פורסקאוט מרחיבה את יכולות פלטפורמת ההגנה ברשתות OT באמצעות אינטגרציות עם מערכות אבטחת ICS/SCADA - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה

פורסקאוט מרחיבה את יכולות פלטפורמת ההגנה ברשתות OT באמצעות אינטגרציות עם מערכות אבטחת ICS/SCADA


פורסקאוט
שותפויות עם החברות Indegy ו- SecurityMatters מממשות את האסטרטגיה של פורסקאוט לאבטחת ארגונים, כולל רשתות OT
פורסקאוט טכנולוגיות (ForeScout Technologies) (NASDAQ:FSCT), חברת אבטחה מובילה לעולם ה-IoT הכריזה על שותפות טכנולוגית עם החברות Indegy ו-SecurityMatters, במטרה לשלב את הטכנולוגיות של השתיים אל תוך פלטפורמת והגנת הסייבר של פורסקאוט לרשתות תפעוליות (OT) ולסביבות תעשייתיות. עם קטגוריה חדשה זאת של שיתופי פעולה בתחום מערכות בקרה תעשייתיות (ICS), ממשיכה פורסקאוט לממש את האסטרטגיה שלה לרוחב כל הארגון – מהקמפוס (רשתות LAN), דרך הדאטה סנטר, הענן ועד לרשתות תפעוליות.

"המערכות הקריטיות, שהינן חיוניות לכלכלה, הביטחון והבריאות של מדינות ברחבי העולם, הופכות מקושרות למערכות IT, ויותר ויותר הופכות פגיעות לאיומי סייבר", אמר פדרו אברו, Chief Strategy Officer, פורסקאוט. "התקפות סייבר על תשתיות חיוניות מייצרות סיכונים גדולים מעבר לאובדן כספים או שיבוש של עסקים, ויכולות להביא לפגיעה פיזית של ממש. במהלך זה, חוברת פורסקאוט לספקי אבטחת Scada ICS מובילים בתעשייה, השותפים למחויבות שלנו לקידום אבטחה באמצעות גילוי וניטור רציף ומתמשך, במטרה להגן על המערכות החיוניות ביותר".

אינטגרציה חדשה למערכות בקרה תעשייתיות
ככל שמערכות תפעוליות ומערכות בקרה תעשייתית מתחברות יותר לסביבות IT, קריטי כי ארגונים יבנו ויתחזקו מצאי מעודכן של כל מכשיר בכל שכבת ICS, ויבטיחו עמידה ברגולציה ובתקני אבטחה של התעשייה. עם זאת, מכשירי ICS יוצרים אתגרים ייחודיים עבור ארגונים, מכיוון שמרביתם אינם יכולים לתמוך בשיטות אבטחה מסורתיות, והם רגישים לטכניקות סריקה וניטור המקובלות ברשתות IT. בנוסף, בהינתן החשיבות של תשתית קריטית, לא ניתן לנתק רבים ממכשירים אלה לצרכי תחזוקה ועדכונים.

פתרון הגילוי והניטור של פורסקאוט מספק יכולות מקיפות של ניהול מצאי כל המכשירים המחוברים לרשת, ובדיקת עמידה ברגולציה. באמצעות השותפות עם Indegy ו-SecurityMatters, מציעה עתה פורסקאוט ניטור עמוק יותר לתוך כל שכבה בסביבת ה-ICS, כולל מערכות SCADA, בקרים לוגיים ניתנים לתכנות (PLC) וחיישנים. בעזרת הנתונים המשותפים שמתקבלים במערכת, פורסקאוט מאחדת את הניהול של כל נכסי ICS ו-IT, בעודה מאפשרת תאימות למדיניות האבטחה הארגונית, זיהוי ותגובה לאירועים, וטיפול יעיל באיומים לרוחב כל הארגון.

על פי דוח שפרסמה Saniye Burcu Alaybeyi מגרטנר במאי האחרון, תחת הכותרת 'מפת הדרכים האסטרטגית לאבטחה משולבת של IT ו-OT לשנת 2018', "רשתות OT לא נוהלו במשך שנים ארוכות בהיבטי אבטחה ואיומים. הן שטוחות, עם תמהיל של פרוטוקולי OT, נכסים בלתי מזוהים, מערכות ומכשירים מדור קודם עם תקשורת לא מאובטחת... ניהול אבטחה מוצלח בסביבת IT / OT משולבת, חייב להיות מסוגל לאזן בין יעדים לרוחב הארגון, עם ניהול סיכונים משולב והיכולת לאבטח ולהגן על שני התחומים".

באמצעות מינוף התובנות שמתקבלות מהאינטגרציה עם Indegy ו-SecurityMatters, פורסקאוט מספקת את יכולות האבטחה המשולבת לרוחב סביבות IT, OT ותשתיות חיוניות:
ניטור ואבטחה מקצה לקצה
גילוי וניהול אוטומטי של מכשירים מחוברים לרשת
זיהוי איומים בזמן אמת והתראות רלוונטיות על פי הקשר (contextual alerts)
אימות רציף של תצורות ציוד ועמידה ברגולציה
תגובה רחבה יותר לאירועים

האינטגרציה של ForeScout עם Indegy ו- SecurityMatters זמינה ללקוחות

אודות פורסקאוט:
פורסקאוט טכנולוגיות מסייעת להפוך את הבלתי נראה לנראה. החברה מספקת לחברות פורצ'ן 2000-[G2K וסוכנויות ממשלתיות גילוי ניטור ושליטה על הגישה לרשת של כל המכשירים המחוברים לרבות ציוד IoT. המוצר מוטמע בקלות ללא צורך בהתקנת תוכנה (agent) על נקודות הקצה , . הטכנולוגיה שלנו משתלבת עם כלי אבטחה שונים כדי לסייע לארגונים להאיץ את התגובה לאירועים, לשלב ביעילות בין מערכות ולאפשר אוטומציה של תהליכי אבטחה. למידע נוסף - www.forescout.com.


טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: רח' היצירה 19 רחובות  |  08-9361736  |  info@talniri.co.il