TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה

העמלות שלנו

העמלות שלנו

חדשות

גידול של כמעט פי 3 בגניבת רכבים חדשים מודל 2023

מערכת טלנירי | 28/9, 20:19
פוינטר מסכמת את רבעון 3 בגניבות רכב בישראל

אינטל וטאואר מודיעות על הסכם חדש להרחבת כושר ייצור

מערכת טלנירי | 5/9, 21:04
טאואר תרחיב את כושר הייצור שלה בטכנולוגיית 300 מ"מ באמצעות רכישת מכונות שיותקנו במפעל אינטל בניו מקסיקו, כמענה לביקושים גדלים של לקוחות החברה

פריצת דרך משמעותית בקידום פרויקט ההתחדשות העירונית הענק באור עקיבא


קרדיט הדמיה: משרד האדריכלים ברלי לויצקי כסיף
קבוצת תדהר וקבוצת שיכון ובינוי מוציאות לדרך, ומקימות יחד עם עיריית אור עקיבא מגה פרויקט בשכונת שז"ר
השכונה החדשה שעל תכנונה שקדו היזמים בתקופה האחרונה תכיל 1,650 יח"ד, קריית חינוך, מבני ציבור ושטחי מסחר הנפרסים על 110 דונם
היקף ההשקעה הצפוי הינו כ-2.8 מיליארד ₪ ובנייתנו מתוכננת להתחיל מיד עם קבלת היתרי הבניה לפרויקט
קבוצת תדהר וקבוצת שיכון ובינוי מוציאות לדרך, יחד עם עיריית אור עקיבא פרויקט פינוי בינוי נרחב ומשמעותי בשכונת שז"ר. התנאים האחרונים שנדרשו בהתאם לתוכנית המופקדת הושלמו בימים האחרונים עם חתימת הסכם בין היזמיות לעירייה המאפשר את קידום הפרויקט והוצאתו אל הפועל. התוכנית אושרה בשנת 2015 והשלמת התנאים כאמור סוללת את הדרך להוציא את הפרויקט אל הפועל.

התוכנית כוללת את הריסתן של 355 יח"ד והקמת שכונה ייחודית הנפרסת על שטח כולל של כ-110 דונם. בשכונה החדשה, שתוכננה על ידי משרד האדריכלים ברלי לויצקי כסיף, ייבנו 1,650 יח"ד חדשות, ב-12 מגדלים בשטח של 16 דונם. מתוך דאגה למעטפת הקהילתית של התושבים, בנוסף לבנייני המגורים יוקמו בשכונה קריית חינוך איכותית, גני ילדים , מבני ציבור רבים ושטחי מסחר לרווחת התושבים. על ניהול הפרויקט אמון רורמן הנדסה בע״מ.

ראש עיריית אור עקיבא, מר אלי אנקונינה: "זהו יום חשוב מאוד, ויום של חג עבור העיר אור עקיבא ועבור תושבי שכונת שז"ר. מאז כניסתי לתפקיד כראש העיר פעלתי במרץ להביא את הבשורה. אני רוצה להודות לניסים אסייג ז"ל שהפרוייקט הזה יהיה לזיכרו, לאחיו אליאס ולאיציק אזולאי על ההירתמות המשותפת בהנעת והתקדמות הפרוייקט. אני מאמין בתכנית, ואני מתכנן את החידוש והשינוי ביתר השכונות, אנו רק בתחילת הדרך. ביחד נייצר תקווה חדשה לעיר שלנו״.

תמיר כהן מנכ"ל קבוצת שיכון ובינוי : "שיכון ובינוי שחוגגת השנה 100 שנות פעילות גאה להמשיך ולבנות את הארץ, הפרויקט בשז"ר מהווה אבן דרך משמעותית בחידוש פני העיר אור עקיבא. כמי שפעילים בשנים האחרונות בבניית השכונה החדשה בעיר זו תהיה הזדמנות לסגירת מעגל בה נתרום משמעותית לחידוש חלקה הישן של העיר ולתושבים הצמאים לפתרון מגורים מודרני וראוי וכפועל יוצא לביסוס מעמדה של העיר כעוגן אורבאני משמעותי באיזור. כולי תקווה שכעת עם החתימה המבורכת, התוכנית שכבר אושרה למעשה באוקטובר 2021 תוכל לצאת סוף סוף לדרך".

תומר אלפסי, מנכ"ל תדהר ייזום ונכסים מניבים : "אנו שמחים מאוד על חתימת ההסכם המהווה צעד חשוב בהתקדמות הפרויקט. אנו מאמינים כי השכונה באור עקיבא תהייה שכונה לתפארת, שתהווה מודל לפרויקטי התחדשות עירונית גדולים בישראל. אנו משקיעים רבות בפרויקט, במטרה לתת מענה לצרכי התושבים ולבעלי הדירות, שהלכו איתנו דרך ארוכה. אנו פועלים למימוש מהיר של התוכנית בשיטת תדהר - בניית בתים שאנשים אוהבים ומאפשרים חיים טובים יותר, בטוחים יותר ובריאים יותר".

בעסקה ייצגו את היזמים משרד עו"ד פישר בכר, את התושבים ייצגו עו"ד הראל לפידות ועו"ד יוליה ברנסון לוי ואת עיריית אור עקיבא ייצגו עו"ד גרשון רוטשילד והיועץ המשפטי של העירייה, עו"ד אריאל אהרונוביץ'.

בתמונה – הדמיית שכונת שז"ר אור עקיבא. קרדיט – משרד האדריכלים ברלי לויצקי כסיף
התמונה משוחררת מזכויות יוצרים ומאושרת לשימוש בכל מדיה מערכתית.

לפרטים נוספים ניתן לפנות אלי 24/7 ולאיתי לוונשטיין, סמנכ"ל במשרדי 052-9414968 | itay@ran-rahav.com או למאיה גרטמן, מנהלת מחלקה במשרדי 052-9575635 | maya@ran-rahav.co.il
בברכה,
רן רהב
דובר תדהר

אודות קבוצת תדהר הינה מקבוצות הנדל"ן המובילות בישראל ובין החברות הבודדות שמטפלות בכל תהליך הייזום והבנייה מקצה לקצה. הקבוצה אשר נוסדה ב-1993 מטפחת ערכי מצוינות, חדשנות ושירות והיא מדורגת במקום הראשון מתוך כלל המעסיקים בענף הנדל"ן ובמקום השביעי ברשימת 150 המעסיקים הטובים בישראל. תדהר עוסקת בייזום, תכנון, בנייה וניהול של שכונות ומגדלי מגורים, מבני משרדים ומתחמים לתעסוקה, לוגיסטיקה ומסחר. בנוסף, מחזיקה תדהר, במאות אלפי מ"ר של נכסים מניבים. מאז הקמתה בנתה תדהר יותר מ-20,000 יחידות דיור וכ-2 מיליון מ"ר של משרדים ומסחר במאות פרויקטים בארץ ובעולם.

אודות קבוצת שיכון ובינוי - שיכון ובינוי היא חברת התשתיות והנדל”ן המובילה בישראל החוגגת השנה כ- 100 שנות פעילות. שיכון ובינוי הינה חברה גלובלית, הפועלת באמצעות חברות-בת בישראל ובעולם, בתחומים כגון: תשתיות, יזמות נדל״ן, אנרגיה וזכיינות. אשר חרטה על דגלה להיות קבוצה עסקית מובילה, היוצרת סביבת חיים בת-קיימא ומתקדמת בארץ ובעולם, למעננו ולמען הדורות הבאים שיכון ובינוי בנתה ובונה עד היום למעלה מ 260,000 יח"ד ללמעלה ממיליון ישראלים.


טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: יגאל אלון 94, תל-אביב  |  08-936-1736  |  info@talniri.co.il