TLV  |  LDN  |  NY

מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה
פורומים נוספים:
  • מונדיאל 2018
  • בורסה שוק ההון
  • אופציות מעו"ף
  • אנרגיה ונפט
  • בורסות בארה"ב
  • גבעות עולם
  • מניות ביומד
  • הפורום של hrt23
  • פוליטיקה ואקטואליה
  • פורום נדלן
  • שירות האיתותים בת"א
  • בחירות 2015
  • מעוף פלוס
  • ביזטרייד
  • נסיונות
  • הבלוג של NDX - שי עזר
  • ביטוח ופנסיה
  • ניתוח טכני
  • אג"ח וקרנות נאמנות
  • השקעות ונדל"ן
  • פורום ספורט
  • נפגעי שורט-טרייד
  • אקטואליה וכללי
  • אחר
  • חיפוש הודעה בפורומים:

תגובה להודעה זו  חזרה לפורום  הרשמה לאתר כניסה למערכת 
    01/03/24 20:29 אסביר /ו crazych
    ההודעה נערכה ע"י crazych בתאריך 1/3/2024 20:28
    אני תמיד מחפש טרנדים והתפתחויות כשאני מוצא משהו כזה אז אני מכין רשימה של מניות שקשורות לאותו תחום בדיוק ושהן ברות השוואה אבל מבורסות מכל העולם (אילו שמאפשרות לי לסחור) ואז מדרג אותן ולפי זה בוחר.  
    ככה כשהתחלתי לבדוק את נמיביה ברצינות לדוגמא: כשטוטאל ושל התחילו את הקידוחים בשנת 22 חיפשתי מיידית את רשימת כל המניות באותו אגן ואז התחלתי להשוות ולראות והגעתי לסינטנה, ולפאן קונטיננטל...
    כמובן שאז הן תומחרו כשלדים ולא תמחרו פוטנציאל.
    כיום זה סיפור אחר והן בהחלט מתמחרות חלק מהפוטנציאל והסיכון גדול ולכן הכסף ששמתי קטן.

לגביי סינטנה אנקדוטה קטנה כשהיא עלתה לי על הראדר
    ניסיתי למצוא מידע מהימן שמוכיח שיש לה את חשיפה לנמיביה, באתר שלהם היה 0 מידע, קשרי משקיעים באותו זמן לא תקשרו איתי, ולא מצאתי כלום.. לא וויתרתי כי באינטואיציה הרגשתי שיש פה הזדמנות שלא מתומחרת איך ידעתי?
    נכנסתי לפורומים של המשקיעים שלהם לרחרח לראות מה הם יודעים ואז הבנתי שמבחינתם נמיביה זה סתם וכל העיניים שלהם היו על קולומביה והאמת היא שזה היה בדיוק הפוך אבל לא מתומחר.
    אז נכנסתי לאתר Sedar כמו מאיה בארץ רק הרבה יותר מסורבל ולא נח, חיפשתי את התשקיף של סינטנה ומצאתי את כל הפרטים כתובים שחור על גביי לבן בתשקיף מה שנתן לי בזמנו ביטחון לקנות ממש בתאוות בצע ....
    השוק בהתחלה הלך נגדי המשקיעים של סינטנה כאמור לא התחברו לנמיביה והורידו אותה חבל"ז ..
    בסוף נפל האסימון והיא עשתה לי את שנת 23 ומכרתי הכל ברווח... כאמור הכנסתי עכשיו סכום קטן מהרווח בידיעה שזה מסוכן ושזה עלול להמחק.

לגביי אקו גם אני לא אוהב את ההתנהלות, אגב אורינדואיק כבר לא רלוונטי ... כל החברות למעט אקו נטשו שם...
    מה שרלוונטי זה רק בלוק 1 בדרום אפריקה באגן אורנג'
    הם יזוזו רק אם יהיה פארם אין בבלוק הזה...  הם דיברו על זה הרבה אבל עד כה 0 תוצאות.
    לכן סיכון גבוה = סכום נמוך.

אין לראות באמור לעיל משום עצה ו/או המלצה לפעילות כלשהי בניירות ערך.
    טוען....

הודעה ראשית   תגובה להודעה   օהודעה ללא תוכן   הודעה חדשה   הודעה שנצפתה   הודעה נעוצה  
    סימון משתמשיםמשתמש מחובר   מנהל   מומחה  מנתח טכני  כותב מוערך  אורח  חדשות טלנירי  
    - מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: יגאל אלון 94, תל-אביב  |  08-936-1736  |  info@talniri.co.il