TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה

העמלות שלנו

העמלות שלנו

חדשות

גידול של כמעט פי 3 בגניבת רכבים חדשים מודל 2023

מערכת טלנירי | 28/9, 20:19
פוינטר מסכמת את רבעון 3 בגניבות רכב בישראל

אינטל וטאואר מודיעות על הסכם חדש להרחבת כושר ייצור

מערכת טלנירי | 5/9, 21:04
טאואר תרחיב את כושר הייצור שלה בטכנולוגיית 300 מ"מ באמצעות רכישת מכונות שיותקנו במפעל אינטל בניו מקסיקו, כמענה לביקושים גדלים של לקוחות החברה

דאסו סיסטמס וקוגנטה הישראלית מכריזות על שיתוף פעולה ראשון מסוגו להאצת פיתוח כלי רכב אוטונומיים בטוחים


דסאו סיסטמס
תוכנת הסימולציה לרכב האוטונומי של חברת קוגנטה תוטמע בפלטפורמת ה- 3DEXPERIENCE של חברת דאסו סיסטמס ותעניק פתרון הוליסטי וירטואלי וראשון מסוגו לתחום הרכב האוטונומי ליצרני הרכב ולתעשיית החדשנות בתחום הרכב.
דאסו סיסטמס ( ( Dassault Systèmesוחברת "קוגנטה" (Cognata) הישראלית, המתמחה בפיתוח טכנולוגיות לרכבים אוטונומיים הכריזו על שיתוף פעולה חדש במסגרתו קוגנטה תאמץ את פלטפורמת ה- 3DEXPERIENCE של דאסו סיסטמס. שיתוף הפעולה יעניק פתרון ייחודי וראשון מסוגו לשוק המכוניות האוטונומיות שבעזרתו יוכל להגדיר, לבחון ולחוות את הנהיגה האוטונומית לכל אורך פיתוח המוצר בפלטפורמת ה- 3DEXPERIENCE. שיתוף פעולה זה יאפשר לתהליך הפיתוח של הרכב החכם להיות אינטגרטיבי יותר וכתוצאה מכך יביא לפיתוח מהיר של כלי רכב אוטונומיים , מדויקים ובטוחים יותר על הכביש.

פלטפורמת ה- 3DEXPERIENCE של דאסו סיסטמס מאפשרת ללקוחותיה לייצר פתרונות חכמים לתעשייה באמצעות ה- Industry Solution Experiences כגון Smart, Safe and Connected לתעשיית התובלה וניידות אשר משנה את הדרך שבא הדור הבא של כלי רכב מתוכננים, מיוצרים ומופעלים.
יכולות הסימולציות של קוגנטה נשענות על תהליכי למידה, עיבוד מידע ונתונים עמוקים (Deep Learning ) על מנת לאפשר ליצרני כלי רכב אוטונומיים להריץ אלפי סיטואציות שונות, המבוססות על מגוון של דפוסי תנועה, מיקומים גאוגרפים ותחזיות מזג אוויר שונות. שילוב היכולות של קוגנטה עם פלטפורמה 3DEXPERIANCE מסוג CATIA מעניקה מתכון מנצח ליצרנים שרוצים להפיק תהליכי עבודה, הנדסה וניהול תכוניות מהירות ומועילות יותר.

פיליפ לאופר מנכ"ל CATIA בדאסו סיסטמס מרחיב בנושא "המפתח להצלחה בפיתוח מערכות הנדסיות וירטואליות הינו סימולציות. רכב צריך לנסוע מיליארדים של ק"מ באופן וירטואליים על מנת שיחשב לבטוח. סימולציות בינה מלאכותית אשר משולבות בהן סנסורים, מודלים תנועה וצורות התנהגות של כלי רכב ,מאפשרות לעיצובים אלטרנטיביות להיבחן בשלבים מוקדמים של פיתוח המוצר על מנת למצות הפתרון ההנדסי האופטימלי ביותר". הוא ממשיך ואומר "שילוב קוגנטה והפלטפורמת ה 3DEXPERIENCE מייצר פתרון ייחודי המאפשר ללקוחות שלנו למקסם ולצמצם את הזמן הנדרש בהפקת כלי רכב אוטונומיים ויאפשר את כניסתם לשוק באפן מהיר יותר".

מדני עצמון, מנכ"ל ומייסד קוגנטה נמסר כי "השיתוף הפעולה החדש עם דאסו סיסטמס יגביר את קצב פיתוח הכלי רכב האוטונומיים באמצעות יצירת סימולציות כחלק בלתי נפרד מתהליך הפיתוח ההנדסי. כאשר הסימולציות משולבות בשלב מוקדם יותר בפיתוח, קל יותר למהנדסים לבצע את השינויים הנדרשים בכל רכיב של הרכב האוטונומי. כמו גם בחינת השפעת השינויים על כלי הרכב בשלמותו ודרך ההתמודדות עם מצבים בלתי צפוים בנסיעה".

אודות דאסו סיסטמס :
דאסו סיסטמס, חברת ה-3DEXPERIENCE, מספקת לעסקים ולאנשים סביבות וירטואליות לדמיין חידושים בני-קיימא. הפתרונות המובילים של דאסו סיסטמס משנים למעשה את האופן שבו המוצרים מתוכננים, מעוצבים, מיוצרים ונתמכים. הפתרונות השיתופיים של דאסו סיסטמס מטפחים חדשנות חברתית ומרחיבים את גבול האפשרי בעולם הוורטואלי לשיפור העולם האמיתי. הקבוצה מביאה ערך ליותר מ-220,000 לקוחות מכל הגדלים, בכל הענפים וביותר מ-140 מדינות ברחבי העולם. למידע נוסף בקרו אותנו באתר: www.3ds.com
טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: יגאל אלון 94, תל-אביב  |  08-936-1736  |  info@talniri.co.il