עורכי דין, מורי נהיגה וקבלני בניין - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסהעורכי דין, מורי נהיגה וקבלני בניין


רשות המיסים
אלו העסקים בהם נמצאו ליקויים בביקורת מס הכנסה בחיפה והאזור
במבצע מס הכנסה שנערך בשבוע שעבר על ידי פקיד שומה חיפה, נערכו ביקורות בעסקים מענפי התעשייה, המסחר, מתן השירותים ובאתרי בנייה. ביקורות ניהול הספרים התמקדו בערים חיפה, קריית אתא וקריית חיים. במסגרת המבצע נבדקו 98 בתי עסק, ונמצא כי ב-21 מהעסקים שנבדקו לא רשמו הכנסות כחוק.

בביקורת במשרד עורכי דין בחיפה, מצאו המבקרים אי רישום של 54 תשלומים שהתקבלו בהעברה בנקאית בין החודשים דצמבר לפברואר, בסך כולל של 305,589 ₪. עורך הדין הסביר למבקרים כי מדובר ב: "כספי גביה עבור לקוחות שאנשים חייבים להם כספים". בביקורת אחרת במשרד עורכי דין, הפעם בקריית חיים, מצאו המבקרים אי רישום של שלושה תשלומים שונים שהתקבלו בצ'קים על סך 87,500 ₪. בעל המשרד טען כי: "צ'ק אחד הוא לפיקדון ושני הצ'קים הנוספים מדובר על הלוואה פרטית".

בביקורת באתר בנייה בטמרה, נמצא כי קבלן עבודות גבס המבצע עבודות במקום, לא רשם את התשלומים שקיבל עבור העבודה. מבירור נוסף, עלה כי לקבלן אין תיק ברשות וכי הוא אינו מנהל ספרים כלל. כשנשאל על כך הסביר: "אני בדרך כלל עובד שכיר, אבל כשאין עבודה אני עובד עצמאי".

במהלך הביקורות נתקלו המבקרים במספר מורי נהיגה בעיר חיפה שלא רשמו את הכנסותיהם כחוק. כך לדוגמא נמצא כי מורה נהיגה בעיר לא רשם תשלומים שונים בגין שיעורים שהעביר, בספרי החשבונות שלו. כשנשאל על כך תירץ למבקרים: "אולי התפספס לי הרישום". גם בביקורת אצל מורה נהיגה נוסף בחיפה, התגלו תשלומים רבים שלא נרשמו. בתגובה לכך, ענה למבקרים: "לא התפניתי לרשום". בביקורת אחרת אצל מורה נהיגה נוסף בעיר, התגלו גם ליקויים ברישום בספרים. בתגובה ענה המורה למבקרים: "אני מחליף את בעל הבית- הוא בחו"ל. כשיחזור הוא ירשום הכל".

פעילות ביקורת זו, נערכה כחלק מפעילות נרחבת של רשות המסים כנגד מעלימי מס והון שחור. זאת, במסגרת המדיניות של הגברת פעילות האכיפה לשיפור ושימור יכולת ההרתעה, הרחבת המודיעין, בין היתר על ידי עריכת מבצעי שטח, שמטרתם להביא לדיווחי אמת ולגביית מס אמת ובכך להגביר את השוויון בנטל בקרב האזרחים.טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS

כתבות נוספות

- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: רח' היצירה 19 רחובות  |  08-9361736  |  info@talniri.co.il