סייפ-טי חתמה על הסכם הפצה עם שלוחה של חברת Fortune 500 לשיווק פתרון ה-SDP של החברה - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסהסייפ-טי חתמה על הסכם הפצה עם שלוחה של חברת Fortune 500 לשיווק פתרון ה-SDP של החברה


סייפטי
במסגרת ההסכם, סייפ-טי תציע את פתרון ה-SDP (Software Defined Perimeter) של החברה ללקוחות המובילים של השותפה העסקית במגוון ענפים, ובהם ענף הבנקאות, ענף הביטוח, השוק התעשייתי ועוד

סייפ-טי גרופ בע"מ ((NASDAQ, TASE: SFET ספקית של פתרונות Secure Access לסביבות ענן היברידי, הודיעה היום כי חברת הבת בבעלות מלאה של החברה, Safe-T Data A.R Ltd., חתמה על הסכם מסגרת לתנאים מול פירמת ייעוץ אירופית מובילה, שלוחה של חברת Fortune 500, בעלת כ-500,000 לקוחות שירות ביותר מ-120 מדינות, להפצת המוצרים והפתרונות של סייפ-טי בספרד, בפורטוגל ובישראל. השותפה העסקית החדשה של החברה היא מובילה גלובלית ביישום פתרונות חדשניים לשיפור היעילות והתוצאות העסקיות בארגונים.


במסגרת ההסכם, סייפ-טי תציע את פתרון ה-SDP (Software Defined Perimeter) של החברה ללקוחות המובילים של השותפה העסקית במגוון ענפים, ובהם ענף הבנקאות, ענף הביטוח, השוק התעשייתי ועוד. פתרון ה-SDP של סייפ-טי יוצע הן להתקנה בסביבות מקומיות והן כשירות ענן.


פתרון ה-SDP של סייפ-טי מאפשר גישה ליישומים על בסיס need-to-know, והוא מאפשר למשתמשים גישה מהירה וחלקה למשאבים הדרושים להם. הפתרון יוצר גישת Zero Trust, המבוססת על אימות ורק לאחריו הענקת גישה, על פני כל היישומים של הארגון, ובכך משפר את האבטחה, השקיפות וחוויית המשתמש. כמו כן, מספק הכלי בקרה על הגישה לשירותים פנימיים ומשתמש בספקיות אימות זהות חיצוניים (כגון מיקרוסופט, Okta, DUO Security ו-Fortinet) כדי לאמת את זהותו של כל משתמש.


"אנו גאים על בחירתה של החברה המובילה בסייפ-טי לאספקת פתרון ה-SDP ללקוחותיה," אמר שחר דניאל, מנכ"ל סייפ-טי. "פתרון ה-SDP שלנו מסייע לארגונים להטמיע פתרון Zero Trust Network Access (ZTNA) בטוח וגמיש, אשר מאפשר להם לשלוט בגורמים המורשים לגשת לשירותי ענן ולשירותים פנימיים ובאופן הקצאת הגישה. המעבר ההדרגתי מרשתות מסורתיות, בהן לארגונים שקיפות ובקרה מוגבלות או אפסיות בנוגע לרשת ולשימוש בנתונים, למתודולוגיית Zero Trust ולארכיטקטורות מתאימות פותחת בפני פתרון ה-ZTNA הייחודי שלנו פוטנציאל עצום."

אודות סייפ-טי גרופ
סייפ-טי גרופ, הנסחרת בבורסה לניירות ערך בתל אביב ובנאסד"ק תחת סימול SFET, היא חברה מובילה בתחום פתרונות Access defined-software המצמצמים את המתקפות נגד השירותים העסקיים הקריטיים והמידע הרגיש בארגונים. סייפ-טי מספקת מענה לאתגר הגישה למידע באמצעות הסתרת המידע ברשת הפנימית, הגנה על מידע והגבלת הגישה לישויות מורשות ומוגדרות בסביבות ענן היברידי. סייפ-טי מגבירה את היעילות והתפוקה התפעוליות, האבטחה והעמידה בדרישות באמצעות הגנה על ארגונים מדליפה וזליגה של מידע, תוכנות כופר, תוכנות זדוניות והונאות כספיות. פתרונות ה-SDA הרב-שכבתיים, מוגני הפטנט של סייפ-טי מאפשרים לארגונים בתחומי הפיננסיים והבריאות, לשירותי תשתית וממשלות לאבטח את הנתונים, השירותים והרשתות מפני איומי מידע פנימיים וחיצוניים.טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: רח' היצירה 19 רחובות  |  08-9361736  |  info@talniri.co.il