מיטב: 95% מקרנות הנאמנות רשמו תשואה חיובית בינואר - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה

העמלות שלנו

העמלות שלנו

חדשות

אורביט קבלה הזמנה ראשונה מלוקהיד מרטין בסך של כ-6 מיליון דולר בהמשך להסכם המסגרת שנחתם עמה באוגוסט 2020

מערכת טלנירי | 11/10, 10:09
הסכם מסגרת זה הינו בהיקף צפוי של כ-46 מיליון דולר לפיתוח וייצור הדור הבא של מערכות ניהול קשר ושמע תלת-מימד למטוסי F-16

ביולייט מדווחת על הסכם השקעה והסכם ייצור בחברה הבת דיאגנוסטיר

מערכת טלנירי | 18/10, 09:50
דיאגנוסטיר מגייסת כ- 4 מליון דולר לפי שווי של מעל 18 מליון דולר דיאגנוסטיר ואלכם מדיקל חתמו גם על הסכם ייצור מסחרי, על פיו אלכם מדיקל מתחייבת לייצור מסחרי כלל עולמי


> חדשות שוק ההון

מיטב: 95% מקרנות הנאמנות רשמו תשואה חיובית בינואר


מיטב
לפי נתוני מיטב, הקרן שהניבה למשקיעים את התשואה הגבוהה ביותר החודש היא "איילון סימודן קומודיטיס ללא מניות" שקפצה בכ-21.4%. מנגד, הקרן שהניבה למשקיעים את התשואה הנמוכה ביותר בינואר היא הקרן "מודלים לונג דולר פי 5" שנפלה בכ-11.6%
95% מקרנות הנאמנות רשמו תשואה נומינלית חיובית בינואר, וזאת, מסבירים כלכלני מיטב, בזכות העליות הרוחביות באפיקים השונים: אג"ח ממשלתי, אג"ח קונצרני ומניות. הירידות היו ברובן בקרנות המשתייכות לגזרת המט"ח שם נרשם החודש ייסוף אל מול השקל, מציינים במיטב. קרנות כספיות דולר ירדו בכ-2.3% בינואר, לצד ירידה של כ-0.8% בקרנות אג"ח בינלאומי דולר.

הקרנות המתמחות במניות בישראל סיימו את ינואר בעלייה ממוצעת של כ-4.1%, שהיא העלייה החודשית החדה ביותר בשלושת החודשים האחרונים, כותבים כלכלני מיטב. בקרנות המתמחות באג"ח חו"ל נרשמו עליות חדות יותר בשיעור 5.5% וזאת, מציינים במיטב, חרף הייסוף של השקל אל מול הדולר שקיזז חלק מהעליות. מדובר, לפי נתוני מיטב, בזינוק החד ביותר בקרנות מניות חו"ל מאז ספטמבר 2010.

בסיכום חודשי, הקרנות הקונצרניות וקרנות אג"ח כללי רשמו עלייה של 2.6% אחרי שב-2011 ירדו בכ-3.5% בממוצע. האפיק הממשלתי, כותבים כלכלני מיטב, נהנה בחודש ינואר מהגיוסים הגבוהים ביותר בתעשיית קרנות הנאמנות. בהתאם, קרנות אג"ח מדינה כללי ללא מניות רשמו בסיכום חודשי עלייה של כ-1% בעוד קרנות אג"ח מדינה כללי עם עד 10% מניות עלו בשיעור של 1.3%.

הקרנות השקליות רשמו עלייה של 0.7% כאשר הקרנות השקליות הכלכליות הובילו עם עלייה של כ-1%, זאת, מסבירים כלכלני מיטב, בזכות החשיפה החלקית שלהן לאג"ח קונצרני שקלי בריבית משתנה. בגזרת המט"ח נרשמו, כאמור ירידות שערים והקרנות הכספיות הדולריות רשמו ירידה חודשית של כ-2.3% וקרנות אג"ח בחו"ל דולריות איבדו 0.8%. קרנות אג"ח כללי בחו"ל, מסבירים כלכלני מיטב, אשר גמישות בבחירת שוקי האג"ח והחשיפה המטבעית לחו"ל ולחלקן יש גם חשיפה מנייתית קלה, עלו בכ-1.2%.

לפי נתוני מיטב, הקרן שהניבה למשקיעים את התשואה הגבוהה ביותר החודש היא "איילון סימודן קומודיטיס ללא מניות" שקפצה בכ-21.4%. מנגד, הקרן שהניבה למשקיעים את התשואה הנמוכה ביותר בינואר היא הקרן "מודלים לונג דולר פי 5" שנפלה בכ-11.6%.
טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: רח' היצירה 19 רחובות  |  08-9361736  |  info@talniri.co.il