אלקטרה בנייה תבנה עבור קבוצת ניצן גרופ את פרויקט היוקרה "מתחם בית הפסנתר" בלב ת"א בהשקעה כוללת של כ-120 מיליון שקל - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסהאלקטרה בנייה תבנה עבור קבוצת ניצן גרופ את פרויקט היוקרה "מתחם בית הפסנתר" בלב ת"א בהשקעה כוללת של כ-120 מיליון שקל


מימין שחר מחט דורון אריאל מקבוצת ניצן גרופ - צילום שלומי יוסף
במסגרת הפרויקט יוקם בניין בן 7 קומות הכולל 89 יח"ד לצד שטחי מסחר, זאת בנוסף ל-6 קומות של חניון תת קרקעי
הפרויקט מצטרף לשורת פרויקטי היוקרה אותם מבצעת אלקטרה בנייה ברחבי ת"א בשנים האחרונות, ביניהם: מגדלי גאולה (עבור קבוצת "ניצן גרופ"), מגדל בראשית, מגדל בית ליסין, מגדל ארלוזורוב, מגדל הרברט סמואל, מגדל רום, מגדל אסותא ועוד

אלקטרה בנייה, חברה-בת של קבוצת אלקטרה בע"מ, חתמה עם ניצן גרופ (החברות "אריאל - אלנבי - אחד העם - תל אביב בע"מ", "פרויקט אלנבי – אחד העם (101) שיתוף בע"מ" ו-"פרויקט אלנבי – אחד העם (99) בע"מ") שבשליטת היזמים, דורון אריאל, שחר מחט ורודי מימון, על הסכם להקמת פרויקט מגורי היוקרה ""מתחם בית הפסנתר" בצומת הרחובות אחד העם 25-27 ואלנבי 99-101 בת"א, בהשקעה כוללת של כ-120 מיליון שקל.
האכלוס צפוי בעוד כשלוש וחצי שנים.

במסגרת הפרויקט יוקם בניין בן 7 קומות הכולל 89 יחידות דיור ושטחי מסחר, שייבנו בסטנדרט גבוה של איכות וביצוע. כמו-כן, יכלול הבניין לובי מפואר וגינת נוי. הפרויקט יאופיין בבניה ירוקה ואקולוגית, תוך שימוש בחומרים ידידותיים לסביבה. בנוסף, תבנה אלקטרה בנייה 6 קומות של חניון תת קרקעי בשטח של כ– 11,000 מ"ר.

הפרויקט היוקרתי, שתוכנן ועוצב ע"י משרד האדריכלים בר אוריין אדריכלים, יציע מבנה ייחודי ואקסקלוסיבי, ויכלול תמהיל דירות מגוון בנות 2 עד 5 חדרים, כולל פנטהאוזים יוקרתיים הצופים לים.

הפרויקט מצטרף לשורת פרויקטי היוקרה אותם מבצעת אלקטרה בנייה ברחבי ת"א בשנים האחרונות, ביניהם: מגדל 'בראשית' בהשקעה כוללת של כ-275 מיליון שקל, מגדל 'בית ליסין' בהשקעה כוללת של כ-130 מיליון שקל, מגדל ארלוזורוב בהשקעה של כ-270 מיליון שקל שאותו יזמה קבוצת ניצן גרופ והוא מצוי לקראת מסירה בימים אלה), מגדל 'הרברט סמואל' בהשקעה כוללת של כ-135 מיליון שקל, מגדלי גאולה בהשקעה כוללת של כ-100 מיליון שקל, מגדל רום בהשקעה כוללת של כ-330 מיליון שקל, מגדל אסותא בהשקעה כוללת של כ-300 מיליון שקל ועוד.

לדברי ירון שורק, מנכ"ל אלקטרה בניה, "אנו מודים לקבוצת ניצן גרופ על הבחירה בנו, פעם אחר פעם, גם לפרויקט חשוב זה, המהווה המשך ישיר לפרויקטי היוקרה שבונה קבוצת ניצן גרופ באמצעות אלקטרה בשנים האחרונות. לאחרונה זכתה אלקטרה בנייה בפרס המצוינות לשנת 2019 מטעם דן אנד ברדסטריט, דבר המעיד יותר מכל על ההערכה שמביע השוק לפעילות החברה".

לדברי יזמי הפרויקט, דורון אריאל ושחר מחט: "אנו שמחים לבנות את פרויקט הדגל של קבוצת ניצן גרופ, "מתחם בית הפסנתר", הממקום בליבה הפועם של תל אביב ובמיקום אטרקטיבי וייחודי, עם חברת אלקטרה, שהינה החברה המובילה בישראל לפרויקטי יוקרה. חברת אלקטרה נבחרה לאחר השלמתם בימים אלה של "מגדלי גאולה" בתל אביב עבור הקבוצה, שבונה בימים אלה פרויקטים נוספים ברחבי תל אביב יפו ובהם גם פרויקט "הירקון 54" המצוי בעיצומו".


טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: רח' היצירה 19 רחובות  |  08-9361736  |  info@talniri.co.il