אביסרור בתגובה לנתוני הלמ"ס: "עיקר הגידול במכירות בב"ש ניתן להסביר הן של מחיר למשתכן" - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסהאביסרור בתגובה לנתוני הלמ"ס: "עיקר הגידול במכירות בב"ש ניתן להסביר הן של מחיר למשתכן"


יורם אביסרור, סמנכל השיווק של אביסרור משה ובניו,
מספר הדירות החדשות שמכרו הקבלנים בחודשים אפריל-יוני 2019 עומד על מכרו כ-7,210 - עלייה של 2.8% לעומת שלושת החודשים הקודמים (ינואר-מרץ 2019)

מבין היישובים, בבאר שבע מובילה במכירת דירות חדשות עם 392 יחידות דיור שנמכרו (זינוק של כ-200% לעומת ינואר-מרץ), ואחריה חריש עם 364 דירות, זינוק של 113%, וראש העין עם 347 דירות וזינוק של 92%.

תגובה לנתוני הלמ"ס על זינוק במכירת דירות חדשות בבאר שבע:

יורם אביסרור סמנכ"ל בחברת אביסרור שבונה בבאר שבע כ- 5 פרויקטי מגורים מציין כי "בחודשים האחרונים אנו שמים לב כי הרוכשים ירדו מהגדר ונרשמה עלייה של כ- 20% בעסקאות בשוק החופשי. את עיקר הגידול בבאר שבע ניתן להסביר הן במכירות של מחיר למשתכן שסוף סוף הבשילו לעסקאות והן לאור העובדה כי באר שבע פונה לקהל יעד מגוון של רוכשים.


כך למשל אנחנו משווקים היום בבאר שבע פרויקט המשלב יחידות דיור בשוק הפרטי ובקרוב נשווק יחידות דיור במחיר למשתכן בשכונת הפארק. כמו כן אנו משווקים פרויקטים של צמודי קרקע ומגדלי יוקרה לשוק הרחב. כל זאת לצד התפתחות העיר והנגישות התחבורתית אליה מביאים לגידול ברכישות".טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: רח' היצירה 19 רחובות  |  08-9361736  |  info@talniri.co.il