אינטרקיור רוכשת את חברת בטר, מחלוצות תעשיית הקנאביס הישראלי - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה

העמלות שלנו

העמלות שלנו

חדשות

אור ירוק לבניית 3,000 יחידות דיור במתחם האלף בראשון לציון‎

מערכת טלנירי | 5/1, 09:53
בקרוב אלפי בעלי קרקעות פרטיות יוכלו להתחיל ולממש את זכיותיהם במתחם

הותר לפרסום: עו"ד דורון לוי חשוד כי סייע לאחים דיין

מערכת טלנירי | 28/12, 09:14
להציג מצגי שווא ולהתחמק מתשלום מסים בסך של למעלה מ-180 מיליון אירואינטרקיור רוכשת את חברת בטר, מחלוצות תעשיית הקנאביס הישראלי


אינטרקיור
רכישת בטר הינה בהתאם לאסטרטגיית הצמיחה הרווחית של אינטרקיור ומהווה צעד ראשון ומשמעותי בהובלת תהליכי הקונסולידציה
אינטרקיור רוכשת את חברת בטר (Better)

אינטרקיור צפויה להשלים את עסקת המיזוג עם ה-SPAC בימים הקרובים ולהתחיל להיסחר בבורסה הראשית של טורונטו (TSX) ולהגיש בקשה לרישום בנאסד"ק

5 באפריל, 2021: מיזוג בשוק הקנאביס הישראלי והתרחבות חברת הקנאביס הישראלית המובילה: חברת אינטרקיור (ת"א: אנקר), חברת הקנאביס הצומחת והמובילה בישראל, מדווחת על חתימת מזכר הבנות לרכישת חברת בטר, מחלוצות תעשיית הקנאביס הישראלי, לפי מחיר המשקף לאינטרקיור שווי של 300 מיליון דולר אמריקאי, כפי שנקבע לאינטרקיור בעסקת המיזוג לאחרונה עם חברת ה-SPAC הקנדית. רכישת בטר הינה בהתאם לאסטרטגיית הצמיחה הרווחית של אינטרקיור ומהווה צעד ראשון ומשמעותי בהובלת תהליכי הקונסולידציה, וממצבים את אינטרקיור כמובילה בתחום הקנאביס לשימוש רפואי בארץ ובעולם.
בנוסף, ובכפוף להשלמת בדיקת נאותות, לאינטרקיור הוענקה בלעדיות (No Shop) לרכישת 100% ממניותיה של קאן פארמאצבטיקה בע"מ, בעלת הזכויות ורישיונות לגידול ושיווק מוצרי קנאביס רפואי תחת המותג "Better". העסקה תכלול את פעילות בטר בישראל ובעולם, למעט פעילות חברת הבת אוסטרליה (בטר אוסטרליה) בעלת הזכויות לפעילות בטר באזור אוסטרליה ו-50% ממניות חברת קאן פארמה בעלת זכויות המסחור לפיתוח מוצרי פארמה (בטר פארמה). החברות התחייבו לפעול לחתימת הסכמים מפורטים ומחייבים תוך תקופה של 90 יום.

בתמורה, תקצה אינטרקיור לבעלי המניות בבטר מניות באינטרקיור לפי שווי מניה שנקבעה בעסקת ה-SPAC (כ-735 אג' פר מניה בכפוף להתאמות שער הדולר), המהווה שווי של 300 מיליון דולר אמריקאי לבעלי המניות של אינטרקיור טרם העסקה.. לבעלי המניות של בטר יוקצו מניות של אינטרקיור תחת מנגנון חסימה לתקופה כוללת של 3 שנים, שבכל שנה יופשרו עד שליש מהמניות בהתאם למנגנון חודשי, וזאת על פי שווי המייצג 35 מיליון דולר אמריקאי לבטר. בנוסף, נקבע כי אינטרקיור תשקיע עד 2.5 מיליון דולר בפעילות בטר אוסטרליה לפי שווי של 20 מיליון דולר לפי הכסף, תוך התחייבות להעמדת השקעה מקבילה, באותם התנאים, מבעלי המניות של בטר. כמו כן, אינטרקיור תעניק כ-0.5 מיליון דולר הלוואה לחברת הפארמה לטובת האצת תוכנית הפיתוח. אינטרקיור חתמה לאחרונה על הסכם מיזוג סופי עם חברת ה-SPAC, כך שעם השלמתו, בקופת אינטרקיור לאחר המיזוג יהיו לכל הפחות 55 מיליון דולר אמריקאי, עם אפשרות שסכום זה יגדל עד לסך מצטבר של 290 מיליון דולר. גיוס ההון המשמעותי ממשקיעים בינלאומיים והרישום הצפוי בבורסת הנאסד"ק יאפשרו לאינטרקיור להרחיב את בסיס המשקיעים, ולבסס מנועי צמיחה משמעותיים נוספים להמשך תנופת הצמיחה והרחבת הפעילות. עו"ד רונן קנטור וצוותו ממשרד דורון טיקוצקי קנטור גוטמן נס ועמית גרוס, מייצג ומלווה את אינטרקיור במהלך הרכישה של הספאק וכן בהליכי הרישום בבורסת TSX ובבורסת NASDAQ.

אינטרקיור, באמצעות קנדוק (100%) הינה חברת הקנאביס המובילה והגדולה בישראל. הכנסות אינטרקיור ברבעון הרביעי של 2020 מגלמות קצב הכנסות שנתי של מעל 108 מיליון ₪ , הגבוה בענף. לאינטרקיור היצע מוצרים רחב ואיכותי, הכולל את מוצרי החברה וכן מוצרים של ענקיות הקנאביס העולמיות עמן לחברה הסכמי יבוא בלעדיים. לחברה הסכמים עם חברות מהגדולות בעולם, Tilray, Organigram, Aphria ו- Charlotte's Web. אינטרקיור רכשה ב-2020 את השליטה (50.1%) בחברת כאן עולם, ובאמצעות כך מחזיקה ברשת בתי המרקחת גבעול ובמותגי קנאביס ו-Life Style בינלאומיים מובילים בישראל, ובכלל זה זכויות בלעדיות ביחס למותגים Mr.Nice, Cookies ו-Oxon Pharma. מתקן החברה בדרום ישראל נחשב לאחד המתקדמים והגדולים בעולם.

בטר הינה אחת מחלוצות הקנאביס הרפואי בישראל, בעלת ניסיון רב שנים במחקר, טיפוח, גידול ושיווק קנאביס רפואי לאלפי מטופלים במגוון התוויות המאושרות על ידי משרד הבריאות ובעלת שיתופי פעולה ופעילות בארץ ובעולם. למיטב ידיעת החברה, לבטר מחזור הכנסות של עשרות מיליוני ש"ח ומציגה רווחיות תפעולית. מוצרי בטר בעלי ביקוש גבוה בקרב ה מטופלים בישראל וזכו להכרה בינלאומית, בין מוצרי בטר ניתן לציין את מוצרי הדגל "PK" ו-"EP1".
אהוד ברק, יו"ר אינטרקיור מסר: "ההכרזה היום היא אבן דרך משמעותית בתעשיית הקנאביס הישראלית, כאשר אנו מתכוננים לצרף את בטר, חלוצה בעלת ערכים איכותיים ייחודיים, למשפחת אינטרקיור. אנו מאמינים ששילוב הכוחות יסייע לנו להרחיב את מגוון מוצרי האיכות למטופלים בישראל ובעולם ולהפיץ יחד את בשורת הטיפול בקנאביס רפואי איכותי תוצרת כחול לבן. ברשות אינטרקיור עומד מערך גידול וייצור משמעותי, מותגים מובילים, רשת הפצה ושותפויות בינלאומית, הממצבים את החברה לספק ערך בר קיימא למטופלים בארץ ובעולם, לחברה ולבעלי המניות . "

אודות אינטרקיור:
קנדוק הינה אחת מחלוצות ענף הקנאביס הרפואי בארץ ובעולם, העוסקת במשך למעלה מ-13 שנים במחקר, טיפוח, ייצור, גידול, יבוא יצוא ושיווק קנאביס רפואי איכות לעשרות אלפי מטופלים במגוון התוויות המאושרות על ידי משרד הבריאות ובעלת שיתופי פעולה ופעילות בארץ ובעולם.
קנדוק פועלת לבסס את מעמדה כשחקן מוביל ומשמעותי בתחום הקנאביס לשימוש רפואי בארץ ובעולם. קנדוק מיישמת אסטרטגית צמיחה ומגדילה באופן ניכר את הנוכחות הגלובלית בארצות בעלות רגולציה תומכת והשקיעה רבות בהגדלת כושר הייצור בארץ ובעולם ובהשבחת מתקניה לעמידה באיכות הגבוהה בהתאם לנדרש בשווקי היעד. מערך הייצור של קנדוק כולל את המתקנים הגדולים והמתקדמים בישראל המגדלים ומייצרים קנאביס רפואי באיכות הגבוה ביותר וכן באמצעות שיתופי פעולה אסטרטגיים, מספר רב של מתקנים בחו"ל מהם המתקנים המובילים בעולם הפועלים גם בתקן EU-GMP. כושר הייצור המקסימלי של מערכי הייצור עומד כיום על מעל ל-100 טון קנאביס רפואי באיכות גבוהה. קנדוק השקיעה משאבים רבים בבניית תשתית הפצה משמעותית בארץ ובעולם וחתמה הסכמי אספקה ארוכי טווח עם החברות המובילות בענף המסתכמים במאות מיליוני שקלים.
קנדוק פועלת בשיתוף פעולה אסטרטגי ובלעדי עם החברות הבינלאומיות המובילות Tilray, Organigram, Aphria, Charlotte's Web והתאגיד האורגוואי Fotmer. ההסכמים האסטרטגיים עם החברות הגדולות בעולם מבססים ומדגישים את המוניטין והיכולות של קנדוק בהתאם לאסטרטגיית הצמיחה של החברה, המבוססת איכות גבוהה ומיתוג בשווקי היעד המרכזיים באירופה, לצד צמיחה מהירה בשוק הקנאביס בישראל. בנוסף מנהלת קנדוק תוכנית מחקרים קליניים על מוצריה בתקן GMP, מהם 10 מחקרים קליניים שאושרו ע"י היחידה לקאנביס רפואי במשרד הבריאות לרבות מחקר קליני Phase III שמתנהל בימים אלו במרכז רפואי מוביל בישראל.
אינטרקיור הציבורית, החברה האם של קנדוק המחזיקה ב-100% ממניותיה, דיווחה ברבעון הרביעי של 2020 על תוצאות שיא עם צמיחה מואצת של פי 15 במכירות הרבעון בהשוואה לרבעון המקביל אשתקד ושל מעל 20% בהשוואה לרבעון הקודם. במהלך הרבעון הרביעי המשיכה מגמת הביקושים גבוהים לקווי המוצרים האיכותיים של קנדוק. החברה דיווחה לאחרונה על חתימת הסכם מיזוג סופי עם חברת Subversive Acquisition במסגרת עסקת ספאק. הספאק גייס 290 מיליון דולר מתוכם 65 מיליון דולר בגיוס פרטי. המיזוג מייצג שווי של 300 מיליון דולר לבעלי המניות של אינטרקיור המהווה הצפת ערך נאותה והבעת אמון ביכולות ובחזון החברה. בימים אלו החברה פועלת יחד עם הנהלת הספאק להשלמה מוצלחת של תהליך המיזוג הצפוי השבוע (8.4.2021). כחלק מהשלמת המהלך, אינטרקיור צפויה להתחיל להיסחר בבורסה הראשית בטורונטו (TSX) ולהירשם למסחר גם בבורסת הנאסד"ק.


טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: יגאל אלון 94, תל-אביב  |  073-250-5855  |  info@talniri.co.il