קבוצת תקשורת אירופית Tier-1 בחרה ב-Allot Secure להגן על לקוחות צרכניים ועסקים קטנים מפני איומי סייבר - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה

העמלות שלנו

העמלות שלנו

חדשות

אור ירוק לבניית 3,000 יחידות דיור במתחם האלף בראשון לציון‎

מערכת טלנירי | 5/1, 09:53
בקרוב אלפי בעלי קרקעות פרטיות יוכלו להתחיל ולממש את זכיותיהם במתחם

הותר לפרסום: עו"ד דורון לוי חשוד כי סייע לאחים דיין

מערכת טלנירי | 28/12, 09:14
להציג מצגי שווא ולהתחמק מתשלום מסים בסך של למעלה מ-180 מיליון אירו


> > מחשבים וטכנולוגיה

קבוצת תקשורת אירופית Tier-1 בחרה ב-Allot Secure להגן על לקוחות צרכניים ועסקים קטנים מפני איומי סייבר


אלוט
הקבוצה תשלם לאלוט תשלום חודשי המבוסס על מספר המשתמשים בשירותי אבטחת הסייבר
הוד השרון ישראל, 8 ביולי, 2021 - אלוט בע"מ (NASDAQ, TASE: ALLT), ספקית מובילה של פתרונות חדשניים לניתוח רשת ופתרונות אבטחה כשירות (SECaaS) עבור ספקיות שירותי תקשורת ועסקים ברחבי העולם, מדווחת היום כי קבוצת תקשורת אירופית Tier-1, עם מטות פעילות באירופה ובצפון אמריקה, חתמה על הסכם עם אלוט על מנת לאפשר ליחידות התפעול שלה להציע שירותי אבטחת סייבר ללקוחות צרכניים ועסקים קטנים-בינוניים, המבוססים על פתרונות HomeSecure ו-BusinessSecure של אלוט ויישום אבטחת נקודת קצה. ההתקשרות בין אלוט לקבוצה מבוססת על תשלום חודשי חוזר, הנגזר ממספר המנויים בפועל המשתמשים בפתרון אבטחת הסייבר.
פתרון HomeSecure מספק אבטחה עבור IoT ביתי, מכשירים חכמים והתקנים המחוברים לרשת הביתית. הוא משתלב בנתב הביתי הקיים בתוספת שכבת תוכנה דקה, המספקת נראות לרשת הביתית, אבטחת סייבר ובקרת הורים ללא צורך בהתערבות מצד הלקוח. הפתרון משתמש בבינה מלאכותית על מנת לזהות ולסווג מכשירים ביתיים מחוברים ועל מנת לאתר ולפעול על בסיס התנהגות חריגה של המכשיר.
פתרון BusinessSecure מספק אבטחה למכשירים המחוברים לרשת העסקית כולל IoT ומכשירים חכמים. הוא מספק נראות רשת, אבטחת סייבר ובקרות תוכן. הפתרון מגן בנוסף על הראוטר עצמו מפני פגיעות אבטחה, תוך שימוש באכיפת חוזק סיסמה, ניתוח והגנה על יציאות ובקרות גישה לא מורשות.
"אנו מצפים לבנות שותפות חזקה עם קבוצת התקשורת ולתמוך בהם לאורך המסע הזה על ידי שיתוף הניסיון שלנו באספקת ומכירת שירותי אבטחה ללקוחות צרכנים ועסקים קטנים ובינוניים", ציין אסף אייל, סמנכ"ל מכירות גלובלי באלוט.
כל יחידה תפעולית בקבוצה יכולה להחליט עצמאית האם להשיק שירותי אבטחת סייבר, המבוססים על פתרונות האבטחה של אלוט. ההשקה הראשונה תהיה באחת היחידות באירופה.


טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: יגאל אלון 94, תל-אביב  |  073-250-5855  |  info@talniri.co.il