TLV  |  LDN  |  NY

מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה
פורומים נוספים:
  • מונדיאל 2018
  • בורסה שוק ההון
  • אופציות מעו"ף
  • אנרגיה ונפט
  • בורסות בארה"ב
  • גבעות עולם
  • מניות ביומד
  • הפורום של hrt23
  • פוליטיקה ואקטואליה
  • פורום נדלן
  • שירות האיתותים בת"א
  • בחירות 2015
  • מעוף פלוס
  • ביזטרייד
  • נסיונות
  • הבלוג של NDX - שי עזר
  • ביטוח ופנסיה
  • ניתוח טכני
  • אג"ח וקרנות נאמנות
  • השקעות ונדל"ן
  • פורום ספורט
  • נפגעי שורט-טרייד
  • אקטואליה וכללי
  • אחר
  • חיפוש הודעה בפורומים:

תגובה להודעה זו  חזרה לפורום  הרשמה לאתר כניסה למערכת 
    06/10/21 11:18 מדובר בשיטת השלמת באר שונה הנקראת /ו אאוטסיידר
    OPEN HOLE
    בשיטה זאת לא מבצעים קייזינג ולא מבטנים בשכבות הנפט ....
    הצנרת מחוררת מראש במקומות מהם רוצים להפיק , אפשר להתקין שסתומים השולטים בלחצים והנשלטים חשמלית מראש הבאר בין שכבות מפיקות שונות (ועל ידי כך לאפשר הפקה ממספר שכבות במקביל ללא שיפריעו אחת לשניה )
    לא ניתן לבודד זרימה של נוזלים או גז בשיטה זאת !
    יש שאומרים שאפשרי גם לסגור ולפתוח את הפתחים של הצנרת המחוררת על פי הצורך (אישית לא סגור על זה ולא בטוח שאפשרי )
    לפחות אחד הציג לי דרך הגיונית לעשות זאת ,אבל נראית לי מסורבלת (להכניס פלאח מיוחד המתנפח בלחץ הידראולי ונצמד לקצוות הצנרת וסותם את החירןר כל עוד רוצים בכך . לא יכול לפסול שהצינורות מגיעים עם פלאח כזה במקור ואפשר לאטום את החורים לפי הצורך ,לא ראיתי צינור כזה מקרוב ...אין לי מושג אם אפשרי או לא )
    שיטה זאת מונעת נזק לסדקים הטבעיים ומאפשרת מיקסום ההפקה , וכמו כל שיטה ...יש לה את יתרונותיה , אבל גם את חסרונותיה !!!
    המומחים החליטו שנכון לכרגע ...זאת הדרך הנכונה עבורנו

אין לראות באמור לעיל משום עצה ו/או המלצה לפעילות כלשהי בניירות ערך.
    טוען....

הודעה ראשית   תגובה להודעה   օהודעה ללא תוכן   הודעה חדשה   הודעה שנצפתה   הודעה נעוצה  
    סימון משתמשיםמשתמש מחובר   מנהל   מומחה  מנתח טכני  כותב מוערך  אורח  חדשות טלנירי  
    - מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: יגאל אלון 94, תל-אביב  |  08-936-1736  |  info@talniri.co.il