ח"כ אורלי לוי-אבקסיס על דו"ח העוני - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסהח"כ אורלי לוי-אבקסיס על דו"ח העוני


אורלי לוי אבקסיס
"קוראת לכל המפלגות להתחייב לתכנית חירום לאומית"

*יו"ר גשר, ח"כ אורלי לוי-אבקסיס בתגובה לדוח העוני האלטרנטיבי של ארגון 'לתת':* "קשה לתפוס מציאות בה אין לילדים מה לאכול – ממש כאן, אצלנו בבית. לא ביבשת רחוקה אלא כאן בארץ ישראל. עצם המחשבה על זה לא מניחה את הדעת. יש אנשים שיש זו המציאות היום יומית בה הם חיים ולא רק בימי מועד כיום הכיפורים וצום חגיגי. אלא זו המציאות שלהם. תארו לעצמכם למשל, שרק לאות הזדהות שהייתם צריכים למנוע מהילדים שלכם את הצרכים הבסיסיים ביותר, עצם המחשבה על כך, גם אם זה זמני, זו מחשבה נוראית", אומרת אורלי לוי.


"כפי שהעוני בא לידי ביטוי כרעב למזון, שזה מקרה הקיצון של העוני, עוני הוא גם רעב לחינוך, רעב לקורת גג, רעב לביגוד, רעב לחימום בחורף, רעב לתרבות. להזנחה פושעת זו יהיה מחיר כבד על החברה בישראל שכבר נותן את אותותיו – ורק בשבוע שעבר ראינו איך העוני משפיע על השיגי החינוך, על ויתור לטיפול רפואי. הילדים הרעבים של היום הם דור העתיד שלנו – חייבים לעשות מעשה. למענם, למען עצמנו ולמען המדינה. אני קוראת לכל המפלגות להתחייב לתכנית חירום לאומית לטיפול בעוני – עכשיו!"טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
9/12/19
1. מחכים לך במשרד הבריאות, הרווחה והחינוך. בעצם לשכת רהמ [ל"ת] - גשר
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: רח' היצירה 19 רחובות  |  08-9361736  |  info@talniri.co.il