TLV  |  LDN  |  NY

מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה
פורומים נוספים:
  • מונדיאל 2018
  • בורסה שוק ההון
  • אופציות מעו"ף
  • אנרגיה ונפט
  • בורסות בארה"ב
  • גבעות עולם
  • מניות ביומד
  • הפורום של hrt23
  • פוליטיקה ואקטואליה
  • פורום נדלן
  • שירות האיתותים בת"א
  • בחירות 2015
  • מעוף פלוס
  • ביזטרייד
  • נסיונות
  • הבלוג של NDX - שי עזר
  • ביטוח ופנסיה
  • ניתוח טכני
  • אג"ח וקרנות נאמנות
  • השקעות ונדל"ן
  • פורום ספורט
  • נפגעי שורט-טרייד
  • אקטואליה וכללי
  • אחר
  • חיפוש הודעה בפורומים:

תגובה להודעה זו  חזרה לפורום  הרשמה לאתר כניסה למערכת 
    12/04/24 14:32 סיכום שבועי לפעולות אופרטיביות: /ו crazych
    ההודעה נערכה ע"י crazych בתאריך 12/4/2024 14:31
    1. המנעות ממניות אוירה - התוצאה מאז שזיהיתי זאת הן ירדו עשרות %
    וכל ניסיון להרים אותן נתקל במוכרים אגרסיביים... ככה חסכתי לעצמי כי ברור שטריידים כאלה הוציאו אנשים מופסדים (לא סתם שונאים אותי מאז #לאכליוםפורים)...

2. דילול תיק ההשקעות בישראל - חיסלתי 2 פוזיציות שמאוד האמנתי בהן ברווח קטן... רציתי לשבת בהן עוד מינימום שנה-שנתיים אבל הן פחות סחירות ולכן ניצלתי סחירות זמנית בשביל לחסל את הפוזיציות ולהמיר חלק מהכסף למט"ח  וחלק ימתין להזדמנויות.  נותרה לי עוד פוזיציה אחת גדולה בשוק שלא נוגע בה.

3. פתחתי פוזיציות נוספות במניות נפט שנסחרות בארה"ב ובלונדון.

4. יש לי סכום מהותי בקרן שקלית - לא נוגע בו כבר תקופה ארוכה.

5. כסף לטווח ארוך שמושקע עם בסיס חודשי של קניית Ndx100 מיועד לעוד הרבה שנים קדימה ולא מתרגש אם ירד והפוזיציה מעניינת כי אם השוק עולה אני מרוויח אם יורד אני ממצע ממילא מידי חודש ואם יורד והדולר עולה אני לא מפסיד או פחות מפסיד.  

6. יש עוד סכום מסויים ששומר אותי כשקלי למקרה ותפתח הרעה בארץ ואז אפתח פוזיציות על מניות שהכנתי להן רשימה מראש.  

מרגיש מאוד נוח כשיותר מ- 60% מההון שלי בחוץ, השוק יעלה?
    אני מרוויח, הדולר יעלה? אני מרוויח.  השוק ירד חזק? יש לי מספיק במחסנית לקנות מציאות.

לא ממליץ קנייה/מכירה

משתדל מידי פעם להכניס אתכם להלך המחשבה שלי.

אין לראות באמור לעיל משום עצה ו/או המלצה לפעילות כלשהי בניירות ערך.
    טוען....

הודעה ראשית   תגובה להודעה   օהודעה ללא תוכן   הודעה חדשה   הודעה שנצפתה   הודעה נעוצה  
    סימון משתמשיםמשתמש מחובר   מנהל   מומחה  מנתח טכני  כותב מוערך  אורח  חדשות טלנירי  
    - מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: יגאל אלון 94, תל-אביב  |  08-936-1736  |  info@talniri.co.il