הצלחה בהנפקת אג"ח באמצעות הרחבת סדרה ב' של מניבים קרן הריט החדשה - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסההצלחה בהנפקת אג"ח באמצעות הרחבת סדרה ב' של מניבים קרן הריט החדשה


עופר אברם, שרון שוופי, איתי מל. צילום - נועה זני
השלימה גיוס של כ-315 מיליון ש"ח בריבית אפקטיבית של כ- 0.89%

מניבים, קרן הריט החדשה, השלימה בהצלחה הנפקת אג"ח באמצעות הרחבת סדרה ב' בריבית אפקטיבית שנתית של 0.89%. לאחר השלמת השלב המוסדי ביום א' האחרון, השלימה החברה אתמול את השלב הציבורי. בשלב המוסדי של הנפקת האג"ח נרשמו ביקושים של למעלה מ-670 מיליון ש"ח והחברה גייסה כ-312 מיליוני ש"ח בריבית אפקטיבית שנתית של 0.98% צמוד למדד. בשלב הציבורי התקבלו ביקושים של כ-130 מיליון ש"ח ובעקבותיהם נקבע במכרז מחיר סגירה גבוה יותר של 1,130 ש"ח, המשקף ריבית אפקטיבית שנתית נמוכה יותר של 0.89%.


אגרות החוב סדרה ב' הינן שקליות צמודות למדד המחירים לצרכן בעלות מח"מ של כ-6.35 שנים.
מהנהלת החברה נמסר: "אנו מודים לציבור המשקיעים על הביקושים הערים לאגרות החוב שהנפקנו, המהווים עדות לאמון הרב אותו רוכשים המשקיעים לקרן מניבים ולפעילותה. לאחרונה דיווחנו על עסקה לרכישת ארבעה מתחמי תעשייה ומשרדים תמורת 635 מיליון ש"ח, והסכום שגויס יסייע לנו להשלמת העסקה ולהמשך פעילות החברה. אנו פועלים להגדלת נכסי הקרן הקיימים, שלאחר הרכישות האחרונות, עומדים על כ כ-184,000 מ"ר, בשווי כולל של כ-1.5 מיליארד ש"ח".


את ההנפקה ליוו פועלים אי.בי.אי, אפסילון חיתום והנפקות ורוסאריו שירותי חיתום. הליווי המשפטי בוצע ע"י עורך הדין חיים נובוגרודר ממשרד גולדפרב זליגמן.

קרן מניבים:
מניבים קרן הריט החדשה בע"מ הינה חברה להשקעה בנכסים מניבים בישראל, המנוהלת במתכונת המקובלת בקרנות ריט (REIT), מבחינת מסגרת הפעילות, השקיפות, היחסים הפיננסים, חלוקות דיבידנד, דמי הניהול והמחויבות כלפי המשקיעים בקרן. קבוצת הניהול של מניבים הינה מקצועית ואיכותית, בעלת מוניטין וניסיון בתחום הנדל"ן המניב לאורך שנים. הקרן מקדמת השקעות בפרופיל סיכון נמוך יחסית. כאמור, משקיעי העוגן בקרן הינם גופים מוסדיים מובילים: בנק הפועלים (פועלים שוקי הון), מיטב דש, אי בי איי, אוניברסיטת בר אילן, קרן הפנסיה גלעד, הראל, כלל ביטוח, אנליסט בית השקעות, מנורה חברה לביטוח ופסגות קופות גמל. אסטרטגיית ההשקעה של מניבים מבוססת על הניסיון, היכולת והמקצועיות של יזמיה וקבוצת הניהול, שהוקמה על ידם, ביצירה וניהול של פורטפוליו חדש ומגוון של נכסים מניבים, באיתור נכסים איכותיים בעלי פוטנציאל השבחה. מניית הקרן נסחרת במדד SME 60 ומדד הנדל"ן.
יזמי הקרן הינם: יו"ר - שרון שוופי, סגן יו"ר – איתי מל ומנכ"ל החברה – עופר אברם.טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: רח' היצירה 19 רחובות  |  08-9361736  |  info@talniri.co.il