TLV  |  LDN  |  NY

מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה
פורומים נוספים:
  • מונדיאל 2018
  • בורסה שוק ההון
  • אופציות מעו"ף
  • אנרגיה ונפט
  • בורסות בארה"ב
  • גבעות עולם
  • מניות ביומד
  • הפורום של hrt23
  • פוליטיקה ואקטואליה
  • פורום נדלן
  • שירות האיתותים בת"א
  • בחירות 2015
  • מעוף פלוס
  • ביזטרייד
  • נסיונות
  • הבלוג של NDX - שי עזר
  • ביטוח ופנסיה
  • ניתוח טכני
  • אג"ח וקרנות נאמנות
  • השקעות ונדל"ן
  • פורום ספורט
  • נפגעי שורט-טרייד
  • אקטואליה וכללי
  • אחר
  • חיפוש הודעה בפורומים:

תגובה להודעה זו  חזרה לפורום  הרשמה לאתר כניסה למערכת 
    03/12/20 07:37 בוקר טוב לכולם, לאחר שקט יחסי בתקשורת, ולאחר שהשורטיסט /ו שון18
    ההודעה נערכה ע"י איציק ה10 בתאריך 3/12/2020 07:41
    הפסידו את המכנסיים,
    הם חזרו בגדול יחד עם תקשורת עויינת בכל מיני ידיעות הזויות שאין להם קשר למציאות או שאין להם או שאמור להם שום השפעה על מניות הסקטור.
    אבל כשאתה כותב שטויות ומתבל את זה בתבלינים, משקיעים קטנים פתיים מוכרים מכל הבא ליד. ובכך ראינו את התמונה של הירידות אתמול.
    ואלו ההודעות ההזויות של השורטיסטים יחד עם התקשורת ההזויה:
    1.הודעה שאיראן הולכת לנקום על ידי פגיעה במאגרי הגז.
    הודעה הזויה מופרכת מפגרת, אין סכוי שבעולם , אין סכוי אפילו של  פרומיל שדבר כזה יקרה.
    2. הודעה על תקנות ששינסקי ועכשיו בגלל התקנות כביכול החברות ייפגעו וכו.
    הודעה הזויה ומופרכת, פרסום התקנות לא משנה במילימטר חקיקת ששינסקי, בגלל שהגיע העת לשלם ששינסקי במאגר תמר, פרסמו תקנות לתשלום מקדמות . ושוב זה כל כך מופרך, כי מי שאמור לשלם ששינסקי זה מאגר תמר.  מאגר לוויתן יתחיל לשלם ששינסקי רק בעוד 6 שנים לפחות . ולכן אין כל סיבה שדלק קידוחים, דלק קבוצה או רציו יירדו ככה .
    3. הודעה שאלעד של תשובה הפסידה מכרז לבנות מלונות וחילטו לה ערבות בגלל שלא היה לי כסף וכו.
    גם הודעה הזויה ומופרכת ואין לה שום קשר לדלק קבוצה, לדלק קידוחים או לרציו ובוודאי לא למניות תמר.

בתכלס,
    החברות דלק קבוצה, דלק קידוחים ורציו עדיין מאוד מאוד זולים ורחוקים עוד 100 עד 200 אחוז מהשווי הכלכלי שלהם.

היעדים שלי ברורים
    דלק קידוחים
    570
    750
    900

דלק קבוצה
    13000
    15000
    20000

רציו
    150
    180
    200

עד יוני 21 היעדים הראשון והשני לפחות של כל מניה

אין המלצה .

נ.ב. אני מפחית את הכתיבה באתר, לצערי יש כמה חברים שההצלחה שלי מפריעה להם בעין , קנאה, שנאה וכו...
    זה ממש לא בשבילי
    כותב כאן בשביל ההנאה שלי, לא בשביל לסבול

בהצלחה לכולם

אין לראות באמור לעיל משום עצה ו/או המלצה לפעילות כלשהי בניירות ערך.
    טוען....

הודעה ראשית   תגובה להודעה   օהודעה ללא תוכן   הודעה חדשה   הודעה שנצפתה   הודעה נעוצה  
    סימון משתמשיםמשתמש מחובר   מנהל   מומחה  מנתח טכני  כותב מוערך  אורח  חדשות טלנירי  
    - מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: יגאל אלון 94, תל-אביב  |  08-936-1736  |  info@talniri.co.il