חברת אקסל סולושנס - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה

העמלות שלנו

העמלות שלנו

חדשות

אור ירוק לבניית 3,000 יחידות דיור במתחם האלף בראשון לציון‎

מערכת טלנירי | 5/1, 09:53
בקרוב אלפי בעלי קרקעות פרטיות יוכלו להתחיל ולממש את זכיותיהם במתחם

הותר לפרסום: עו"ד דורון לוי חשוד כי סייע לאחים דיין

מערכת טלנירי | 28/12, 09:14
להציג מצגי שווא ולהתחמק מתשלום מסים בסך של למעלה מ-180 מיליון אירוחברת אקסל סולושנס


אקסל סולושנס
הסכם לאספקת נתבים לרשת סיבים אופטיים המוערך בכ-50 מיליון ₪ על פני 3 שנים

חברת אקסל סולושנס (חברה בת בבעלות מלאה של דולומיט אחזקות הציבורית) העוסקת בתחום של מוצרים ושירותים מבוססי טכנולוגיות מתקדמות בעולם התקשורת חתמה על הסכם עם מפעיל טלקום בישראל לאספקת נתבים לרשת סיבים אופטיים לאחר שזכתה במכרז. במסגרת זו צפוייה אקסל למכור נתבים בהיקף שנתי של כ-16 מיליון שקל (כ-4.8 מיליון דולר). ההסכם הוא לתקופה של 3 שנים ובהנחה של ביצוע מלא שלו יגיעו רכישות הלקוח לכ-50 מיליון שקל (כ-14.4 מיליון דולר). אספקות הנתבים ללקוח כבר החלו טרם החתימה ועד כה התקבלו הזמנות במסגרת ההסכם בסכום של כ-1 מיליון דולר, כאשר אספקת הנתבים בהתאם להזמנות הקיימות צפוייה להסתיים עד סוף הרבעון הראשון של 2020.


הנתבים שאקסל תמכור הם מתוצרת חברת SagemCom הצרפתית, חברה בעלת מחזור מכירות שנתי של כ-2.5 מיליארד דולר אשר הינה ספקית מרכזית של למעלה מ-150 מפעילי תקשורת מערביים גדולים בעולם. מדובר בנתב המתקדם ביותר שהושק אי פעם בישראל הכולל בין היתר מפרט של 7 אנטנות חכמות לכיסוי WIFI מלא המאפשר גלישה במהירות של עד 2.5 ג'יגה.


מנכ"ל אקסל רונן שור: "זה הפרוייקט הראשון של החברה עם חברת הענק הצרפתית SagemCom. שוק הנתבים בארץ נאמד בכמאות אלפי נתבים והביקוש לשדרוג הנתבים גובר ככל שמהירות הגלישה ומספר נקודות החיבור גדלות. אקסל פועלת בשוק של כ- 6.6 מיליון משתמשי אינטרנט בישראל. לחברה מכלול מוצרים ושירותים, לקוחות איכותיים ותחומים חדשים ומתחדשים המאפשרים לה להגדיל את פעילותה".


אודות אקסל: פעילות אקסל סולושנס כוללת ייבוא הפצה ואינטגרציה של מוצרים ושירותים מבוססי טכנולוגיות מתקדמות בתחום הטלקומוניקציה ובכלל זה מוצרים לרשתות תקשורת קווית, אלחוטית ואופטית, מוצרים לתקשורת סלולארית, מוצרי אינטרנט של דברים ("IOT") ושירותי אבטחת מידע ושירותי ענן בעיקר בישראל. בין לקוחות החברה נמנות חברות מובילות כגון בזק, סלקום, הוט, פלאפון תקשורת, נטוויז'ן, פרטנר וחברות נוספות.טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: יגאל אלון 94, תל-אביב  |  073-250-5855  |  info@talniri.co.il