TLV  |  LDN  |  NY

מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה
פורומים נוספים:
  • מונדיאל 2018
  • בורסה שוק ההון
  • אופציות מעו"ף
  • אנרגיה ונפט
  • בורסות בארה"ב
  • גבעות עולם
  • מניות ביומד
  • הפורום של hrt23
  • פוליטיקה ואקטואליה
  • פורום נדלן
  • שירות האיתותים בת"א
  • בחירות 2015
  • מעוף פלוס
  • ביזטרייד
  • נסיונות
  • הבלוג של NDX - שי עזר
  • ביטוח ופנסיה
  • ניתוח טכני
  • אג"ח וקרנות נאמנות
  • השקעות ונדל"ן
  • פורום ספורט
  • נפגעי שורט-טרייד
  • אקטואליה וכללי
  • אחר
  • חיפוש הודעה בפורומים:

תגובה להודעה זו  חזרה לפורום  הרשמה לאתר כניסה למערכת 
    21/05/24 08:40 לדעתי, אנחנו לא מחוברים למציאות בכלל! אנחנו נוטים לזלזל /ו איציק ה10
    בתובע של האג, ולפטור את דבריו בזלזול בגלל שהוא אנטישמי,
    אבל בפועל זה יכול להוציא אותנו לא טובים בכלל.

המעמד של התובע בהאג הוא לא כמו שאנו רואים אותו.
    אנו רואים אותו כאנטישמי נלעג, אבל בעולם הוא נתפס כמו שאנשים תופסים שופטים.

אני חושב שעובר עלינו תהליך שעבר על חסידי פוטין.
    אני מניח שכאשר הוציאו צווים נגד פוטין, חסידיו פטרו את המצב וטענו שמדובר באנטישמיות או בפוליטיקה (או אנטירוסי או כל משפט אחר שיש להם), ולא הבינו שבשאר העולם (כולל בישראל) ראו בהכרזה זו גזר דין הקובע שפוטין באמת עובר פשעי מלחמה.

רוב האנשים בעולם לא באמת מתעמקים בתולדות הסכסוך, ובכך ש-7 באוקטובר קדם למלחמה בעזה, אלא מתרשמים באופן כללי. כמו שאנו תופסים צד במלחמות של סין עם טיוואן.
    רואים את ההפגנות הענקיות בעולם, שומעים את החלטות בית הדין בהאג, ומגבשים דעה.
    לו אני הייתי אזרח אסייאתי או אפריקאי בחו"ל, סביר להניח שלא הייתי רוצה לעשות עסקים עם ישראל, כאשר יש בהם מנהיגים שהואשמו בפשעי מלחמה.
    בדיוק כמו שהיום לא הייתי נכנס להשקעה מוצלחת ברוסיה, רק בגלל שהיא עושה מלחמה ופוטין הואשם בפשעי מלחמה.

לדעתי, בגלל שאנו מזלזלים מאוד בהאג ובאו"ם שמום, אנו נוטים לזלזל בהשפעה של ההחלטה שם על הכלכלה שלנו.

אין לראות באמור לעיל משום עצה ו/או המלצה לפעילות כלשהי בניירות ערך.
    טוען....

הודעה ראשית   תגובה להודעה   օהודעה ללא תוכן   הודעה חדשה   הודעה שנצפתה   הודעה נעוצה  
    סימון משתמשיםמשתמש מחובר   מנהל   מומחה  מנתח טכני  כותב מוערך  אורח  חדשות טלנירי  
    - מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: יגאל אלון 94, תל-אביב  |  08-936-1736  |  info@talniri.co.il