TLV  |  LDN  |  NY

מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה
פורומים נוספים:
  • מונדיאל 2018
  • בורסה שוק ההון
  • אופציות מעו"ף
  • אנרגיה ונפט
  • בורסות בארה"ב
  • גבעות עולם
  • מניות ביומד
  • הפורום של hrt23
  • פוליטיקה ואקטואליה
  • פורום נדלן
  • שירות האיתותים בת"א
  • בחירות 2015
  • מעוף פלוס
  • ביזטרייד
  • נסיונות
  • הבלוג של NDX - שי עזר
  • ביטוח ופנסיה
  • ניתוח טכני
  • אג"ח וקרנות נאמנות
  • השקעות ונדל"ן
  • פורום ספורט
  • נפגעי שורט-טרייד
  • אקטואליה וכללי
  • אחר
  • חיפוש הודעה בפורומים:

תגובה להודעה זו  חזרה לפורום  הרשמה לאתר כניסה למערכת 
    10/01/21 18:18 סיכום יום והערכה שלי למחר... /ו daniel2k
    המעוף פתח בגאפ וסגר בספוט 1566, גבוה  ב 6 נק מהתרחיש האופטימי שלי ביותר ליום הראשון של השבוע.
    התקרב ל 580, אך ידם של השחקנים, כצפוי ביום ראשון, העתה על העליונה מהגבוה היומי, והצליחו להוריד את השוק מתחת לספוט ב 3 נקודות.
    אישית, לא מתרגש מזה, משחק מכור וידוע מראש להוריד את השוק המטרה לחתוך מהפרמיות ולנער/להחליף ידיים.
    הבנקים, שהם הקטר של המעוף,  שמרו היום על מגמה יציבה  ודומיננטית למשך כל המסחר, ולבסוף, בלחץ של השחקנים, התמתנו מעט, ועדיין סגרו מעל 2% (כמדומני, ביחדנעם יום חמישי עלו 5.3 אחוז).
    המימוש במהלך המסחר היום בריא להמשך העליות.
    למחר, הארביטראז השלילי זניח. הייתי חושש יותר עם היינט מסיימים בשפיץ, כי אז בסבירות גבוהה יותר שהיינו פותחים בירידות.
    עדיין, הכל תלוי בתפוח הגדול, שכן המסחר מחר יהיה מאד צמוד לחוזים...מהבוקר...וגם הדאקס יושפע מהם.
    כל פיפס של חמש - עשר מאיות בחוזים שווה פה נק במעוף.
    לגבי הדולר - הערכה שלי שהדולר ימשיך את פניית הפרסה שעשה ביום שישי וימשיך להתחזק ביחס לשקל, לפחות עד לפקיעה השבועית, ואף מעבר ל 3.2, שם מחכה לו התנגדות קשה.
    לגבי התפוח הגדול, יכול והחוזים יפתחו באדום, אבל להערכתי המבחר יסתיים בירוק. היינו כבר בסרט הזה שהוע שעבר, רק שהפעם, אי הוודאות הוסרה.
    בהתעלם מתרחיש לא צפוי ובעייתי מהגויים, כצפוי יש כמה ימי אופוריה עד שביידין יחל את עבודתו בשצף קצף. כל התשקורת והמידעים למתח שבין הרפובליקנים והדמוקטיים כדי לנקות את שמו של טראמפ, הינם רעשי רקע וששהפעה שלהם דה דפטו על שוק ההון הינם אפסיים במקרה הטוב ושוליים במקרה הרע.
    בשלב הזה, לא צופה התחלת גל מימושים בתפוח הגדול, הגעה לשיא אינה סיבה מספיק טובה לזה בנסיבות הקיימות,
    וצריך קטליזטור הרבה יותר חזק מכך.
    שורה תחתונה, לא צופה מחר ירידות בחו"ל, בתרחיש הגרוע
    נעילה סביב האפס. הדאו דאווקא יפתיע לטובה הפעם.
    טבע צפויה לחזור לעלות.
    אני יודע שהרבה יחלקו עליי, וזה לגיטימי לחלוטין.
    עד כה לא טעיתי, ומקווה לטובת הלונגיסטים שבנו שגם הפעם לא. אני לא סוחר יומי, כך שלא מתרגש כלל מהשינויים התוך יומיים, ועדיין, חושב שהפקיעה השבועית תהיה גבוה מהנק' הנוכחית.
    לא חושב שהבשילו התנאים להתחלת מימושים שכן אנחנו בעצומו של מומנט חיובי, אגב, בישראל עם המקדם החזק ביותר לצפי המשך עליות בטווח הנראה לעין, לפחות עד 1600.
    ברכה והצלחה לכולם.

אין לראות באמור לעיל משום עצה ו/או המלצה לפעילות כלשהי בניירות ערך.
    טוען....

הודעה ראשית   תגובה להודעה   օהודעה ללא תוכן   הודעה חדשה   הודעה שנצפתה   הודעה נעוצה  
    סימון משתמשיםמשתמש מחובר   מנהל   מומחה  מנתח טכני  כותב מוערך  אורח  חדשות טלנירי  
    - מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: יגאל אלון 94, תל-אביב  |  08-936-1736  |  info@talniri.co.il