TLV  |  LDN  |  NY

מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה
פורומים נוספים:
  • מונדיאל 2018
  • בורסה שוק ההון
  • אופציות מעו"ף
  • אנרגיה ונפט
  • בורסות בארה"ב
  • גבעות עולם
  • מניות ביומד
  • הפורום של hrt23
  • פוליטיקה ואקטואליה
  • פורום נדלן
  • שירות האיתותים בת"א
  • בחירות 2015
  • מעוף פלוס
  • ביזטרייד
  • נסיונות
  • הבלוג של NDX - שי עזר
  • ביטוח ופנסיה
  • ניתוח טכני
  • אג"ח וקרנות נאמנות
  • השקעות ונדל"ן
  • פורום ספורט
  • נפגעי שורט-טרייד
  • אקטואליה וכללי
  • אחר
  • חיפוש הודעה בפורומים:

תגובה להודעה זו  חזרה לפורום  הרשמה לאתר כניסה למערכת 
    23/04/08 04:52 חשבונות דמו בארה"ב /ו Graves
    ההודעה נערכה ע"י graves בתאריך 23/4/2008 04:53
    אני מוצא את עצמי מדבר עם אנשים מישראל על האפשרות של לפתוח חשבונות מסחר אמיתיים בארה"ב על כסף וירטואלי (חשבונות דמו). מכוון שבישראל זה לא כל כך נפוץ הרבה אנשים לא מודעים לזה. אני מקווה שההודעה הזו תיהיה שימושית ותוכלו לשפר את יכולתכם כסוחרים/משקיעים.
    כל הברוקרים פה (חוץ מ-Interactivebrokers) מאפשרים ניהול חשבון דמו מלא -
    קניה, מכירה, אופציות, אסטרטגיות מתקדמות, ניהול כסף, הפקדה ומשיכה, רווח נטו (לאחר עמלות וריבית), מארג'ין/ ללא מארג'ין, שורט וחלק מהברוקרים פה מאפשרים גם מסחר בחוזים עתידיים ופורקס. ( הבורקרים שברשימה אינם מתמחים בפורקס או חוזים אבל חלקם מאפשרים את זה).

אם אינכם לקוחות משלמים הנתונים יהיו בהשהייה של 20 דקות לפחות.

www.interactivebrokers.com
    מרבית הפורום לקוחות שלהם. הם הכי זולים.
    החיסרון בדמו שלהם זה שזה נתונים אמתיים אבל מיום אחר (כלומר לא יום מסחר הנוכחי) ואתם לא יכול לנהל תיק - כל כניסה לחשבון דמו זה כניסה חדשה, אין ניהול כספים שמירת פוזיציות וכו' הדמו שלהם נועד בעיקר כדי שתלמדו את התוכנה שלהם.

www.optionsxpress.com
    הכי יקרים (מאלה שמוזכרים פה). אבל הכי איכותיים . יש להם חשבון דמו אמיתי + גישה לחלק מהכלים. מתמחים באופציות (אם השם לא רמז).  

www.thinkorswim.com
    הבחירה האהובה עלי. יותר יקרים מ-IB, פחות יקרים מ-OX. יש להם תוכנת מסחר ב-JAVA ותוכנת מסחר ב-WEB.
    החיסרונות: תוכנה כבדה מאוד. אם אתם לא מורידים את התוכנה וסוחרים דרך האינטרנט אז אין בעיה - (דרך האינטנט עדיף אם המחשב לא חזק). אם תתרגלו לתוכנה שלהם (שהיא מעולה) יהיה לכם "קשה" לחזור למשהו אחר, התוכנה מורכבת מאוד... חשבון דמו מלא כולל מסחר ב-FX וחוזים ואופציות.

simulator.investopedia.com
    אם אתם לא מכירים את אינווסטופדיה אז כדאי שתכירו (אנציקלופדיה למשקיעים). בנוי על הממשק של OX אבל יותר קל לפתוח חשבון דמו אצלהם מאשר ב-OX. כמו כן אני חושב שיש קישור בין התוכנה להסברים של האתר (ולכן התוכנה מעולה למתחילים).

זה מה שעולה לי כרגע. אם יש לכם עוד אשמח אם תוסיפו.
    בכל האתרים הנ"ל לא נדרשים פרטים כמו כרטיס אשראי או ת.ז. חלק מהאתרים דורשים יותר פרטים מאחרים. אבל בכל זאת זה פשוט.

בלוג ההשקעות שלי - leav.epithoughts.com
    אני אחיה לנצח! עד כה הולך לי לא רע...

אין לראות באמור לעיל משום עצה ו/או המלצה לפעילות כלשהי בניירות ערך.
    טוען....

הודעה ראשית   תגובה להודעה   օהודעה ללא תוכן   הודעה חדשה   הודעה שנצפתה   הודעה נעוצה  
    סימון משתמשיםמשתמש מחובר   מנהל   מומחה  מנתח טכני  כותב מוערך  אורח  חדשות טלנירי  
    - מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: יגאל אלון 94, תל-אביב  |  08-936-1736  |  info@talniri.co.il