TLV  |  LDN  |  NY

מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה
פורומים נוספים:
  • מונדיאל 2018
  • בורסה שוק ההון
  • אופציות מעו"ף
  • אנרגיה ונפט
  • בורסות בארה"ב
  • גבעות עולם
  • מניות ביומד
  • הפורום של hrt23
  • פוליטיקה ואקטואליה
  • פורום נדלן
  • שירות האיתותים בת"א
  • בחירות 2015
  • מעוף פלוס
  • ביזטרייד
  • נסיונות
  • הבלוג של NDX - שי עזר
  • ביטוח ופנסיה
  • ניתוח טכני
  • אג"ח וקרנות נאמנות
  • השקעות ונדל"ן
  • פורום ספורט
  • נפגעי שורט-טרייד
  • אקטואליה וכללי
  • אחר
  • חיפוש הודעה בפורומים:

תגובה להודעה זו  חזרה לפורום  הרשמה לאתר כניסה למערכת 
    25/04/24 11:55 אליקו לך תדע עם קיבלנו רמז היום לגבי nio /ו y1
    כך קרה לי עם המון מניות השנה, כולל קומפיגון, טבע, גם ביטקווין שהיה בנמוך ,ועוד רבים ולא סחרתי ,רק זהב אוספתי לאוסף , ברור שהתבאסתי בהתחלה , אבל כמו תמיד ההכנסה שלי לא ימניות , אצלי זה לפעמיים קצת תעסוקה ,

כשהבעלים של דלק רכב מעוניין ליקנות את המניה ב 2300 לדברי (הזהיר) אז זה מזכיר לי את אל על שהבעלים הציע ליקנות את המניה ב 360 וירד ל220 בגלל המלחמה, אנוכי קנה את האופציה של אל על,יצאתי ברווח מזערי,
    לכן נראה לי שניו, ודלק רכב יעשו מהלךחזק למעלה  מתישהו
    לדעתי nio לאורך זמן תגיע ל 13$ כמובן עם סגירות גאפים עליות וירדות חזקות אבל הכיוון 13$ אין המלצה אני בקטנה יחל לאסוף היום 1000 מניות בסביבות 4 - 4.11 וגם דלק רכב על הכוונת , שוב אזכיר הכסף שאני קונה בו נועד לתעסוקה לא לרווח , אם מרוויח הרגשה סבבה , אם מפסיד מבאס אבל זה גם מוכיח לי שוב שאין כסף קל , לא להמר על כסף שאתה צריך

אין לראות באמור לעיל משום עצה ו/או המלצה לפעילות כלשהי בניירות ערך.
    טוען....

הודעה ראשית   תגובה להודעה   օהודעה ללא תוכן   הודעה חדשה   הודעה שנצפתה   הודעה נעוצה  
    סימון משתמשיםמשתמש מחובר   מנהל   מומחה  מנתח טכני  כותב מוערך  אורח  חדשות טלנירי  
    - מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: יגאל אלון 94, תל-אביב  |  08-936-1736  |  info@talniri.co.il