אפלייד מטיריאלס פרסמה את התוצאות לרבעון הראשון של 2020 - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה


> > מחשבים וטכנולוגיה

אפלייד מטיריאלס פרסמה את התוצאות לרבעון הראשון של 2020


אפלייד מטיריאלס
ההכנסות ברבעון הסתכמו ב-4.16 מיליארד דולר, גידול של 11 אחוזים משנה לשנה * הרווח למניה לפי GAAP הסתכם ב-0.96 דולר ולא לפי GAAP ב-0.98 דולר, גידול של 20 אחוזים משנה לשנה, בהתאמה

החברה החזירה לבעלי המניות 392 מיליון דולר

אפלייד מטריאלס, אינק. (נסד"ק: AMAT) פרסמה היום את התוצאות לרבעון הראשון שהסתיים ב-26 בינואר 2020.


תוצאות הרבעון הראשון
ההכנסות של אפלייד מטריאלס ברבעון הראשון הסתכמו ב-4.16 מיליארד דולר. על בסיס עקרונות חשבונאיים מקובלים (GAAP) רשמה החברה שולי רווח גולמי של 44.6 אחוזים, רווח תפעולי של 1.04 מיליארד דולר או 25.0 אחוזים מהמכירות נטו, ורווח למניה של 0.96 דולר.


שלא על בסיס GAAP, דיווחה החברה על שולי רווח גולמי של 44.9 אחוזים, רווח תפעולי של 1.07 מיליארד דולר או 25.7 אחוזים מההכנסות נטו, ורווח למניה של 0.98 דולר.


החברה החזירה לבעלי המניות 392 מיליון דולר, לרבות 200 מיליון דולר באמצעות רכישה מחדש של מניות ודיבידנדים של 192 מיליון דולר.

"רווחיה של אפלייד מטיריאלס ברבעון הראשון עברו את הגבול העליון של תחזיות החברה והעניקו לנו תנופה מצוינת לתחילת 2020" אמר גארי דיקרסון, נשיא ומנכ"ל החברה. "אנו מאמינים שנוכל להגיע השנה לשיעור צמיחה דו ספרתי בעסקי המוליכים למחצה הודות לכך שהפתרונות הייחודיים שלנו מאיצים את הצלחת הלקוחות שלנו בעידן הבינה המלאכותית והביג דאטה."

תחזית עסקית
אפלייד מטריאלס צופה כי ברבעון השני של שנת הכספים 2020 יסתכמו המכירות נטו ב-4.34 מיליארד דולר, פלוס או מינוס 200 מיליון דולר. הרווח המתואם למניה על בסיס מדולל שלא לפי GAAP צפוי להיות בטווח של 0.98-1.10 דולר.


תחזית הרווח למניה על בסיס מדולל מתואם שלא לפי GAAP אינה כוללת חיובים ידועים הקשורים לרכישות שהושלמו בסך 0.01 דולר למניה, כוללת הטבת מס מנורמלת של תגמול במניות של 0.01 דולר למניה והטבת מס על רווח נקי הקשורה להעברות נכסים בלתי מוחשיים בתוך הישות החשבונאית בסך 0.03 דולר למניה אך אינה משקפת פריטים שאינם יודעים במועד זה , כגון חיובים נוספים הקשורים לרכישות או פריטים לא תפעוליים או יוצאי דופן אחרים, כמו גם פריטי מס אשר עקב אופיים הבלתי ודאי איננו יכולים לחזות ללא מאמץ בלתי סביר.

בישראל מתמקדת פעילות אפלייד מטיריאלס בפיתוח וייצור של מערכות מתקדמות לתעשיית השבבים. תהליך בקרת הייצור, בו מתמחה החברה, הוא חלק מהותי בענף השבבים כולו המהווה בסיס לכל מוצר אלקטרוני מסביבנו – מטלפונים ניידים, מחשבים, מכוניות, מצלמות, ציוד רפואי, מכונות תעשייתיות ועוד ועוד. מרכז הפיתוח והייצור של החברה, המעסיקה בישראל כ- 1600 עובדים, נמצא בפארק המדע ברחובות. בשנה האחרונה גייסה החברה 250 עובדים והיא ממשיכה בגיוסים של עובדים ועובדות בעיקר בתחומי: תוכנה, אלגוריתמים, הנדסה, תחומים שונים בעולמות האינטגרציה, מוצר, תמיכת לקוחות וגם בעולמות הייצור, תעשיה וניהול ורכש

אודות אפלייד מטיריאלס
אפלייד מטיריאלס היא המובילה באספקת פתרונות בתחום הנדסת חומרים המשמשים לייצור כמעט כל שבב חדש וצג מתקדם בעולם. המומחיות של אפלייד בהנדסת חומרים ברמת האטום עבור התעשייה, מאפשרת ללקוחות להפוך הזדמנויות למציאות. החידושים של החברה מאפשרים לטכנולוגיה להפוך למציאות ולעצב את העתיד. אפלייד מטיריאלס ישראל עוסקת בפיתוח וייצור של מערכות מתקדמות לבקרת תהליך ייצור שבבים, פעילות המהווה חלק בלתי נפרד מהתשתית הקריטית העומדת בבסיס כל מוצר טכנולוגי. כמעט כל השבבים בעולם עברו בתהליך הייצור דרך המכונות של אפלייד מטיריאלס המיוצרות בישראל. אפלייד מטיריאלס, אחת מחברות ההיי-טק הבינלאומית החלוצות שקבעו את ישראל כמקום פעילות אסטרטגי והיא אחת המשקיעות הזרות הגדולות ביותר בהיי-טק ואחת היצואניות הגדולות מישראל.טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS

כתבות נוספות

- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: רח' היצירה 19 רחובות  |  08-9361736  |  info@talniri.co.il