נערכים לחזרה לשגרה בענף הבנייה והתשתיות - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסהנערכים לחזרה לשגרה בענף הבנייה והתשתיות


משרד הבינוי והשיכון
ביוזמת שרת הבינוי והשיכון: הנחיות חדשות בנושא כניסת פועלים פלסטינים התקבלו היום בדיון המל"ל

בדיון שנערך היום (17.5) בנוגע לכניסת פועלים פלסטינים המליצו כלל גורמי המקצוע בממשלה, ובכללם משרד הבריאות, על חזרה לכניסה יומית לאחר עיד אל פיטר וחג השבועות. החל מיום ראשון 31.05.2020 יוכלו כלל 65 אלף הפועלים הפלסטינים בעלי היתר עבודה בענף הבניה לשוב ולהיכנס באופן יומי לישראל. בנוסף תתאפשר כניסתם של 16,800 פועלים לעבודה יומית באיזורי יהודה ושומרון.

כיום ישנם כ-13,000 פועלים ששוהים בישראל במתווה של עבודה עם היתרי לינה מיוחדים לתקופת הקורונה. הכניסה היומית תאפשר הגדלה של עשרות אלפי פועלים פלסטינים לכוח העבודה בענף הבנייה, זאת לאחר תקופה ארוכה שמרבית פועלי הבניין חזרו לשטחי הרשות הפלסטינית במהלך החודשיים האחרונים.

העבודה באתרי הבניה, בהסעות ובכלל שהיית העובדים בישראל תהיה בהתאם לכללי התו הסגול ולהוראות משרד הבריאות.

אלעזר במברגר, מנכל משרד הבינוי והשיכון: גם ענף הבנייה נערך ליום שאחרי הקורונה. החזרה לשגרה של כניסת פועלים יומית תאפשר לענף הבנייה לחזור לקצב עבודה רגיל ולסייע בהתאוששות המשק.

נתנאל לפידות, סמנכ"ל אסטרטגיה ומדיניות: "ענף הבנייה מתחיל את תהליך החזרה לשגרה מלאה עם כניסה מחודשת ויומית של הפועלים הפלסטינים.
חזרה מלאה לשגרה היא קריטית לענף הבנייה ותסייע להתנעה מחודשת של המשק כולו"


טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: רח' היצירה 19 רחובות  |  08-9361736  |  info@talniri.co.il