עובדי מרכז הפיתוח של Booking.com השתתפו בכנס הטכנולוגי השנתי של החברה שכלל ארבעה ימי האקתון - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסהעובדי מרכז הפיתוח של Booking.com השתתפו בכנס הטכנולוגי השנתי של החברה שכלל ארבעה ימי האקתון


האקתון
ההאקתון השנה נועד כדי לסייע ל-Booking.com במשימתה להעניק לכולם את האפשרות לחוות את העולם באופן פשוט יותר

יותר מארבעים עובדים ממרכז המחקר והפיתוח של Booking.com בתחום למידת המכונה בתל אביב ביקרו לאחרונה במטה משרדי החברה באמסטרדם, כדי להשתתף בכנס טכנולוגי וארבעה ימי האקתון שערכה החברה לעובדיה, ביחד עם עמיתיהם מסיאטל, שנחאי ומנצ'סטר.


ההאקתון השנה נועד כדי לסייע ל-Booking.com במשימתה להעניק לכולם את האפשרות לחוות את העולם באופן פשוט יותר. בשל כך, הוא חולק למספר קטגוריות מפתח, ביניהן: קיימות – במסגרתה הצוותים התמקדו באספקת מוצרים חדשניים המסייעים להניע "תיירות בת-קיימא"; הטיול המחובר - בחן דרכים בהן Booking.com יכולה ללוות את לקוחותיה ולתמוך בהם יותר בכל שלב במסע; קליקתון (Clickathon) – בקטגוריה זו פיתחו הצוותים רעיונות חדשים לשיפור חוויית השותפים של Booking.com, באמצעות כלים טכנולוגיים שונים. עבור כל קטגוריית האקתון הוצעו פרסים במקומות ראשון, שני ושלישי, עליהם התחרות כמעט 300 פרויקטים שונים שפותחו השנה על ידי צוותי ההאקתון.


בכנס הטכנולוגי עובדי מחלקות הטכנולוגיה והמוצרים חלקו את ההצלחות, הכישלונות והלקחים שהפיקו במסגרת עבודתם, במספר מסלולים שונים שהציע הכנס, החל מעיצוב, מוצר, כתיבת חווית משתמש (UX), פיתוח מנהיגות וכישרונות, הנדסה, נתונים, אנליטיקה, למידת מכונה, מחקר ועוד.


לורן הלרמאיר, מנהל מרכז הפיתוח והמחקר של Booking.com בתל אביב, אמר: "שמירה על מתן הזדמנויות לצוות התל אביבי לפיתוח רעיונות שיכולים לייעל את חוויית הלקוח ולעזור לבנות מוצר ללא תחרות, זהו חלק בלתי נפרד מתרבות תהליכי הבדיקות, המבחנים והחדשנות של Booking.com. אנו מטפחים תרבות שמאפשרת לאנשים לנסות דברים חדשים מבלי לפחד להיכשל. אנו מכירים בכך שכל טעות היא הזדמנות ללמוד וזו הסיבה שכל כך חשוב לצוותים שלנו להשתתף באירועים כמו אלה ולחלוק את החוויות שלהם בעצמם. זה עוזר לנו ליצור סביבת עבודה חופשית ופתוחה המסייעת לנו לייצר חדשנות אמיתית".טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: רח' היצירה 19 רחובות  |  08-9361736  |  info@talniri.co.il