איך ישפיע שדה התעופה החדש רמון באילת על מחירי הנדל"ן - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסהאיך ישפיע שדה התעופה החדש רמון באילת על מחירי הנדל"ן


ניר שמול מנכל חברת שניר
"צפויה תשואה עודפת על כל אזור אחר בישראל, בחמש השנים הקרובות, לאור פתיחת השדה הבינלאומי"
מאת: ניר שמול מנכ"ל חברת שניר והחברה לפיתוח והתחדשות עירונית

ניר שמול, מנכ"ל חברת הנדל"ן שניר, אומר: "אנו צפויים לראות בשנים הקרובות עלייה של עד 20% במחירי הנדל"ן בעיר אילת, לאור העברת שדה התעופה הקיים ממרכז העיר ופתיחת שדה התעופה הבינלאומי החדש על שם אילן ואסף רמון ז"ל, באתר תמנע.

לדברי שמול: "העיר אילת תהנה מכמות גדולה מאוד של נוסעים שינחתו ישירות מ 34 יעדים באירופה ויביאו כמות גדולה יותר משמעותית של תיירים לעיר, לרבות יהודים שמאוד אוהבים את אילת, בהיותה ״עיר השמש הנצחית״. מחירי הטיסות יוזלו בצורה רבה בעקבות מדיניות השמיים הפתוחים וטיסות הלואו קוסט שיופעלו אל ומשדה תעופה זה, בעיקר מיעדים אירופאיים."

עוד מוסיף ניר שמול: "הוצאת שדה התעופה הישן ממרכז העיר כבר בחודש מרץ הקרוב, יביא להתפתחות נדלנית של העיר, כי שדה התעופה היה ממוקם במרכזה ומנע את האפשרות של חיבור הים, המלונות, המסחר והמגורים ליחידה אחת עם עירוב שימושים והפריד את העיר במרכזה לשניים: מצד אחד מגורים ומצד שני מסחר, מלונאות וים."

העתקת השדה לתמנע תאפשר בנייה מסיבית של פרויקטים חדשים, לרבות בתי מלון, בנייני מגורים, משרדים ומסחר, לאחר שנים ארוכות בהן התרכזה עיקר הבנייה למגורים בשכונת שחמון שנמצאת בפאתי העיר, בחלק הגבוה של ההרים ודרשה רכב / הסעה ציבורית על מנת להגיע לים, למרכז העיר, לאזור הבילויים ולמרכזי הקניות שממוקמים לאורך הטיילת.

אנו צפויים לראות בשנים הקרובות פרויקטים רבים חדשים בתחום עירוב השימושים שהעיר כה זקוקה להם. קהל רב של יהודים שאוהבים מאוד את אילת, את הים ואת מזג האוויר, יוכל להגיע בטיסה ישירה לעיר ללא צורך לעבור בנתב"ג וללון בבית מלון במרכז

הארץ לפני מעבר לאילת, או לחילופין להזדקק לטיסה נוספת / רכב / תחבורה ציבורית. מדובר בעיקר בתיירות שמגיעה לארץ למספר ימים לא גדול והביורוקרטיה הגדולה של ההגעה לעיר עד היום הייתה בעוכריה.

העבודה שבמשך שנים רבות לא נבנה מלון חדש בעיר, תביא לכניסה של יזמי בתי מלון קיימים וחדשים שיאפשרו מעבר לבית המלון אפשרויות מכירה של יחידות מלונאיות לטובת יהודים ולטובת ישראלים המחפשים השקעות כמו ביוון וקפריסין עם אפשרות לבתי נופש, במרכז העיר סמוך לים.

עד היום מרבית הבנייה בשכונת שחמון התרכזה בעיקר בבתים פרטיים ואנו נראה בעתיד הקרוב יותר ויותר פרויקטים של נדל"ן העוסקים בבנייה רוויה, בתי מלון, בתי נופש, משרדים, מסחר ותעסוקה באזור המבוקש של העיר.

העובדה ששדה התעופה היה ממוקם במרכז העיר הוריד את ערך הנדלן באזורים הסמוכים אליו לאור הרעש של המטוסים, כמעט לאורך כל שעות היממה והשעות המאוחרות של הלילה והסכנה הגדולה של נחיתות סמוך למבני מגורים שנמצאים בסמוך לשדה התעופה.

גם ישראלים רבים שמחפשים אופציה להשקעה ייראו באילת כרגע אופציה להשקעה מעודפת לאור תנופת הבנייה הצפויה בה ופינוי שדה התעופה. נמל התעופה הבינלאומי יביא לעיר את התנופה שהגיעה לכל אזור בעולם, בו נבנה נמל תעופה מתקדם שלא מתבסס על נמל התעופה הראשי העמוס והמרוחק מהעיר.

מיאמי שהינה עיר חוף ושמש דומה לאילת ונהנתה במשך שנים רבות מעלייה בערך הנכסים לאור נמל התעופה המתקדם שלה שהביא תיירים רבים לעיר ממדינות סמוכות ורחוקות. אין ספק כי פתיחת שדה התעופה תביא לעלייה במחירי הנדל"ן ואני צופה לעליית מחירים של עד 20 אחוז בחמש שנים הקרובות, כלומר תשואה עודפת על כל אזור אחר בישראל לאור פתיחת השדה הבינלאומי .
טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: רח' היצירה 19 רחובות  |  08-9361736  |  info@talniri.co.il