TLV  |  LDN  |  NY

מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה
פורומים נוספים:
  • מונדיאל 2018
  • בורסה שוק ההון
  • אופציות מעו"ף
  • אנרגיה ונפט
  • בורסות בארה"ב
  • גבעות עולם
  • מניות ביומד
  • הפורום של hrt23
  • פוליטיקה ואקטואליה
  • פורום נדלן
  • שירות האיתותים בת"א
  • בחירות 2015
  • מעוף פלוס
  • ביזטרייד
  • נסיונות
  • הבלוג של NDX - שי עזר
  • ביטוח ופנסיה
  • ניתוח טכני
  • אג"ח וקרנות נאמנות
  • השקעות ונדל"ן
  • פורום ספורט
  • נפגעי שורט-טרייד
  • אקטואליה וכללי
  • אחר
  • חיפוש הודעה בפורומים:

תגובה להודעה זו  חזרה לפורום  הרשמה לאתר כניסה למערכת 
    14/08/22 16:45 הכתיבה וההערצה העיוורת של ל"בטחוניסטים" מלמדת בדיוק מה השקפת /ו damo13
    להזכירך מיטב ה"בטחוניסטים "היו אחראים למחדלי יום כיפור  ונשברו במלחמת ששת הימים  ...והביאו לבריחה המבוהלת מלבנון ...שלא לדבר על מחדליהם בארועים בטחוניים חמורים ובריחתם מאחריות -ארוע צאלים ואחרים .

בינתיים השימוש בססמאות הם נחלתך הבלעדית ולא ענית  לטיעון הבסיסי ביותר שלי:שלחלומות הנפלאים שלכם אין אף פרטנר אמיתי בצד השני ....אז זכותך וזכות דומך לבטוח על עיור באותם "בטחוניסטים" ...שכולם  אני בטוח מצוידים בדרכונים לאירופה וארה"ב  שיוכלו  לברוח כשחלומותיהם יקרסו  ויביאו לחורבן המדינה היהודית .

הפתרון שלי הוא פשוט: לא לוותר ולהמשיך לעמוד ולהילחם בתוקף על זכותנו והאינטרס שלנו בארץ וביו"ש -ההיסטורי הדתי ,הבטחוני והכלכלי ,להילחם בטרור  ובהתקוממות הערבית הלאומנית  בארץ  וביו"ש בלי לחלק לטרוריסטים הערבים מתנות חינם אין סופיות  כמו האסכולה של גנץ לפיד ודומיהם-ממשיכי אוסלו ולהבין שעדיף להילחם מלחמת קיום כשאתה חזק ובעמדות כח מאשר להיכנע ולהגיע למלחמת אין ברירה  בתנאי 67....כשאירן נמצאת ומתבססת בכל שטח שתחזיר ותפנה.

אין לראות באמור לעיל משום עצה ו/או המלצה לפעילות כלשהי בניירות ערך.
    טוען....

הודעה ראשית   תגובה להודעה   օהודעה ללא תוכן   הודעה חדשה   הודעה שנצפתה   הודעה נעוצה  
    סימון משתמשיםמשתמש מחובר   מנהל   מומחה  מנתח טכני  כותב מוערך  אורח  חדשות טלנירי  
    - מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: יגאל אלון 94, תל-אביב  |  08-936-1736  |  info@talniri.co.il