TLV  |  LDN  |  NY

מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה
פורומים נוספים:
  • מונדיאל 2018
  • בורסה שוק ההון
  • אופציות מעו"ף
  • אנרגיה ונפט
  • בורסות בארה"ב
  • גבעות עולם
  • מניות ביומד
  • הפורום של hrt23
  • פוליטיקה ואקטואליה
  • פורום נדלן
  • שירות האיתותים בת"א
  • בחירות 2015
  • מעוף פלוס
  • ביזטרייד
  • נסיונות
  • הבלוג של NDX - שי עזר
  • ביטוח ופנסיה
  • ניתוח טכני
  • אג"ח וקרנות נאמנות
  • השקעות ונדל"ן
  • פורום ספורט
  • נפגעי שורט-טרייד
  • אקטואליה וכללי
  • אחר
  • חיפוש הודעה בפורומים:

תגובה להודעה זו  חזרה לפורום  הרשמה לאתר כניסה למערכת 
    27/12/07 18:14 תוכנות מסחר וגרפים /ו Graves
    יש הרבה תוכנות בשוק. אני מכיר רק כמה. אני אנסה להסביר את מה שאני מכיר. אני התחלתי לבנות סיסטמים אבל לקחתי הפסקה קצרה כדי לבנות משהו אחר.

AmiBroker

תוכנה פשוטה לניתוח טכני (מה שאני משתמש בה ליום יום). יש לה אפשרויות של בניית סיסטמים ובדיקתם (Back Test) ואופטימיזציה, בניית אינדיקטורים וכו' אפשר לצייר על הגרפים (כמובן) ואפשר שסיסטמים יצירו על הגרפים אוט'. יש לתוכנה גם אפשרות לבחון את השיטה מול תיק השקעות בגודל מסוים וכניסה לפוזיציות לפי % מהתיק או דברים דומים. (כלומר לא מספיק להגיד יש 70% הצלחה, אלא אם תיק יכול להיכנס רק ל-5 פוזיציות בו זמנית כמה תשואה הוא ייתן)...
    התוכנה גם הכי זולה שאני נתקלתי בה – מחיר חד פעמי. היא יכולה לקחת מידע מיאהו בחינם (ובעיקוב של 20 דקות). היא עובדת גם עם IB ואתם יכולים לבדוק באתר עוד פרטים...

www.amibroker.com

MetaStock
    תוכנה נוספת לניתוח טכני. היא מסוגלת לעשות בדיוק את אותו הדבר רק שנראה לי שמבחינת ה-BACKTEST היא יותר נוחה. אבל גם לא ראיתי עדיין ניתוח לתיק ההשקעות כולו או לאופטימיזציה. גם פה אפשר לבנות אינדיקאטורים משלך או סיסטמים. 
     קצת יותר יקרה. יש תשלום חד פעמי + תשלום על מידע. אם אתה לא רוצה לשלם על המידע כל חודש (משהו כמו 60-150$ ) אתה יכול לקנות תוכנה באיזה 50$ שתוריד נתונים חינם מיאהו. הבעיה היא שאם אתה רוצה תוך יומי זה כבר יקר... 1600$ + דמי תשלום חודשיים...

www.metastock.com

בשני המקרים אגב אם אתה מוריד מספק נתונים חיצוני אז אתה צריך לעדכן את התוכנה לפני שאתה עובד עליה. נניח לקחת חופש שבוע – אתה קודם צריך לעדכנה ואז אתה יכול לעבוד.

הבעיה העיקרית בתוכנות הללו זה Over Analyzing  כלומר יותר מידי מידע... אבל אם אתה יכול למצוא איזה נישה אולי זה יעזור...

בכל מקרה אני חושב שכדאי לבדוק באינטרנט את קהילת המפתחים (בעיקר לאלה שהם לא תכניתנים בעצמם) ולראות עד כמה אפשר ללמוד מהם לבד וכמה דוגמאות הם מעלים. כמובן שלכל תוכנה מציעים הרבה הרבה תכנים בתשלום, אם זה יעזור לך – לך על זה...

StockCharts

עוד אופציה ששווה לבדוק זה StockCharts ((((((((האתר)))))))). בעיקרון הוא נותן לך מה שאתה רוצה חינם. ואם אתה לוחץ על כפתור ה-annotate אתה יכול גם לצייר על הגרף. אם אתה קונה את השירות בתשלום (שהוא זול יחסית) אתה גם מקבל אפשרות לשמור את הציורים + מידע תוך יומי ובזמן אמת.

אני התעניינתי גם ב-TradeStation שנראים מאוד טובים לבניית סיסטמים ודברים מהסוג הזה. וגם שרות הברוקר שלהם נראה לא רע. אם אתה עושה 5000 מניות או 50 אופציות בחודש אתה תקבל את התוכנה חינם. אם לא התשלום הוא 150-210$. אבל כמו ב-IB הם מסתירים ממך את כל התשלומים הנלווים שאתה משלם על מידע בזמן אמת, ECN וכו'... כך שזה יוצא דיי יקר...

אם הזכרתי גם ברוקרים אז ל-OptionXpress ו-TradeKing יש כלי מסחר לא רעים למי שסוחר דרכם – (מחשבוני אופציות, ממליץ אסטרטגיות, סורקים, מזהי דפוסים טכניים אוט' וכו')

יש יותר מידי קישורים, אז תאלצו לעשות Cut  ו-Paste לבד.

הערה אחרונה. קרלטון משתמש ביאהו ואדגר משתמש באקסל בשביל ההשקעות שלהם. הדבר החשוב הוא למצוא מה נוח לכם .

אני משתמש באמיברוקר (כרגע) ואולי קצת במטהסטוק.
    אם אתם רוצים תמונות, שאלות, לנסות לפני שאתם קונים או עזרה (עד כמה שאוכל) תשאלו.

כתובות אינטרנט נלוות:
    OptionXpress
    Trade King
    בלוג ההשקעות שלי - leav.epithoughts.com
    אני אחיה לנצח! עד כה הולך לי לא רע...

אין לראות באמור לעיל משום עצה ו/או המלצה לפעילות כלשהי בניירות ערך.
    טוען....

הודעה ראשית   תגובה להודעה   օהודעה ללא תוכן   הודעה חדשה   הודעה שנצפתה   הודעה נעוצה  
    סימון משתמשיםמשתמש מחובר   מנהל   מומחה  מנתח טכני  כותב מוערך  אורח  חדשות טלנירי  
    - מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: יגאל אלון 94, תל-אביב  |  08-936-1736  |  info@talniri.co.il