לקראת השלמת המיזוג, ALD והאב סקיוריטי ממשיכות לקדם עסקאות משותפות - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה

העמלות שלנו

העמלות שלנו

חדשות

אור ירוק לבניית 3,000 יחידות דיור במתחם האלף בראשון לציון‎

מערכת טלנירי | 5/1, 09:53
בקרוב אלפי בעלי קרקעות פרטיות יוכלו להתחיל ולממש את זכיותיהם במתחם

הותר לפרסום: עו"ד דורון לוי חשוד כי סייע לאחים דיין

מערכת טלנירי | 28/12, 09:14
להציג מצגי שווא ולהתחמק מתשלום מסים בסך של למעלה מ-180 מיליון אירולקראת השלמת המיזוג, ALD והאב סקיוריטי ממשיכות לקדם עסקאות משותפות


ALD
חתמה על פרוייקט אבטחת סייבר עם חברת בקוז האנגלית בהיקף כספי של 13.8 מיליון שקל, מתוך היקף צפוי של 68 מ' שקל בשלוש שנים
לקראת המיזוג הצפוי של חברת ALD , שנסחרת בבורסה לניירות ערך בת"א, עם חברת הסייבר HUB Security , דיווחה הבוקר (א') אי.אל.די על הסכם שלישי משותף לשתי החברות במסגרת הסינרגיה העסקית בינהן שהיוותה את הבסיס לעסקת המיזוג המוצעת. הפעם ההסכם הוא עם חברת בקוז האנגלית לאספקת פתרונות סייבר ומכירת כ- 150 שרתים מאובטחים על פני 3 שנים שישמשו מערכת תשלומים במדינות אפריקה וניגריה. החברה מעדכנת כי קיבלה הודעה על התחלת עבודות בהיקף כספי של כ - 13.8 מיליון מתוך פרוייקט כולל המוערך ב - 68 מליון ש״ח, על פני 3 שנים.
בקוז הודיעה לחברה והאב כי הפרוייקט בין השתיים יתחיל ברבעון הבא.
על פי ההסכם, החברה תספק ללקוח פתרון מערכת תשלומים דיגיטלית המאובטחת על ידי הטכנולוגיה של האב עם שירותי אבטחת אמינות של ALD. כמו כן, תהיה האב זכאית לתמורה בגין שירותי תמיכה בסך של 2.7 מליון ש״ח נוספים לשנה לתקופה של שנתיים החל משנת 2021. ALD תפעל יחד עם האב לספק את המוצרים והשירותים הנ"ל.
למיטב ידיעת החברה, הלקוח של בקוז בפרוייקט הינו חברה בשליטת חברת ויזה העולמית, ופיתרון החברה שיפותח, עשוי להיות מותקן בסניפים שונים של ויזה במדינות רבות ברחבי העולם. להערכת החברה במהלך שנת 2021 ירכשו מהחברה 50 שרתים לפחות.
לדברי דותן משה, משנה למנכ"ל ALD: "כפי שדיווחנו בעבר, ההנהלות עובדות בשיתוף פעולה מלא על עסקאות סינרגיות במדינות שונות בעולם עם לקוחות משותפים ועסקאות שמביאות לידי ביטוי את החיבור הטבעי בין שרותי הייעוץ המתקדמים של ALD לבין טכנולוגית הסייבר הייחודית של HUB. העסקה הנוכחית היא מהותית בהיקפה ומהווה דוגמא לסוגי העסקאות שאנו צופים לסגור עוד השנה. זהו צעד חשוב בדרך להשלמת המיזוג והוכחת הייתכנות לערך המוסף שהוא טומן בחובו עבור החברות והמשקיעים".

ALD חתמה על הסכם מחייב למיזוג עם האב סקיוריטי
מוקדם יותר השנה הודיעה אי.אל.די כי חתמה על הסכם מחייב למיזוג פעילות עם חברת HUB Security בשווי 145.3 מיליון דולר אחרי הכסף. העסקה תעשה על פי שווי כולל שלאחר המיזוג של 145.3 מיליון דולר ושיעור ההחזקה של בעלי מניות HUB בחברה לאחר ההקצאה צפוי להיות כ-51% שלא בדילול מלא.
את המיזוג וגיוס הכספים מובילים חברת ההשקעות A-Labs Advisory & Finance Ltd וקרן קלובר וולף קפיטל.

עסקה משותפת גם עם ענקי הביטוח Marsh ו-Arch מקבוצת לוידס העולמית
מוקדם יותר החודש דיווחה אי.אל.די על הסכם ראשון משותף לשתי החברות, לאספקת פתרונות הגנת סייבר לחברות מקבוצת הביטוח של לוידס העולמית (Loyds) הפעילות בכ-130 מדינות.
הפתרון המוצע הינו הגנת סייבר המותאמת לחברות הביטוח משולבת באבטחת אמינות מערכות גבוהה. לחברת האב סקיוריטי מוצר ייחודי להגנת סייבר על נכסים דיגיטליים, שמבוסס על טכנולוגיה ייחודית ומוגנת בפטנט, מהמתקדמות בעולם ואילוALD מספקת שירותי אמינות מערכות ואבטחת איכות לתאגידים בינלאומיים וממשלות בעולם מזה כ-36 שנים. לאחר המיזוג יסופקו שירותים אלו כמכלול אחד על ידי החברה המאוחדת. בכך למעשה יציגו לראשונה שתי החברות המתמזגות פתרון משותף לענף הביטוח, אשר מיועד לשמש גם תאגידים וממשלות.
החברה דיווחה עוד, כי אספקת השירותים והמוצרים צפויה להתבצע כבר במהלך 2021 והיקף השירות יכול להיות מהותי בהיקפו לתוצאות החברה הממוזגת במהלך שנת 2021.
בנוסף חברת ALD שנסחרת בבורסה לניירות ערך בת"א עם חברת הסייבר HUB Security , דיווחה על הסכם נוסף משותף לשתי החברות, עם חברת Trilogy Networks המפעילה ענן פרטי הראשון בעולם לרשתות טלקום שמטרתו לקשר בין מפעילי רשתות ונותני שירותים כדי לחלוק משאבים ולספק פתרונות חדשים לאבטחת סייבר, תשתיות IoT ו- G5.

אודות ALD
אי.אל.די הינה חברה ישראלית ותיקה ומבוססת הפעילה בתחום התוכנה והייעוץ מזה 36 שנים עם לקוחות מובילים מכל רחבי העולם. לחברה מחזור שנתי של כ-113 מיליון ש״ח הגדל באופן עקבי ויציב. הקבוצה עוסקת במתן שירותים, ייעוץ ותוכנה בתחום אמינות מערכות. לקוחות החברה הינם גופים ממשלתיים וחברות ענק בעולם שעובדות עם אי.אל.די מעל 20 שנה. החברה מעסיקה כ-400 עובדים ומשרדיה ממוקמים באבן יהודה, בישראל.

אודות HUB SECURITY
האב סקיוריטי מציעה פתרונות אבטחת סייבר לתחומי ה- AI, דאטהֿ, פינטק ותשתיות. פלטפורמת הסייבר של HUB Security מתכוננת ומיוצרת על ידי החברה בישראל ונותנת הגנה ברמה צבאית לארגונים. הנחת היסוד של החברה היא שהמערכות עליהן היא מגנה הן כבר פרוצות ולכן יש לספק הגנה בסטנדרט גבוה יותר למידע הרגיש ביותר. הפתרון של החברה יאפשר לחברות וארגונים הרגישים ביותר להריץ אפליקציות של בינה מלאכותית ברמת האבטחה הגבוהה ביותר כפי שנדרש עבור שירותי בריאות, תשתיות קריטיות ופיננסים. בשנה האחרונה החברה חתמה על מספר הסכמים חדשים ובינהם עם ענקית האחסון סיגייט (Seagate), Lloyd'sֿ, הסכם שת״פ עם Kudelski Security ויחידת הסייבר של חברת חשמל הישראלית. האב סקיוריטי הוקמה ב-2017 על ידי אייל משה ואנדריי יארמנקו ולחברה משרדים בתל אביב וניו יורק, מונה כ-20 עובדים.


טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: יגאל אלון 94, תל-אביב  |  073-250-5855  |  info@talniri.co.il