TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה

העמלות שלנו

העמלות שלנו

חדשות

גידול של כמעט פי 3 בגניבת רכבים חדשים מודל 2023

מערכת טלנירי | 28/9, 20:19
פוינטר מסכמת את רבעון 3 בגניבות רכב בישראל

אינטל וטאואר מודיעות על הסכם חדש להרחבת כושר ייצור

מערכת טלנירי | 5/9, 21:04
טאואר תרחיב את כושר הייצור שלה בטכנולוגיית 300 מ"מ באמצעות רכישת מכונות שיותקנו במפעל אינטל בניו מקסיקו, כמענה לביקושים גדלים של לקוחות החברה

מתחזקת מול איומי סייבר: חדשות 12 השלימה פרויקט אבטחת מידע רחב היקף


שי טיב מנכל 10SECURE צילום: יחצ
המבוסס על טכנולוגיות סיסקו באמצעות חברת 10SECURE
חברת החדשות של ערוץ 12 השלימה זמן קצר לפני אירועי אוקטובר פרויקט רחב היקף לשדרוג מערך אבטחת המידע והתאמתו לצרכים מורכבים. הפרויקט, המבוסס על טכנולוגיות של חברת סיסקו, ובוצע על ידי חברת 10SECURE, המתמחה במתן פתרונות אבטחת מידע מקיפים.

לאור עלייה באיומי הסייבר בעולם, ומגוון סיכונים המאיימים על תקינות ורציפות השידורים, השלימה חברת החדשות של ערוץ 12 פרויקט התעצמות והגנה נגד איומי סייבר מגוונים. במסגרת הפרויקט הותקן מערך פיירוול חדשני ב- 6 רשתות תקשורת - רשת שידור ראשית, רשת מנהלה, רשת עריכה ועוד. בנוסף, הופעלה טכנולוגיית הגנה על תשתית הדואר האלקטרוני ועל תחנות הקצה מבית חברת סיסקו.
פעילות חברת החדשות מאופיינת בעבודה רציפה 24/7 ובעצימות גבוהה בעת אירועים מתגלגלים, לאור זאת, הטכנולוגיה הנבחרת נדרשה לעמוד בסטנדרטים גבוהים של איכות ויציבות, בעיקר לרשת השידור המרכזית.

אופי העבודה מחייב זמינות ויציבות של רשת התקשורת המשמשת את הכתבים וכן גישה בטוחה של צוותי שטח לרשתות גם כשעובדים מרחוק ואפשרות ולשלוח קבצים בצורה מאובטחת הן מן המחשב והן מן הסמארטפון.

"עולם הסייבר מהווה נדבך קריטי ומרכזי בראיית חברת החדשות. מורכבות התהליך והפרויקט דרשה הסתכלות שונה, ניתוח מפת האיומים ובניית תשתית מתאימה. פרויקט שדרוג מערך אבטחת המידע של חברת החדשות הוא מורכב מעין כמוהו וחברת 10SECURE עשתה עבודה מצוינת, הצוות עמד בלוח הזמנים ונתנו לנו שקט ורוגע", אומר רמי דניאל, סמנכ"ל ההנדסה והטכנולוגיות של חדשות 12. "כבר בשלב החלפת המערכות במערכות של סיסקו הצלחנו למנוע Downtime ברשת השידור, הנדרשת לעבודה רציפה".
"פרויקט המיגרציה בוצע בתצורה מדורגת ומנוהלת לפרטי פרטים תוך שמירה על המשכיות עסקית של הארגון, תהליך המעבר לטכנולוגיות של סיסקו תוך שימת דגש על לוחות זמנים, תכנון מדויק וניהול לפרטי פרטים."

"בחרנו במערכות של סיסקו הן בשל ההתקנה הפשוטה יחסית, הן בשל היכולות המתקדמות של המערכות, לדברי דניאל, "המערכת כוללת גם יכולות אוטומציה המאפשרת לנקוט פעולות אוטומטיות כאשר מזוהה מתקפה או חדירה לרשת. שילבנו גם את מערכת הגנת הדואר האלקטרוני של סיסקו המספקת לנו הגנה מפני כניסת קבצים זדוניים, מיילים מתחזים ועוד. כמו כן, כיוון שעל פי דרישות הרגולטור, הרשתות של החדשות מופרדות מהרשתות של שידורי קשת, נדרשנו לממש פתרון לרשתות של חדשות 12 בלבד, אך עם ממשקים לאתר N12 ומאקו".

דניאל הוסיף וציין כי, "פלטפורמת המענה התבססה על מספר רבדים – מתודולוגיים, ניהוליים, טכנולוגים ובעיקר עסקיים אשר נותחו והוגדרו על ידי צוות הנדסה וטכנולוגיה ברשותו של אריה רייכר, CISO של חברת החדשות".


"בהתאם לצרכים הייחודיים של חדשות 12 נערך אפיון של מערך הגנה העונה לסיכונים הקיימים כיום", אומר שי טיב, מנכ"ל 10SECURE. "נדרשנו לבצע תהליך ומעבר חלק לטכנולוגיות האבטחה החדשות ואכן הצלחנו לעמוד בדרישות אבטחת מידע ובציפיות הלקוח, בפרט ביעד הפרויקט ולוח הזמנים. כיום יש לחברת החדשות מדיניות אבטחה מסודרת, כלי אבטחה חדשניים ויכולת הרבה יותר טובה לראות את הסיכונים ברשת, לחסום סיכונים ולפעול במהירות בעת הצורך". "הפלטפורמה של סיסקו, הפיירוולים ומערך מודיעין הסייבר, הם בדיוק מה שנדרש לגוף כמו חדשות 12. מדובר בטכנולוגיות הדור הבא בעולם אבטחת המידע. ואכן, יחד עם 10SECURE שודרגה משמעותית רמת האבטחה של חדשות 12, כך שכיום הם יכולים לשדר בביטחון בכל שעה ובכל עומס". "בחדשות 12 הוטמעו טכנולוגיות אבטחת מידע המתקדמות ביותר מבית חברת סיסקו. הטכנולוגיות כוללות מערך Firewall המתקדם מסוגו והן פריסה של כלי הגנה נוספים מבית חברת סיסקו. כלל הכלים מוגדרים לעבוד בסינרגיה מלאה", הוסיף מני בונדרקרCTO בחברת 10SECURE.


לדברי שיראל אמון, מנהל פעילות אבטחת מידע בסיסקו ישראל, "פלטפורמת הפיירוולים של סיסקו מביאה עימה בשורה טכנולוגית אמיתית הן באמצעות יכולות ניתוח וזיהוי איומים על תעבורה מוצפנת מבלי לפתוח את ההצפנה והן בשל מנוע איתור החדירות (SNORT IPS) המספק שכבת הגנה ייחודית המושתתת על טכנולוגיות AI חדשניות ומערך מודיעין הסייבר של סיסקו - Cisco Talos - גוף המחקר והמודיעין האזרחי החזק ביותר בעולם. פריסת המערך תקנה לחדשות יכולות הגנה מתקדמות ונראות רחבה ברשת, מדובר בטכנולוגיות הדור הבא בעולם אבטחת המידע. ואכן, יחד עם 10Secure שודרגה משמעותית רמת האבטחה של החדשות, כך שכיום הם יכולים לשדר בביטחון בכל שעה ובכל עומס".

אודות 10SECURE
10SECURE מתמחה במתן שירותי ייעוץ, ליווי ואינטגרציה בתחום אבטחת המידע ובכלל זה אבטחת ענן, אבטחת נתונים, אבטחת רשתות תקשורת ועוד. החברה, אשר הוקמה בשנת 2015 על ידי שי טיב המנכ"ל ומני בונדרקר ה- CTO, מונה למעלה מ- 40 מומחים.


טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: יגאל אלון 94, תל-אביב  |  08-936-1736  |  info@talniri.co.il