TLV  |  LDN  |  NY

מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה
פורומים נוספים:
  • מונדיאל 2018
  • בורסה שוק ההון
  • אופציות מעו"ף
  • אנרגיה ונפט
  • בורסות בארה"ב
  • גבעות עולם
  • מניות ביומד
  • הפורום של hrt23
  • פוליטיקה ואקטואליה
  • פורום נדלן
  • שירות האיתותים בת"א
  • בחירות 2015
  • מעוף פלוס
  • ביזטרייד
  • נסיונות
  • הבלוג של NDX - שי עזר
  • ביטוח ופנסיה
  • ניתוח טכני
  • אג"ח וקרנות נאמנות
  • השקעות ונדל"ן
  • פורום ספורט
  • נפגעי שורט-טרייד
  • אקטואליה וכללי
  • אחר
  • חיפוש הודעה בפורומים:

תגובה להודעה זו  חזרה לפורום  הרשמה לאתר כניסה למערכת 
    03/08/21 17:56 אחלק את התשובה שלך ל-2 /ו crazych
    ההודעה נערכה ע"י crazych בתאריך 3/8/2021 17:55
    החלק הראשון נכון מאוד- להצטרף לרכבת שועטת אחרי מאות % בלי תיקון זה לא חכם בשום צורה שהיא ואחת הסיבות הבסיסיות היא שאין סטופ קרוב או מוגדר מבחינה טכנית, לכן ההנחה שלך מאוד נכונה.  

החלק השני על מניות שעלו עשרות % וקברו אחרים ב30-50% אין כל כך מה להסיק מזה לדעתי כי המניות הללו עלו עשרות ומאות % מהתחתית של הקורונה וגם ירדו עשרות % לפני בפחד של הקורונה...  
    רוב המניות הללו המשותף להן הוא מניות מומנטום/חלום - מניות בהם משחקים כל מיני סוגי שחקנים שונים חלקם טובים רובם לא, למניות הללו יש תקופות מומנטום ויש תקופות סיוט.

מה כן הייתי למד? הייתי מגדיר שלמניות המומנטום הייתה עדנה מדהימה שנה שעברה ובתחילת השנה הנוכחית - מי שידע לתזמן אותן בזמן הרויח המון, מי שנכנס בשיא ומקבל מימוש או היפוך מגמה - הוא פשוט מכבה את האור וזה בעיה שלו - כך זה היה וכך זה יהיה זה טבעו של השוק.  

לגביי אנשים שדיווחו טרייד קצר עם רווח? אם הצליחו שיהיה להם לבריאות אני פחות מתחבר אבל האחרון שיתן ביקורת על זה.  

עלתה מהר? תרד מהר?  לא מעניין...  מה שמעניין זה 2 דברים:
    1. לדעת לתזמן מהלכים בתחילת דרכם או במהלך שיש בו "בשר" של סיכוי/סיכון סביר.
    2. לא להרגיש fomo ולהיכנס בשיא המהלך כשהסיכון עובד נגדך.  
    ככה הייתי מתמצת את זה.

אין לראות באמור לעיל משום עצה ו/או המלצה לפעילות כלשהי בניירות ערך.
    טוען....

הודעה ראשית   תגובה להודעה   օהודעה ללא תוכן   הודעה חדשה   הודעה שנצפתה   הודעה נעוצה  
    סימון משתמשיםמשתמש מחובר   מנהל   מומחה  מנתח טכני  כותב מוערך  אורח  חדשות טלנירי  
    - מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: יגאל אלון 94, תל-אביב  |  08-936-1736  |  info@talniri.co.il