אנלייבקס מדווחת על שיתוף פעולה מחקרי עם Yale Cancer Center לפיתוח Allocetra לטיפול בגידולים סרטניים מוצקים - טלנירי










TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה

העמלות שלנו

העמלות שלנו

חדשות

אור ירוק לבניית 3,000 יחידות דיור במתחם האלף בראשון לציון‎

מערכת טלנירי | 5/1, 09:53
בקרוב אלפי בעלי קרקעות פרטיות יוכלו להתחיל ולממש את זכיותיהם במתחם

הותר לפרסום: עו"ד דורון לוי חשוד כי סייע לאחים דיין

מערכת טלנירי | 28/12, 09:14
להציג מצגי שווא ולהתחמק מתשלום מסים בסך של למעלה מ-180 מיליון אירו



אנלייבקס מדווחת על שיתוף פעולה מחקרי עם Yale Cancer Center לפיתוח Allocetra לטיפול בגידולים סרטניים מוצקים


אנלייבקס
מטרת שיתוף הפעולה היא לבחון את הפוטנציאל של Allocetra בשילוב תרופות מאושרות לסרטן בחולים עם גידולים סרטניים מוצקים שאינם מגיבים לטיפולים באותן התרופות
נס ציונה, ישראל, 22 במרץ 2020 - אנלייבקס תרפיוטיקס (Nasdaq: ENLV), חברת אימונותרפיה למקרופגים בשלב הניסויים הקליניים, המתמקדת באיזון מקרופגים בחולים עם ספסיס, קורונה וגידולים סרטניים מוצקים, ו-Yale Cancer Center, מרכז לאומי ייעודי לחקר סרטן, מדווחות היום על שיתוף פעולה מחקרי להערכת הפוטנציאל של Allocetra בהגברת הפעילות של תרופות מובילות כיום בעולם המאושרות לשימוש (מעכבי נקודות בקרה - Immune check point inhibitors) בגידולים סרטניים מוצקים. Allocetra היא מוצר דגל לטיפול אימונותרפי לאיזון מקרופגים, הנמצא כעת בפיתוח קליני על ידי אנלייבקס.

תחת תנאי שיתוף הפעולה האסטרטגי, הצדדים יפתחו ויוציאו אל הפועל תכניות פרה קליניות במטרה לחקור סינרגיות פוטנציאליות בין Allocetra לבין התרופות המובילות כיום בעולם המאושרות לשימוש בגידולים סרטניים מוצקים נבחרים.

החוקר הראשי בשיתוף הפעולה עם אנלייבקס הוא ד"ר Vish Muthusamy, ביולוג בתחום הסרטן המתמחה במחקר פרה-קליני של טיפולי סרטן פוטנציאליים. לאחרונה, ד"ר Muthusamy עבד בצמוד לחוקרים אקדמיים וחברות פרמצבטיות בפיתוח טיפולים סרטניים שנמצאים כעת המגוון שלבים של פיתוח קליני. היועץ המדעי של שיתוף הפעולה הוא ד"ר Marcus W. Bosenberg, מנהל משותף של תחום גנומיקה, גנטיקה ואפיגנטיקה ב-Yale Cancer Center. בשם הצוות ב-Yale, ד"ר Bosenberg ציין כי "אנו מנסים להבין את התהליך של איזון מקרופגים מזה זמן, ואנו נרגשים לחקור את ההשפעות של Allocetra על גיוס מקרופגים אנטי-סרטניים בסביב הגידול ולאפיין את השפעות אלו".

פרופ' דרור מבורך, המנהל הרפואי של אנלייבקס, הוסיף: "אנו נרגשים לשתף פעולה עם צוותי המחקר והקליניקה המכובדים ב-Yale. ל-Allocetra תיתכן השפעה מאזנת על הסביבה המדכאת-חיסונית של הגידול, פוטנציאלית באמצעות ההמרה של אוכלוסיות פרו-סרטניות של מקרופגים לאוכלוסיות אנטי-סרטניות. יחד, אנחנו נחקור את הפוטנציאל של Allocetra בשילוב סינרגטי עם תרופות anti PD1 מאושרות לשימוש על מנת לטפל בגידולים סרטניים מוצקים".

ד"ר אורן הרשקוביץ', מנכ"ל החברה, ציין: "אנו מאמינים כי החוקרים והקלינאים ב-Yale הם מהמובילים בעולם ושותפים אידיאליים, בעודנו עובדים על מנת להבטיח כי הפוטנציאל של Allocetra אכן ממומש. אנו מרוצים מההחלטה של Yale ליצור שיתוף פעולה אסטרטגי לפיתוח Allocetra כמרכיב מפתח פוטנציאלי בטיפולים משולבים לגידולים סרטניים מוצקים".


טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: יגאל אלון 94, תל-אביב  |  073-250-5855  |  info@talniri.co.il