אימקו תעשיות רוכשת את חברת EMT בעלת טכנולוגיית ייצור אלקטרוניקה - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה

העמלות שלנו

העמלות שלנו

חדשות

אור ירוק לבניית 3,000 יחידות דיור במתחם האלף בראשון לציון‎

מערכת טלנירי | 5/1, 09:53
בקרוב אלפי בעלי קרקעות פרטיות יוכלו להתחיל ולממש את זכיותיהם במתחם

הותר לפרסום: עו"ד דורון לוי חשוד כי סייע לאחים דיין

מערכת טלנירי | 28/12, 09:14
להציג מצגי שווא ולהתחמק מתשלום מסים בסך של למעלה מ-180 מיליון אירו


> > מחשבים וטכנולוגיה

אימקו תעשיות רוכשת את חברת EMT בעלת טכנולוגיית ייצור אלקטרוניקה


shutterstock עסקה
המהלך נעשה במסגרת אסטרטגיית התרחבות של קבוצת אימקו, המציעה ללקוחותיה פתרונות מלאים מקצה-לקצה בתחומים הבטחוני והאזרחי, שכעת יכללו גם יכולת השמת רכיבים אלקטרונים על גבי כרטיסים
[יום ג', 13 ליולי 2021]: קבוצת אימקו הודיעה אתמול על רכישה (בכפוף להתקיימות התנאים המתלים הקבועים בהסכם אשר נחתם בין הצדדים) של חברת אי.אם.טי. טכנולוגיות ייצור אלקטרוניקה בע"מ, העוסקת בתחום התכנון, הייצור ובדיקה של מעגלים אלקטרונים, תמורת 7 מיליון ₪, מתוכם 4 מיליון ₪ ישולמו במועד סגירת העיסקה, ו- 3 מיליון ₪ תלויי רווח עתידי. הרכישה תואמת את אסטרטגיית החברה להוות One-Stop-Shop לפתרונות בתחום הבטחון וההגנה וכן בתחום הרפואי והאזרחי, כאשר בעזרת היכולת של חברת EMT לתכנון והרכבה של מעגלים אלקטרוניים תוכל כעת אימקו להציע ללקוחותיה פתרון מלא in-house, הכולל גם את תכנון הכרטיסים האלקטרוניים עצמם.
איתן זית, מנכ"ל אימקו תעשיות: "המהלך הינו צעד נוסף בדרכה של קבוצת אימקו לספק ללקוחותיה פתרונות מלאים המותאמים לצרכי הלקוח, והתמקדות בלקוחות Tier-1 בישראל ובעולם. במסגרת אסטרטגיית הצמיחה של הקבוצה, אנו שמחים להכריז היום על התרחבות נוספת, שתקנה לנו כעת יכולת ביתית של תכנון והרכבת כרטיסים אלקטרוניים. EMT הינה חברה מובילה בתחום זה, ואנו בטוחים שצירופה לקבוצת אימקו יתרום לקבוצה כולה ויאפשר לנו להמשיך להוביל, ולספק ללקוחותינו פתרונות מתקדמים הכוללים את כל הדרוש להם".
מנכ"ל EMT, יניב הדר: "אנו גאים ונרגשים להצטרף לקבוצת אימקו, ובטוחים שהיכולת שאנו מביאים בתחום ייצור ואינטגרציה של מערכות אלקטרוניות והרכבה של כרטיסים אלקטרונים מקדמת הטכנולוגיה יאפשרו לקבוצה להעשיר את יכולותיה ולהעניק ללקוחותיה פתרונות מקיפים, ברמה הגבוהה ביותר. אנו מביאים עימנו ניסיון רב שנים בעבודה עם לקוחות מובילים מהארץ והעולם, הן מהתחום הבטחוני והן מהתחום האזרחי, ונדע להתאים את הפתרון האידיאלי עבור כל חברה ומוצר שנתבקש".
אימקו תעשיות בע"מ היא חברה ישראלית ותיקה המפתחת, מתכננת, מייצרת ומשווקת קשת רחבה של מוצרים צבאיים בתחומי האלקטרוניקה, החשמל, האלקטרו-מכניקה והמכניקה, המיועדים בעיקר לשימוש צבאי ביבשה ובאוויר. לאימקו מספר חברות בת בישראל ובעולם, הן מהתחום הבטחוני והן מהתחום האזרחי והרפואי, אשר יחד מרכיבות את קבוצת IMCO, ומציעות יכולות ייצור ושיווק בישראל, ארה"ב והודו.
אי.אם.טי טכנולוגיית ייצור אלקטרוניקה בע”מ היא חברה ישראלית המתמחה בייצור והלחמת רכיבים אלקטרוניים, ומספקת מגוון פתרונות Turn-Key בתחום הרכבה ואינטגרציה של מוצרים אלקטרונים בקבלנות משנה. לחברה מגוון רחב של לקוחות בתחום האלקטרוניקה העוסקים בתחומי התקשורת, ציוד אופטי, מכשור רפואי ותעשיה ביטחונית.


טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: יגאל אלון 94, תל-אביב  |  073-250-5855  |  info@talniri.co.il