סאטקום חתמה על הסכם המשך עם חברת תקשורת בינלאומית באפריקה בהיקף כולל של כ-25 מיליון ש"ח - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה

העמלות שלנו

העמלות שלנו

חדשות

אור ירוק לבניית 3,000 יחידות דיור במתחם האלף בראשון לציון‎

מערכת טלנירי | 5/1, 09:53
בקרוב אלפי בעלי קרקעות פרטיות יוכלו להתחיל ולממש את זכיותיהם במתחם

הותר לפרסום: עו"ד דורון לוי חשוד כי סייע לאחים דיין

מערכת טלנירי | 28/12, 09:14
להציג מצגי שווא ולהתחמק מתשלום מסים בסך של למעלה מ-180 מיליון אירוסאטקום חתמה על הסכם המשך עם חברת תקשורת בינלאומית באפריקה בהיקף כולל של כ-25 מיליון ש"ח


סאטקום מערכות
במסגרת ההסכם החברה תספק ללקוח שירותי קישור ותשתית לרשת האינטרנט במדינות אוגנדה, זמביה וגאנה

הסכם זה מתווסף לשני הסכמים עליהם חתמה החברה במרץ 2017 בהיקף כולל של כ-115 מיליון ש"ח
סאטקום מדווחת היום כי חברת בת בבעלותה המלאה התקשרה בהסכם עם חברת תקשורת סלולרית בינלאומית מהגדולות באפריקה, לפיו תספק גילת ללקוח שירותי קישור ותשתית (חיבור פיסי) לרשת האינטרנט במדינות אוגנדה, זמביה וגאנה תמורת כ-25 מיליון ש"ח (6.9 מיליוני דולר) על פני 36 חודשים. בהתאם להסכם, ההכנסה החודשית מהעסקה תגדל לאורך תקופת ההסכם באופן מדורג ותעמוד על כ- 192 אלפי דולר בממוצע לחודש.
לחברת הבת התקשרות קיימת עם הלקוח בגאנה לאספקת השירותים. במסגרת ההסכם, תגדיל החברה את הקיבולת המסופקת ללקוח בגאנה, וכן תחל לספק ללקוח קיבולת אינטרנט גם במדינות אוגנדה וזמביה. ההסכם הנו לתקופה בת 36 חודשים החל מיום 15 ביוני 2017.
העסקה נמצאת בליבת פעילות הצמיחה של החברה בתחום הסיבים האופטיים ומשקפת את מגמת החברה להעמיק פעילותה מול ספקי הסלולר המובילים בענף הטלקום.
כזכור, במרץ 2017 סאטקום הודיעה על חתימת הסכם המשך עם Vodacom בקונגו בהיקף כולל של כ-92 מיליון ש"ח ל-36 חודשים. כמו כן, בחודש זה חתמה החברה על הרחבת פעילותה בתחום אספקת שירותי התקשורת הלוויינית באפריקה בהסכם של כ-23 מיליון ש"ח ל-25 חודשים.
סאטקום מערכות קבלה דיבידנד בסך של כ-1.4 מליון ש"ח בגין שנת 2015 בעקבות ההחזקה ב-WIOCC

דן זיצ'ק, מנכ"ל סאטקום מערכות מסר: "העסקה משקפת את מגמת החברה להעמיק פעילותה מול ספקי הסלולר המובילים בענף הטלקום. סאטקום ממשיכה בתכניתה לביסוס הנוכחות המקומית באפריקה ומרכזת מאמצי שיווק בהרחבת פעילותה וגיוס חברות תקשורת, שבהן היא רואה חשיבות אסטרטגית. החברה מזהה ביקוש גדל לפתרונות תקשורת איכותיים באזורים שונים באפריקה והדבר מתבטא במספר חוזי מפתח עליהם הודענו בחודשים האחרונים אשר מהווים עבורנו צעד נוסף במימוש הפוטנציאל הגדול הטמון בשירותים אותם מספקת החברה. אנו פועלים ביתר שאת להמשך מגמה חיובית זו גם בהמשך השנה."

אודות סאטקום מערכות
סאטקום מערכות, הנסחרת בבורסה בת"א, עוסקת באמצעות חברות הבנות במתן שירותי תקשורת בעיקר באמצעות תשתית לוויין, אולם גם באמצעות תשתית קרקעית והינה בשליטה (80%) של קבוצת התקשורת יורוקום. לחברה שלושה תחומי פעילות: 1. שירותי תקשורת נתונים – (שירותי קישור (ISP ותשתית לרשת האינטרנט העולמית וכן, שירותי הקמה והפעלה של רשתות תקשורת 2. שירותי טלפוניה בינלאומית – מספקת שירותי העברת שיחות בינלאומיות בין מפעילי תקשורת וארגונים במדינות שונות בעולם. 3. שירותי תקשורת לוויינית ניידת – החברה מספקת שירותי תקשורת לוויינית ניידת באמצעות לוויין. מרבית לקוחות החברה ממוקמים באפריקה אך לחברה לקוחות גם באירופה, צפון אמריקה ואסיה וביניהם מפעילי רשתות תקשורת, ממשלות, ספקי שירותי אינטרנט (ISP) ועסקים פרטיים.טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: יגאל אלון 94, תל-אביב  |  073-250-5855  |  info@talniri.co.il