TLV  |  LDN  |  NY

מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה
פורומים נוספים:
  • מונדיאל 2018
  • בורסה שוק ההון
  • אופציות מעו"ף
  • אנרגיה ונפט
  • בורסות בארה"ב
  • גבעות עולם
  • מניות ביומד
  • הפורום של hrt23
  • פוליטיקה ואקטואליה
  • פורום נדלן
  • שירות האיתותים בת"א
  • בחירות 2015
  • מעוף פלוס
  • ביזטרייד
  • נסיונות
  • הבלוג של NDX - שי עזר
  • ביטוח ופנסיה
  • ניתוח טכני
  • אג"ח וקרנות נאמנות
  • השקעות ונדל"ן
  • פורום ספורט
  • נפגעי שורט-טרייד
  • אקטואליה וכללי
  • אחר
  • חיפוש הודעה בפורומים:

תגובה להודעה זו  חזרה לפורום  הרשמה לאתר כניסה למערכת 
    24/04/24 23:45 אני אנסה /ו etko inc
    אין כאן מיזוג אלא קניה של נכסים שעיקרם גז לפי מה שקראתי. בתמורה הם נותנים מניות בשווי של כמעט מיליארד דולר. כלומר דלק מדוללת ל52% ונאלצת למכור 3% כבר עכשיו להישאר במסחר פרימיום. השווי החדש יהיה 2.2 מיליארד ועם הירידה שחוותה בגלל שווי הגז היורד וההפקה היורדת בעצם השווי יכול להמשיך לרדת וככה יכולת מתן הדיבידנד שהציל את דלק לאחר הסדר החוב.
    לדעתי, מגן המס וייתכן שאני טועה ייגמר באופן מואץ וכבר עוד שנה ישלמו המון מס מה שיכרסם ביכולת לתת דיבידנד. תוסיף שווי שירד ותקבל מצב ששווי המניות של איתיקה יהוו בעיה רצינית לחוב של דלק. התחייבויות לאגחים, דיבידנד יורד ועוד. תוסיף יכולת של eni למכור מניות בשוק ובעצם לעשות אקזיט על נכסים שהם לא רואים כעיקר וייתכן וזה יוביל לקריסה של דלק. שוב, תסריט שלי, אתה טוען דמיוני. זה גם מה שטענו לפני הקריסה להסדר החוב שאמרתי בזמן אמת. בזמנו אמרו שאני לא מבין ודלק באותו מקום כמו לפני שנתיים ולא מתקדמת, לא קרסה אומנם שוב אבל לא במצב שכולם כאן חשבו שתהיה. אני אגיד זאת ככה, מי שמכיר את העבר של תשובה שלא יתפלא אם בעתיד תהיה קריסה.

יחד ננצח!!!
    אין לראות בנכתב המלצה לבצע כל פעולה וכל העושה על דעתו בלבד !

אין לראות באמור לעיל משום עצה ו/או המלצה לפעילות כלשהי בניירות ערך.
    טוען....

הודעה ראשית   תגובה להודעה   օהודעה ללא תוכן   הודעה חדשה   הודעה שנצפתה   הודעה נעוצה  
    סימון משתמשיםמשתמש מחובר   מנהל   מומחה  מנתח טכני  כותב מוערך  אורח  חדשות טלנירי  
    - מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: יגאל אלון 94, תל-אביב  |  08-936-1736  |  info@talniri.co.il