אינטרקיור מדווחת על תוצאות כספיות מקדמיות לרבעון הראשון של 2021 - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה

העמלות שלנו

העמלות שלנו

חדשות

אור ירוק לבניית 3,000 יחידות דיור במתחם האלף בראשון לציון‎

מערכת טלנירי | 5/1, 09:53
בקרוב אלפי בעלי קרקעות פרטיות יוכלו להתחיל ולממש את זכיותיהם במתחם

הותר לפרסום: עו"ד דורון לוי חשוד כי סייע לאחים דיין

מערכת טלנירי | 28/12, 09:14
להציג מצגי שווא ולהתחמק מתשלום מסים בסך של למעלה מ-180 מיליון אירואינטרקיור מדווחת על תוצאות כספיות מקדמיות לרבעון הראשון של 2021


אינטרקיור
הכנסות אינטרקיור הגיעו לשיא – 33 מיליון שקל; מיחה של פי 8 בהכנסות בהשוואה לרבעון המקביל וצמיחה של 22% בהשוואה להכנסות ברבעון הקודם
המשך גידול ברווח התפעולי, ב-EBITDA וברווח הנקי;
מגמת הצמיחה בהכנסות צפויה להימשך ברבעון השני ולאורך שנת 2021;
גייסה כ-180 מיליון שקל עם השלמת עסקת הספאק;

אינטרקיור ממשיכה ליישם את אסטרטגיית הצמיחה הרווחית ואת ההתרחבות הגלובאלית, וצופה רישום למסחר בנאסד"ק עד סוף הרבעון השני של השנה

טורונטו, קנדה והרצליה, ישראל - 10 במאי, 2021: חברת אינטרקיור (TSX: INCR:U, TASE: INCR) מדווחת היום על תוצאות כספיות מקדמיות לרבעון הראשון של 2021.

דגשים לתוצאות הכספיות המקדמיות לרבעון הראשון של 2021:
הכנסות שיא הנאמדות ב-33 מיליון שקל, פי 8 בהשוואה להכנסות ברבעון הראשון של 2020 וגידול של יותר מ-22% בהשוואה להכנסות ברבעון הרביעי של 2020;
המשך גידול ברווח התפעולי, EBITDA וברווח הנקי;
המשך גידול בנתח השוק הודות לגידול בביקוש למוצרי קנדוק ולהרחבת רשת בתי המרקחת גבעול;
המשך גידול בהכנסות צפוי ברבעון השני ולאורך שנת 2021;
נחתם מזכר הבנות לרכישת חברת הקנאביס בטר, מחלוצות תעשיית הקנאביס הישראלית;
שת"פ אסטרטגי עם Cookies, מותג הקנאביס הבינלאומי והמוביל מחלוצי השימוש בקנאביס לצרכים רפואיים בקליפורניה, לשיווק במדינות אירופה

תוצאות כספיות מקדמיות לרבעון הראשון של 2021
אומדן הכנסות של 33 מיליון שקל לרבעון הראשון של שנת 2021, המשקף גידול של פי 8 בהשוואה להכנסות של 4 מיליון שקל בתקופה המקבילה. הכנסות הרבעון הראשון משקפות גידול של יותר מ-22% בהשוואה להכנסות החברה ברבעון הרביעי של 2020 שהסתכמו ב-27 מיליון שקל. הגידול בהכנסות מקורו ביישום המוצלח של אסטרטגיית הצמיחה המהירה של החברה, הסכמי שיתוף הפעולה האסטרטגיים וביסוס מעמדה של קנדוק כחברה בינלאומית מובילה בשוק הקנאביס העולמי.
הכנסות הרבעון הראשון משקפות את הגידול המתמשך בביקוש למוצרים הממותגים של קנדוק ולהרחבת רשת בתי המרקחת גבעול המתמחה בניפוק קנאביס רפואי. החברה צופה כי מגמה זו תימשך ברבעון השני ולאורך שנת 2021. בנוסף, הגידול החד בהכנסות משקף את תרומתם של ההסכמים האסטרטגיים והבלעדיים עליהם חתמה החברה לאורך 2020 עם ענקיות עולמיות בתחום הקנאביס.
בנוסף, ההסכמים האסטרטגיים עם המותגים המובילים בתעשייה, ביניהם Aphria, Tilray, Organigram, Charlotte's Web ולאחרונה Cookies ממצבים את המובילות של אינטרקיור בשווקי היעד הבינלאומיים, כולל אירופה.
אינטרקיור גייסה כ-180 מיליון שקל עם השלמתו לאחרונה של המיזוג לספאק הקנדי. תחילת המסחר בבורסת טורונטו וההודעה לאחרונה על רכישת חברת 'Better' ממצבים את אינטרקיור כחברת הקנאביס הגדולה ביותר מחוץ לצפון אמריקה. יתר על כן, אינטרקיור מצפה להירשם למסחר בנאסד"ק עד סוף הרבעון השני.

אודות אינטרקיור:
אינטרקיור (TSX: INCR:U, TASE: INCR) הינה חברת הקנאביס המובילה, הצומחת ביותר והרווחית ביותר מבין חברות הקנאביס בישראל. קנדוק, חברה בת בבעלות מלאה של אינטרקיור, הינה יצרנית הקנאביס הגדולה בישראל ואחת הראשונות המייצרת מוצרי קנאביס לשימוש רפואי, בהתאם לתקן GMP. אינטרקיור פועלת למנף את מערך ההפצה המוביל שלה, את שיתופי הפעולה הבינלאומיים ואת האינטגרציה האנכית והרווחית במטרה להיות חברת הקנאביס הרווחית ביותר מחוץ לצפון אמריקה.
אינטרקיור רשומה למסחר בבורסה של טורונטו תחת הסימול INCR.U ונסחרת בבורסה של תל אביב תחת הסימול INCR.TA. רישום למסחר של מניות החברה בנאסד"ק צפוי ברבעון השני של 2021, בה הן ייסחרו תחת הסימול INCR.

אודות קנדוק:
קנדוק הינה אחת מחלוצות ענף הקנאביס הרפואי בארץ ובעולם, העוסקת במשך למעלה מ-13 שנים במחקר, טיפוח, ייצור, גידול, יבוא יצוא ושיווק קנאביס רפואי איכות לעשרות אלפי מטופלים במגוון התוויות המאושרות על ידי משרד הבריאות ובעלת שיתופי פעולה ופעילות בארץ ובעולם.
קנדוק פועלת לבסס את מעמדה כשחקן מוביל ומשמעותי בתחום הקנאביס לשימוש רפואי בארץ ובעולם. קנדוק מיישמת אסטרטגית צמיחה ומגדילה באופן ניכר את הנוכחות הגלובלית בארצות בעלות רגולציה תומכת והשקיעה רבות בהגדלת כושר הייצור בארץ ובעולם ובהשבחת מתקניה לעמידה באיכות הגבוהה בהתאם לנדרש בשווקי היעד. מערך הייצור של קנדוק כולל את המתקנים הגדולים והמתקדמים בישראל המגדלים ומייצרים קנאביס רפואי באיכות הגבוה ביותר וכן באמצעות שיתופי פעולה אסטרטגיים, מספר רב של מתקנים בחו"ל מהם המתקנים המובילים בעולם הפועלים גם בתקן EU-GMP. כושר הייצור המקסימלי של מערכי הייצור עומד כיום על מעל ל-100 טון קנאביס רפואי באיכות גבוהה. קנדוק השקיעה משאבים רבים בבניית תשתית הפצה משמעותית בארץ ובעולם וחתמה הסכמי אספקה ארוכי טווח עם החברות המובילות בענף המסתכמים במאות מיליוני שקלים.


קנדוק פועלת בשיתוף פעולה אסטרטגי ובלעדי עם החברות הבינלאומיות המובילות Tilray, Organigram, Aphria, Charlotte's Web והתאגיד האורגוואי Fotmer. ההסכמים האסטרטגיים עם החברות הגדולות בעולם מבססים ומדגישים את המוניטין והיכולות של קנדוק בהתאם לאסטרטגיית הצמיחה של החברה, המבוססת איכות גבוהה ומיתוג בשווקי היעד המרכזיים באירופה, לצד צמיחה מהירה בשוק הקנאביס בישראל. בנוסף מנהלת קנדוק תוכנית מחקרים קליניים על מוצריה בתקן GMP, מהם 10 מחקרים קליניים שאושרו ע"י היחידה לקאנביס רפואי במשרד הבריאות לרבות מחקר קליני Phase III שמתנהל בימים אלו במרכז רפואי מוביל בישראל.
אינטרקיור הציבורית, החברה האם של קנדוק המחזיקה ב-100% ממניותיה, חתמה על הסכמי האספקה מחייבים המסתכמים בכ-32 טון קנאביס רפואי לתקופה מצטברת של עד שלוש שנים. החברה נערכת להמשך צמיחה מסחרית מואצת בפעילותה ולעמידה בביקושים הגוברים.


טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: יגאל אלון 94, תל-אביב  |  073-250-5855  |  info@talniri.co.il