ביג ממשת נכסים בארה"ב בשווי 200 מיליון דולר בהתאם לשווי בספרים - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה

העמלות שלנו

העמלות שלנו

חדשות

אור ירוק לבניית 3,000 יחידות דיור במתחם האלף בראשון לציון‎

מערכת טלנירי | 5/1, 09:53
בקרוב אלפי בעלי קרקעות פרטיות יוכלו להתחיל ולממש את זכיותיהם במתחם

הותר לפרסום: עו"ד דורון לוי חשוד כי סייע לאחים דיין

מערכת טלנירי | 28/12, 09:14
להציג מצגי שווא ולהתחמק מתשלום מסים בסך של למעלה מ-180 מיליון אירוביג ממשת נכסים בארה"ב בשווי 200 מיליון דולר בהתאם לשווי בספרים


ביג
חברת בת אמריקאית, בה מחזיקה החברה 80% בשרשור התקשרה בשני חוזים מחייבים עם קרן ריט אמריקאית למכירת מלוא אחזקותיה בשני נכסיםאסף נגר, משנה למנכ"ל ביג "אנחנו שמחים לדווח היום על מכירת שני נכסים בהיקף משמעותי של כ-200 מיליון דולר וזאת בהמשך לאסטרטגיה עליה דיווחנו לפני מספר חודשים בלבד. מכירת הנכסים בהתאם לשווים בספרים ובשיעור היוון ממוצע של 6% כאשר השפעת משבר הקורונה עדין שוררת בשווקים מלמדת על סוג הנכסים שיש לנו בפורטפוליו בארה"ב ועוצמתם. בימים אלה אנו ממשיכים בקידום מכירות נוספות זאת במקביל להמשך פיתוח והרחבת הפעילות ביתר אזורי הפעילות של החברה ואיתור הזדמנויות חדשות"
ביג מרכזי קניות מדווחת היום כי חברת בת אמריקאית, בה מחזיקה החברה 80% בשרשור ("חברת הבת") התקשרה בשני חוזים מחייבים עם קרן ריט אמריקאית למכירת מלוא אחזקותיה בשני נכסים:
הנכס הראשון, מרכז הקניות הפתוח Camelback Colonnade בפניקס, אריזונה ("קאמלבק") בו החזיקה חברת הבת 60% והנכס השני, מרכז הקניות הפתוח Shops at Hilton Village בסקוטסדייל, אריזונה ("הילטון") בו החזיקה חברת הבת 80%. מחיר המכירה עבור 100% מהזכויות בקאמלבק הינו 162.5 מיליון דולר ("התמורה"), סכום זהה לשווי המרכז בספרי החברה, המשקף שיעור היוון של כ-5.8% על ה-NOI הצפוי לשנת 2021 של כ-9.4 מיליון דולר. חלקה של חברת הבת במכירה הינו כ-97.5 מיליון דולר. המרכז כאמור כולל שטח של כ-59,600 מ"ר (מתוכם כ-6,000 מ"ר קומה שניה של משרדים) בשיעור תפוסה כולל של כ-88%. עם חתימת החוזה, הפקידה הרוכשת פיקדון בגובה 3.5 מיליון דולר.
התזרים הצפוי לחברת הבת מהמכירה, ככל שתושלם, לאחר פירעון הלוואה ועלויות נלוות צפויות, יעמוד על כ-44.4 מיליון דולר.
מחיר המכירה עבור 100% מהזכויות בהילטון הינו 37.5 מיליון דולר, סכום זהה לשווי המרכז בספרי החברה, ובתוספת כ-1.5 מיליון דולר שתעביר הרוכשת למוכרת בגין תשלום קנס לפירעון מוקדם של ההלוואה עם השלמת העסקה, כך שסך התמורה הכוללת תעמוד כ-39 מיליון דולר. סכום זה משקף שיעור היוון של כ-7.2% על ה- NOI הצפוי לשנת 2021 של כ-2.8 מיליון דולר. יצוין, כי חברת הבת אינה הבעלים של הקרקע, אלא בעלת זכויות חכירה לתקופה של כ-55 שנים. חלקה של חברת הבת במכירת הזכויות הינו כ-30 מיליון דולר.
המרכז כאמור כולל כ-8,600 מ"ר שטחים מסחריים בשיעור תפוסה של כ-98%. עם חתימת החוזה, הפקידה הרוכשת פיקדון בגובה 1 מיליון דולר.
התזרים הצפוי לחברת הבת מהמכירה, ככל שתושלם, בניכוי עלויות נלוות צפויות, יעמוד על כ-12 מיליון דולר.


טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: יגאל אלון 94, תל-אביב  |  073-250-5855  |  info@talniri.co.il