טבע מכריזה על אסטרטגיית איכות סביבה, התנהלות חברתית וממשל תאגידי (ESG) כחלק מדו"ח לשנת 2020 - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה

העמלות שלנו

העמלות שלנו

חדשות

אור ירוק לבניית 3,000 יחידות דיור במתחם האלף בראשון לציון‎

מערכת טלנירי | 5/1, 09:53
בקרוב אלפי בעלי קרקעות פרטיות יוכלו להתחיל ולממש את זכיותיהם במתחם

הותר לפרסום: עו"ד דורון לוי חשוד כי סייע לאחים דיין

מערכת טלנירי | 28/12, 09:14
להציג מצגי שווא ולהתחמק מתשלום מסים בסך של למעלה מ-180 מיליון אירוטבע מכריזה על אסטרטגיית איכות סביבה, התנהלות חברתית וממשל תאגידי (ESG) כחלק מדו"ח לשנת 2020


לוגו טבע
הדו"ח מדגיש יעדים שאפתניים חדשים, כולל השקת שמונה תוכניות להגדלת הגישה לתרופות ברחבי העולם עד שנת 2025 והפחתת פליטת גזי החממה מסוג 1 ו -2 ב –33% עד שנת 2030תל אביב, 5 במאי 2021 - טבע תעשיות פרמצבטיות בע"מ (NYSE ו- TASE: TEVA), פירסמה היום את דו"ח ההתקדמות שלה בנושא איכות הסביבה, התנהלות חברתית וממשל תאגידי (ESG) המפרט את מאמצי החברה לקדם בריאות ושוויון, למזער את השפעתה על כדור הארץ, ולהקדיש עצמה לאיכות, אתיקה ושקיפות.

הדו"ח מדגיש יעדים שאפתניים חדשים, כולל השקת שמונה תוכניות להגדלת הגישה לתרופות ברחבי העולם עד שנת 2025 והפחתת פליטת גזי החממה מסוג 1 ו -2 ב –33% עד שנת 2030. יעדים אלה משולבים באסטרטגיה התאגידית של טבע, כאשר חלקם קשורים ישירות לתגמול הניתן למנהלי החברה.

לראשונה, דו"ח התקדמות ה- ESG של החברה מיישר קו עם מועצת התקנים לחשבונאות קיימות (SASB) וכוח המשימה בנושא גילוי פיננסי הקשור לאקלים (TCFD). הוא כולל גם אימות חיצוני של נתונים אודות סביבה ועובדים.

"דו"ח ההתקדמות החדש של טבע ב- ESG משקף את חשיבות הבריאות ותעשיית הבריאות," אמר קאר שולץ, נשיא ומנכ"ל טבע. "במהלך מגפת הקורונה טבע הבטיחה את אספקת התרופות למטופלים ללא הפרעה, תוך הגנה על עובדינו, שותפות עם ממשלות וארגוני בריאות, מסירת טיפולים פוטנציאליים ועזרה בהפצת חיסונים ובדיקות. יחד עם התקדמותנו כחברה, עם היעדים החדשים והדיווחים המשופרים, 2020 ביססה את ESG כחלק בלתי נפרד מהקיימות ויכולת העמידות ארוכת הטווח של החברה."

תוך שיתוף פעולה עם שותפים, מטופלים, קהילות וממשלות, הישגי ה- ESG של טבע בשנת 2020 כללו:

תרומת תרופות בסך 571 מיליון דולר לחולים הנזקקים, יותר מכפול מהתרומות לשנת 2019
שמירה על בריאות העובדים ורווחתם, עם ביצועי בטיחות העובדים הטובים ביותר שלה עד כה
הפחתת פליטת גזי חממה מסוגים 1 ו -2 ב -25% לעומת שנת 2017
חיזוק הכללה וגיוון בכוח העבודה שלה, כאשר 82% מהעובדים מדווחים שתרבות מקדמת גיוון והכללה.
טיפוח תרבות של ציות ואתיקה, פרסום שבע מסמכי מדיניות ועמדות והכשרת יותר מ -20,000 עובדים בנושאי התנהגות אתית

התקדמות זו משקפת את ביצועי ה- ESG המשופרים של טבע, שהוכרו במדדי המפתח בשנה שעברה. S&P העולמית דירגה את טבע ב -30% המובילות של חברות התרופות - עלייה של 15% לעומת 2019 - ו- Sustainalytics דירגה את טבע ב -10% הראשונות מקרב חברות התרופות. ציון השינויים באקלים ב- CDP של החברה השתפר מ- B ל- -A כתוצאה מיוזמותיה להפחתת פליטת גזי החממה, וטבע הייתה חברת הגנריקה המדורגת שנייה בדירוג ההתנגדות למיקרוביאלים של קרן Access to Medicine.

"ESG הוא העסק של כולם בטבע, והדוח הזה משקף את התרומות המצטברות של העובדים שלנו", אמר מרק סבג, סמנכ"ל בכיר, מנהל משאבי אנוש, GCB בטבע. "אסטרטגיית ה- ESG המחודשת שלנו מייצגת באופן אותנטי את המחויבויות שלנו לקהילות בהן אנו חיים ולמטופלים שאנו משרתים."


בשנתה ה- 120, טבע נותרת מסורה לתמוך בצרכים של קהילות, עובדים ומטופלים - בשמירה על ESG כחשיבות גבוהה בעת שהיא מספקת תרופות איכותיות לכמעט 200 מיליון איש מדי יום. קרא עוד על דו"ח התקדמות ESG של טבע לשנת 2020.

אודות טבע
טבע תעשיות פרמצבטיות בע"מ (NYSE & TASE: TEVA) מפתחת ומייצרת תרופות לשיפור חייהם של אנשים מזה למעלה ממאה שנה. אנו מובילים גלובליים בגנריקה ובתרופות ייחודיות, עם פורטפוליו הכולל יותר מ- 3,500 מוצרים בכמעט כל תחום טיפולי. בכל יום, קרוב ל-200 מיליון אנשים ברחבי העולם נוטלים תרופה של טבע, הודות לאחת ממערכות התפעול הגדולות והמורכבות בתעשייה הפרמצבטית. נוסף על מעמדנו המבוסס בגנריקה, יש לנו פעילות מחקר חדשני משמעותית התומכת בפורטפוליו המוצרים הייחודיים והביופרמצבטיים הגדל שלנו. למידע נוסף על החברה, בקרו באתר www.Teva.co.il


טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: יגאל אלון 94, תל-אביב  |  073-250-5855  |  info@talniri.co.il