רובי קפיטל מצרפת את יעקב ניצן מחברת הביטוח הראל - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסהרובי קפיטל מצרפת את יעקב ניצן מחברת הביטוח הראל


יעקב ניצן_קרדיט אפי אטיאס
ניצן (46), בעל ניסיון של כ-18 שנה בעולמות הנדל"ן והפיננסיים, עבד בחברת הביטוח הראל בשמונה השנים האחרונות
רובי קפיטל, חברת מימון והשקעות הנדל"ן, מצרפת לשורותיה שותף חדש: יעקב ניצן.

כניסתו של ניצן מגיעה על רקע רצונה של החברה לפנות לשוק המוסדי כחלק מתוכניתה האסטרטגית, הכוללת הרחבת הפעילות בתחומים והיקפים חדשים. לאחרונה חתמה החברה על הסכם עם מיטב דש גמל ופנסיה, הכולל מתן הלוואה למימון חוב נדל"ן.

ניצן (46), בעל ניסיון של כ-18 שנה בעולמות הנדל"ן והפיננסיים, עבד בחברת הביטוח הראל בשמונה השנים האחרונות. במהלך תקופה זו הקים ועמד בראש המחלקה לליווי פרויקטי ייזום בנדל"ן, פעילות המנהלת אלפי יח"ד. בנוסף, בשנים האחרונות ניהל ניצן את מערך האשראי הלא סחיר בתחום הנדל"ן של הקבוצה בארץ בהיקפים של מיליארדי שקלים. קודם לכן, ניהל בבנק אוצר החייל את סקטור הנדל"ן במשך מספר שנים.

ניצן ציין: "אני נרגש לצאת לדרך חדשה ומאתגרת. הניסיון שצברתי לאורך השנים בעולמות הנדל"ן הפיננסי הבנקאי והמוסדי, לצד הניסיון הבינלאומי העשיר שמאפיין את העומדים בראש רובי קפיטל, ימצב את החברה כאחת משחקניות המימון הגדולות, המקצועיות והאיכותיות בשוק. ענף מימון פרויקטים בתחום הנדל"ן נהנה בשנים האחרונות מפריחה ומביקושם גבוהים. אני מאמין שניסיוננו יביא לחיזוק הענף ולקיבוע סטנדרטים של מקצועיות, שקיפות ואמינות".

אודות רובי קפיטל:
חברת רובי קפיטל עוסקת במימון והשקעות נדל"ן מאז שנת 2015, ומציעה ללקוחותיה פתרונות ייעודיים ויצירתיים למימון מגוון פרויקטי נדל"ן, בשכבות חוב שונות. צוות המנהלים של החברה הינו בעל ניסיון בינלאומי עשיר והבנה מעמיקה של שוק הנדל"ן המקומי והעולמי, המאפשרים להציע למשקיעים עסקאות בעלות ערך מיטבי. החברה נחשבת לאחת מחברות החיתום המובילות ובעלת ניסיון רב בעבודה עם בנקים מובילים בישראל. עד כה העמידה החברה הלוואות ליזמים ולקבוצות רכישה, בסכום מצטבר של מאות מיליוני שקלים למגוון פרויקטים.


טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: רח' היצירה 19 רחובות  |  08-9361736  |  info@talniri.co.il