TLV  |  LDN  |  NY

מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה
פורומים נוספים:
  • מונדיאל 2018
  • בורסה שוק ההון
  • אופציות מעו"ף
  • אנרגיה ונפט
  • בורסות בארה"ב
  • גבעות עולם
  • מניות ביומד
  • הפורום של hrt23
  • פוליטיקה ואקטואליה
  • פורום נדלן
  • שירות האיתותים בת"א
  • בחירות 2015
  • מעוף פלוס
  • ביזטרייד
  • נסיונות
  • הבלוג של NDX - שי עזר
  • ביטוח ופנסיה
  • ניתוח טכני
  • אג"ח וקרנות נאמנות
  • השקעות ונדל"ן
  • פורום ספורט
  • נפגעי שורט-טרייד
  • אקטואליה וכללי
  • אחר
  • חיפוש הודעה בפורומים:

תגובה להודעה זו  חזרה לפורום  הרשמה לאתר כניסה למערכת 
    09/03/24 08:28 מרגיש צורך להעלות פעם נוספת את תשובתו של אטקו /ו יונת דאר
    etko inc
    17/02/24 14:01
    היי, אני רואה את הויכוח העקר כאן וזה מיותר
    (אנרגיה ונפט)
    קודם, על טבע אני רושם המון זמן והיא האחזקה הגדולה ביותר שלי. היו עליות וירידות אותן אני סוחר עם אופציות בחו"ל. אמרתי שזה ל5 שנים לפחות וכנראה יותר.
    יונה כותב טכנית ומצליח, אני רואה את זה שנים. היו לנו ויכוחים עזים ומריבות אבל לא גולשים מעבר לזה. לא פעם כתב מול טבע, ועוד אחזקות שלי ולעיתים צדק ולעיתים טעה. כולנו טועים. אבל המהלכים בביוליין, פרוטליקס, טבע ועוד מראים שהוא קורא את הטכני נכון.
    אורי, תודה על הפירגון קודם כל. תכלס יונה אכן מנתח את טבע כבר המון זמן ואני חושב שהוא קלע בהמון פעמים וגם טעה לעיתים. תמיד רשמתי לו שהאחזקה שלי לשנים וככה תיבחן. יונה גם לקח מהלכים בטבע עם ניתוח טכני טוב. תרדו מהשטויות של קרדיטים כי אני אישית מזמן לא שם. תהנו מהמידע והכסף ועזבו ריבים מיותרים.
    לגבי פורום גז נפט, אני פשוט לא כאן ולא קורא ולא ידעתי מה מתחולל כאן. פשוט לא רציתי להפריע לאיציק התותח שמנהל את הפורום בדרכו. איציק חבר יקר ומנהל פורום מצויין. לכן הפסקתי לכתוב כאן ומתרכז בתובנות שלי בפורום ביו. עשינו כמה מהלכים בביו שהיו פשוט מעולים. כמובן היו שפיספנו והיו נפילות אבל בגדול היו בשנים האחרונות יופי של מהלכים וכסף.
    בקשתי, תפסיקו לריב ותעשו כסף. יונה הוא נכס לכל פורום. כיף להתווכח איתו גם אם לפעמים הוא מעצבן, זה רק אומר שהדיעה שלו נחשבת ולכן התעצבנת ולכן תחשוב מחדש על ההשקעה. זה שומר אותך עירני. זה קרה לי בטבע וזה גרם לי כל פעם לבדוק אם אני צודק במחשבותיי.
    אורי וחברים, בבקשה תחזרו לתובנות שמכניסות כסף. עזבו את השאר.

אין לראות באמור לעיל משום עצה ו/או המלצה לפעילות כלשהי בניירות ערך.
    טוען....

הודעה ראשית   תגובה להודעה   օהודעה ללא תוכן   הודעה חדשה   הודעה שנצפתה   הודעה נעוצה  
    סימון משתמשיםמשתמש מחובר   מנהל   מומחה  מנתח טכני  כותב מוערך  אורח  חדשות טלנירי  
    - מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: יגאל אלון 94, תל-אביב  |  08-936-1736  |  info@talniri.co.il