שחר אושרי צפוי להתמנות ליו"ר קבוצת אחים נאוי - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה

העמלות שלנו

העמלות שלנו

חדשות

אור ירוק לבניית 3,000 יחידות דיור במתחם האלף בראשון לציון‎

מערכת טלנירי | 5/1, 09:53
בקרוב אלפי בעלי קרקעות פרטיות יוכלו להתחיל ולממש את זכיותיהם במתחם

הותר לפרסום: עו"ד דורון לוי חשוד כי סייע לאחים דיין

מערכת טלנירי | 28/12, 09:14
להציג מצגי שווא ולהתחמק מתשלום מסים בסך של למעלה מ-180 מיליון אירושחר אושרי צפוי להתמנות ליו"ר קבוצת אחים נאוי


שחר אושרי צילום: יחצ
אושרי, המשמש היום כמנכ"ל כלל ביטוח אשראי, יתרום לחיזוק הממשל התאגידי בחברה לצד הפיתוח העסקי, צמיחת החברה ותוצאותיה על רקע ניסיונו ומעורבותו במימון מאות חברות בכל הסקטורים וההכרות הרחבה עם צרכי החברות והנהלותיהן
שחר אושרי (56) צפוי להתמנות ליו"ר קבוצת אחים נאוי, החברה הציבורית המובילה בתחום האשראי החוץ בנקאי. לאושרי ניסיון רב שנים בתחום האשראי הבנקאי והחוץ הבנקאי ושימש במהלך השנים במספר תפקידי מפתח בתחום. בתפקידו האחרון משמש כמנכ"ל כלל ביטוח אשראי והביא לשיפור בתוצאות החברה, לאחר ביצוע שינוי ארגוני מהותי. אושרי היה אמון על פיתוח הפעילות עם מחזיקת המניות בחו"ל, תאגיד ATRADIUS. לפני כן, שימש במשך עשור כמשנה למנכ"ל עסקי מסחרי בבנק דקסיה ישראל והוביל את הפיכת הבנק "לבנק של הרשויות המקומיות" ולמממן המוניציפלי הראשון בישראל.

לאושרי תואר ראשון ושני במנהל עסקים בהתמחות במימון, ניהול והתנהגות ארגונית של אוניברסיטת בר אילן. בסיום התואר, החל אושרי את דרכו המקצועית בבנק לאומי כמנהל מחלקת עסקים ולאחר מכן מונה לסגן מנהל סניף וניהל תיק אשראי בהיקף של כ-1.4 מיליארד ש"ח ותיק השקעות בסך של כ-700 מיליוני ש"ח. לאחר מכן שימש כמנכ"ל במפעל למוצרים תעשייתיים ובחברה למימון ושירותים פיננסיים חוץ בנקאיים וניהל את פעילויות החברות הללו הנאמדות בכ-100 מיליון ש"ח.

דורי נאוי, מנכ"ל ובעל שליטה בקבוצת אחים נאוי מסר כי, "אני שמח על הצטרפותו של שחר לקבוצה ובטוח שיתרום לה רבות הן באמצעות הידע והניסיון שצבר במהלך השנים והן בתחום הפיתוח העסקי. הקבוצה הינה המובילה בתחום האשראי החוץ בנקאי ונוקטת בצעדים משמעותיים להגדלת פעילותה תוך מתן דגש לאיכות תיק האשראי וטיובו."

שחר אושרי, הצפוי להתמנות ליו"ר קבוצת אחים נאוי מסר כי, "אני שמח להצטרף לקבוצה המובילה בישראל בתחום האשראי החוץ בנקאי ואני סמוך ובטוח כי דירקטוריון החברה והנהלתה ימשיכו להובילה לצמיחה ויצירת ערך לבעלי המניות של החברה."

לקבוצת אחים נאוי העוסקת במימון חוץ בנקאי, הון עצמי נכון ליום 31.12.20 העומד על כ-601 מיליון ש"ח (כ-30.3% מסך המאזן), לעומת כ-535 מיליון ש"ח ליום 31.12.19, כאשר הכנסות החברה בשנת 2020 הסתכמו לכ-136 מיליון ש"ח עם רווח נקי של כ-74 מיליון ש"ח, המהווה כ-54.7% מההכנסות, לעומת הכנסות של כ-155 מיליון ש"ח ורווח נקי של כ-52 מיליון ש"ח בתקופה המקבילה אשתקד. כמו כן, יתרת תיק אשראי לקוחות, נטו נכון ליום 31.12.20 הינה כ-1.816 מיליארד ש"ח, לעומת 2.450 מיליארד ש"ח ליום 31.12.19 והחברה נסחרת בשווי של 747 מיליון ש"ח.


טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: יגאל אלון 94, תל-אביב  |  073-250-5855  |  info@talniri.co.il