אינטרקיור - צמיחה חזקה ורווחיות של מעל 10 מיליון שקל לרבעון הראשון של 2021 - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה

העמלות שלנו

העמלות שלנו

חדשות

אור ירוק לבניית 3,000 יחידות דיור במתחם האלף בראשון לציון‎

מערכת טלנירי | 5/1, 09:53
בקרוב אלפי בעלי קרקעות פרטיות יוכלו להתחיל ולממש את זכיותיהם במתחם

הותר לפרסום: עו"ד דורון לוי חשוד כי סייע לאחים דיין

מערכת טלנירי | 28/12, 09:14
להציג מצגי שווא ולהתחמק מתשלום מסים בסך של למעלה מ-180 מיליון אירואינטרקיור - צמיחה חזקה ורווחיות של מעל 10 מיליון שקל לרבעון הראשון של 2021


אינטרקיור
אינטרקיור מחזקת את מעמדה כחברת הקנאביס הגדולה והצומחת בענף: הכנסות שיא של 33 מיליון שקל - המשקפות קצב הכנסות שנתי של 132 מיליון שקל
זינוק חד ב-EBITDA לשיא של 10.1 מיליון שקל – המשקף קצב EBITDA שנתי הגבוה מ-40 מיליון שקל;

תזרים מזומנים חזק ואיתנות פיננסית;
השלמת גיוס של 182 מיליון שקל מגופים מוסדיים זרים נוסף על מזומן בהיקף של 41 מיליון שקל בסוף הרבעון

לאור המצב הביטחוני רשת בתי המרקחת גבעול, בשיתוף פעולה עם UPS משיקים את גבעול אקספרס 9844*- שירות משלוחים מהיר לקנאביס רפואי ללא דמי משלוח ומתן מענקי סבסוד מיוחדיםטורונטו, קנדה והרצליה, ישראל – 18 במאי, 2021: חברת אינטרקיור (TSX: INCR:U, TASE: INCR) מדווחת היום על תוצאותיה הכספיות לרבעון הראשון של 2021 המשקפות תוצאות שיא והמשך צמיחה חזקה, רווחית ותזרים מזומנים. אינטרקיור מבססת את מעמדה כחברת הקנאביס הישראלית המובילה הן בצמיחה, הן ברווחיות והן באיתנות הפיננסית עם סיום גיוס של מעל 182 מיליון שקל ממוסדיים זרים והשלמת המיזוג לספאק הקנדי.
לאור הביקוש הגובר למוצרי הקנאביס הרפואי האיכותיים של קנדוק, המשך צמיחת והתרחבות רשת בתי המרקחת גבעול והעמקת שיתופי הפעולה האסטרטגיים עם חברות הקנאביס הבינלאומיות המובילות, החברה צופה המשך מגמת הצמיחה בהכנסות ברבעון השני של 2021 ולאורך 2021 כולה.
בנוסף, החברה צופה כי מניותיה יחלו להיסחר בבורסת הנאסד"ק עד סוף הרבעון השני של השנה.


על רקע המצב הביטחוני אינטרקיור משיקה תוכנית ייעודית בשיתוף UPS
לאור המצב הבטחוני וכחלק ממחויבות לציבור המטופלים, אינטרקיור בשיתוף גבעול וחברת UPS הבינלאומית משיקות שירות משלוחים מהיר להקל על ציבור המטופלים בתקופת המבצע הביטחוני בעזה. במסגרת זו, רשת בתי המרקחת המתמחה בקנאביס רפואי והמובילה בישראל - גבעול, בשיתוף פעולה עם חברת השליחויות הבינלאומית UPS - משיקים את " גבעול אקספרס 9844* ״ משלוחי קנאביס רפואי מהיום להיום (באזור המרכז) או בתוך יום עסקים אחד (בדרום ובשאר הארץ) והכל ללא דמי משלוח. בנוסף, תושבי הדרום, המרכז וערים נוספות בצפון יזכו במענק סבסוד מיוחד.

דגשים לתוצאות הכספיות לרבעון הראשון של 2021:
הכנסות שיא בהיקף של 33.1 מיליון שקל, פי 8 בהשוואה להכנסות ברבעון הראשון של 2020 וגידול של יותר מ-22% בהשוואה להכנסות ברבעון הרביעי של 2020;
ה-EBITDA ברבעון הראשון הגיע לשיא של 9.5 מיליון שקל, או 10.1 מיליון שקל לסקטור הקנאביס, המשקף קצב EBITDA שנתי של מעל ל-40 מיליון שקל וגידול שנתי משמעותי הודות לגידול בהכנסות ולשיפור ברווח הגולמי וברווח התפעולי.
תזרים מזומנים חיובי מפעילות שוטפת, זה הרבעון השלישי ברציפות, שהסתכם ב-8 מיליון שקל.
סך מזומן של 41 מיליון שקל, נכון לסוף הרבעון הראשון, לא כולל גיוס של 182 מיליון שקל במסגרת השלמת המיזוג לספאק הקנדי.
הצמיחה בהכנסות צפויה להימשך ברבעון השני ולאורך שנת 2021.


התפתחויות עסקיות ברבעון הראשון של 2021:
המשך גידול בנתח השוק הודות לגידול בביקוש למוצרי קנדוק ולהרחבת רשת בתי המרקחת גבעול.
השקה מוצלחת של מוצרי פרימיום במותג CANNDOC Cali™ - משפחה ראשונה של מוצרי GMP שגודלו ויוצרו במפעל המתקדם של החברה בדרום.
שני בתי מרקחת פעלו באופן מלא ברשת גבעול במהלך הרבעון הראשון.
הושלמה רכישת ארבעה בתי מרקחת נוספים המרחיבים את המספר הכולל של בתי המרקחת ברשת גבעול ל-10 בתי מרקחת הפרוסים לאורך ישראל, ויפעלו באופן מלא במהלך 2021.
מו"מ פעיל לפתיחת ולרכישת בתי מרקחת נוספים.


תוצאות כספיות לרבעון הראשון של 2021
הכנסות שיא של 33.1 מיליון שקל לרבעון הראשון של שנת 2021, המחזקות את מובילות החברה ומגדילות את נתח השוק של אינטרקיור. הכנסות הרבעון הראשון של 2021 משקפות גידול של פי 8 בהשוואה להכנסות של 4 מיליון שקל בתקופה המקבילה. הכנסות הרבעון הראשון משקפות גידול של יותר מ-22% בהשוואה להכנסות החברה ברבעון הרביעי של 2020 שהסתכמו ב-27 מיליון שקל.
הגידול בהכנסות מקורו בגידול המתמשך בביקוש למוצרים הממותגים של קנדוק, בהסכמי שיתוף הפעולה הבלעדיים והאסטרטגיים ובהרחבת פעילות ההפצה ורשת בתי המרקחת גבעול המתמחה בניפוק קנאביס רפואי. המשך הגידול ברווח התפעולי, ב-EBITDA וברווח הנקי משקף מבנה עלויות נכון ויעילות תפעולית גבוהה. הביקוש הגבוה למוצרים הממותגים של קנדוק נמשך גם על רקע הפעילות הביטחונית אל מול עזה. למרות הביקוש הגבוה, שרשרת האספקה עשויה לעמוד בפני אתגרים מסוימים אם המשבר הביטחוני יורחב. נכון לעכשיו, כל מתקני הייצור וערוצי ההפצה של אינטרקיור פועלים באופן מלא. הגידול בהכנסות צפוי להימשך ברבעון השני ולאורך שנת 2021.
הגיוס המוצלח של כ-182 מיליון שקל, עם השלמתו לאחרונה של המיזוג לספאק הקנדי, וחתימת מזכר ההבנות לרכישת חברת 'Better' ממצבים את אינטרקיור כחברה המובילה להמשך תהליכי הקונסולידציה בסקטור הקנאביס וכחברת הקנאביס הצומחת והרווחית ביותר מחוץ לצפון אמריקה. ב-20 באפריל הגישה אינטרקיור בקשה לרישום למסחר בנאסד"ק והחברה מצפה כי המסחר במניות החברה בנאסד"ק יחל עד סוף הרבעון השני.
"הרבעון הראשון של 2021 מהווה רבעון חזק נוסף עם שיא בגידול בהכנסות, ברווחיות ובתזרים המזומנים הודות לעוצמת המותגים והמודל העסקי שלנו. תוצאות אלו הושגו תוך עמידה במספר יעדים אסטרטגיים, בכללם השקה מוצלחת של משפחת מוצרי האיכות קנדוק קאלי והרחבת רשת בתי המרקחת המובילה גבעול ל-10 סניפים בפריסה ארצית", מסר אלכסנדר רבינוביץ, מנכ"ל אינטרקיור. "עמידה באבני דרך אלו ממשיכה לחזק את מעמדנו המוביל, תוך שאנו משכפלים את המודל העסקי המנצח לכל שוק בעולם המאמץ רגולציה למוצרי קנאביס רפואי בתקן GMP. המיקוד שלנו במוצרים איכותיים וממותגים, בפלטפורמות הפצה ומכירה מובילות, ובשיתופי פעולה גלובאליים ואסטרטגיים ממצבים את אינטרקיור להמשך הצמיחה ויצירת ערך".

אודות אינטרקיור:
אינטרקיור (TSX: INCR:U, TASE: INCR) הינה חברת הקנאביס המובילה והרווחית מחוץ לצפון אמריקה. קנדוק, חברה בת בבעלות מלאה של אינטרקיור, הינה יצרנית הקנאביס הגדולה בישראל וחלוצה לייצר, לייבא ולייצא מוצרי קנאביס לשימוש רפואי, בהתאם לתקני GMP. אינטרקיור פועלת באופן עקבי להרחיב את מערך הייצור וההפצה הייחודי, את שיתופי הפעולה הבינלאומיים ואת האינטגרציה האנכית כחברת הקנאביס המובילה והרווחית ביותר מחוץ לצפון אמריקה.
אינטרקיור רשומה למסחר בבורסה של טורונטו תחת הסימול INCR.U ונסחרת בבורסה של תל אביב תחת הסימול INCR.TA. בנוסף, הגישה החברה בקשה לרישום למסחר של מניותיה בנאסד"ק והתחלת המסחר צפויה ברבעון השני של 2021, תחת הסימול INCR.


טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: יגאל אלון 94, תל-אביב  |  073-250-5855  |  info@talniri.co.il