חברת אקסל סולושנס קיבלה הזמנה לאספקת ציוד רשת ביתי למפעיל טלקום בישראל בהיקף של כ-5 מיליון שקל - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסהחברת אקסל סולושנס קיבלה הזמנה לאספקת ציוד רשת ביתי למפעיל טלקום בישראל בהיקף של כ-5 מיליון שקל


אקסל סולושנס
מנכ"ל אקסל רונן שור: "אנחנו שמחים לקבל הזמנה גדולה נוספת למוצרי ה- connected home המתקדם שלנו"

חברת אקסל סולושנס (חברה בת בבעלות מלאה של דולומיט אחזקות הציבורית) והעוסקת בתחום של מוצרים ושירותים מבוססי טכנולוגיות מתקדמות בעולם התקשורת קיבלה הזמנה ממפעיל טלקום בישראל לאספקת ציוד רשת ביתי בהיקף של כ- 5 מיליון שקל. אספקת הציוד ללקוח צפוייה להתבצע ברבעון השלישי של השנה.
אקסל פעילה בתחום הציוד לרשת הביתית הכולל מוצרי תקשורת אשר מאפשרים ללקוחות פתרון להגדלת טווח קליטת WIFI והגדלת רוחב הפס בכל רחבי הבית, שיפור מהירות הגלישה, קישוריות בממ"דים, מקלטים, מספר מפלסים ועוד.


מנכ"ל אקסל רונן שור: "אנחנו שמחים לקבל הזמנה גדולה נוספת למוצרי ה- connected home המתקדם שלנו. הדרישה לקישוריות ברוחב פס גבוה בכל רחבי הבית הולכת וגוברת. פיתוח מגוון המוצרים לשוק הביתי המקושר אשר פיתחנו בשנים האחרונות תורם להצלחתנו בתחום זה.


הודעה זו באה בהמשך לזכייתה של אקסל סולושנס, בשבוע שעבר, במכרז לאספקת נתבים לרשת סיבים אופטיים למפעיל טלקום נוסף בישראל, במסגרתו צפוייה החברה למכור נתבים בהיקף שנתי של כ-16 מיליון שקל (כ-4.8 מיליון דולר). ההסכם הוא לתקופה של 3 שנים ובהנחה של ביצוע מלא שלו יגיעו רכישות הלקוח לכדי כ-50 מיליון שקל (כ-14.4 מיליון דולר). ועוד בטרם החתימה על ההסכם, החל מפעיל הטלקום למכור את מוצרי החברה, נשוא הסכם זה והיקף ההזמנות המצטבר שקיבלה החברה עד כה, מסתכם לסכום של כ-1 מיליון דולר. אספקת המוצרים, בהתאם להזמנות האמורות, צפויה להסתיים עד סוף הרבעון הראשון של שנת 2020.


אודות אקסל: פעילות אקסל סולושנס כוללת ייבוא הפצה ואינטגרציה של מוצרים ושירותים מבוססי טכנולוגיות מתקדמות בתחום הטלקומוניקציה ובכלל זה מוצרים לרשתות תקשורת קווית, אלחוטית ואופטית, מוצרים לתקשורת סלולארית, מוצרי אינטרנט של דברים ("IOT") ושירותי אבטחת מידע ושירותי ענן בעיקר בישראל. בין לקוחות החברה נמנות חברות מובילות כגון בזק, סלקום, הוט, פלאפון תקשורת, נטוויז'ן, פרטנר וחברות נוספות.טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: רח' היצירה 19 רחובות  |  08-9361736  |  info@talniri.co.il