משלחת קרן המטבע הבינלאומית הגישה לשר האוצר ולנגידת בנק ישראל את הדוח הראשוני לשנת 2016 - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה

העמלות שלנו

העמלות שלנו

חדשות

אורביט קבלה הזמנה ראשונה מלוקהיד מרטין בסך של כ-6 מיליון דולר בהמשך להסכם המסגרת שנחתם עמה באוגוסט 2020

מערכת טלנירי | 11/10, 10:09
הסכם מסגרת זה הינו בהיקף צפוי של כ-46 מיליון דולר לפיתוח וייצור הדור הבא של מערכות ניהול קשר ושמע תלת-מימד למטוסי F-16

ביולייט מדווחת על הסכם השקעה והסכם ייצור בחברה הבת דיאגנוסטיר

מערכת טלנירי | 18/10, 09:50
דיאגנוסטיר מגייסת כ- 4 מליון דולר לפי שווי של מעל 18 מליון דולר דיאגנוסטיר ואלכם מדיקל חתמו גם על הסכם ייצור מסחרי, על פיו אלכם מדיקל מתחייבת לייצור מסחרי כלל עולמי


> חדשות שוק ההון

משלחת קרן המטבע הבינלאומית הגישה לשר האוצר ולנגידת בנק ישראל את הדוח הראשוני לשנת 2016


קרן המטבע הבינלאומית
קרן המטבע הבינלאומית צפויה לפרסם בתוך חודשיים את הדו"ח הסופי אודות כלכלת ישראל לשנת 2016.

משלחת קרן המטבע הבינלאומית, בראשות מר קרייג בוימונט (Craig Beaumont), הגישה הבוקר לשר האוצר, משה כחלון, ולנגידת בנק ישראל, ד"ר קרנית פלוג, מסמך המסכם את עבודת המשלחת על כלכלת ישראל לשנת 2016. קרן המטבע הבינלאומית צפויה לפרסם בתוך חודשיים את הדו"ח הסופי אודות כלכלת ישראל לשנת 2016.

שר האוצר, משה כחלון: "דו"ח קרן המטבע שם את מדינת ישראל בחזית הכלכלות המובילות בעולם. הדו"ח מצביע על כך שהכלכלה שלנו צומחת, חזקה, יציבה, עם אחוז אבטלה נמוך. בימים הקרובים הכלכלן הראשי במשרד האוצר יפרסם דו"ח שיצביע על כך שהצמיחה הגבוהה של המשק הגדילה את ההכנסה הפנויה של האזרחים, וחלחלה גם לעשירונים התחתונים. דו"ח הקרן מעניק רוח גבית לכל הרפורמות שהובלנו בתקציב האחרון ומציין שהן יסייעו להמשך צמיחת המשק והפחתת הריכוזיות. הדו"ח מציין לטובה את הפעולות שעשינו בתחום הדיור, כולל העברת כל הסמכויות תחת קורת גג אחת למשרד האוצר. המדיניות הכלכלית שאנחנו מובילים – כלכלה חופשית ואחראית עם חמלה ורגישות חברתית מוכיחה את עצמה כיעילה ונושאת תוצאות. אנחנו מתכוונים להמשיך בדרך הזאת – רפורמות, הגברת התחרות, הפחתת הריכוזיות והמשך הפחתת נטל המס המוטל על האזרח​ים".

נגידת בנק ישראל, ד"ר קרנית פלוג: "אני מודה לאנשי המשלחת מקרן המטבע על עבודתם המקצועית והיסודית שביצעו כאן בימים האחרונים. ראויה לציון התמיכה של המשלחת באופן ניהול המדיניות המוניטרית על ידי בנק ישראל. המשלחת מפרטת מספר המלצות שיישומן הינו תנאי הכרחי להשגת צמיחה מכלילה ולשיפור בפיריון בטווח הארוך. חשוב שהממשלה תאמץ המלצות אלו ותפעל ליישומן בעקביות".טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: רח' היצירה 19 רחובות  |  08-9361736  |  info@talniri.co.il