חברת אורון נדל"ן זכתה במכרז להקמת 76 יח"ד חדשות בשכונת סיגליות בבאר שבע - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה

העמלות שלנו

העמלות שלנו

חדשות

אור ירוק לבניית 3,000 יחידות דיור במתחם האלף בראשון לציון‎

מערכת טלנירי | 5/1, 09:53
בקרוב אלפי בעלי קרקעות פרטיות יוכלו להתחיל ולממש את זכיותיהם במתחם

הותר לפרסום: עו"ד דורון לוי חשוד כי סייע לאחים דיין

מערכת טלנירי | 28/12, 09:14
להציג מצגי שווא ולהתחמק מתשלום מסים בסך של למעלה מ-180 מיליון אירוחברת אורון נדל"ן זכתה במכרז להקמת 76 יח"ד חדשות בשכונת סיגליות בבאר שבע


מריו קופל פרופיל - קרדיט אילן בשור
תמורת הקרקע והפיתוח, תשלם חברת אורון נדל"ן כ- 19.4 מליון ₪
לאחר תקופה ארוכה שבה מכרזי הקרקעות של רמ"י התמקדו בפרויקטים במסגרת 'מחיר למשתכן', זכתה חברת אורון נדלן, מקבוצת אורון אחזקות והשקעות, בקרקע חדשה לבניית 76 יח"ד בבאר שבע.
חברת אורון נדל"ן, מקבוצת אורון אחזקות והשקעות, המתמחה בבנייה יזמית למגורים והתחדשות עירונית ברחבי הארץ מדווחת היום על זכייתה במכרז שערכה רמ"י לבניית 76 יחידות דיור בשכונת סיגליות בבאר שבע, בסמוך לפרויקט אחר של החברה concept4u, הכולל 284 יחד', אותו החברה צפויה לאכלס בקרוב.
שטח המגרש שבו זכתה אורון משתרע על פני 4,510 מ"ר, ובו יוקם פרויקט לבנייה רוויה הכולל גם חניות תת קרקעיות. הפרויקט, שאינו במסגרת "מחיר למשתכן" , מיועד לשיווק לשוק החופשי בלבד. על פי הערכות החברה, העבודות להקמת הפרויקט צפויות להתחיל בחציה השני של שנת 2022.
ביצוע הפרויקט יוטל על חברת "המגורים", גם היא מקבוצת אורון אחזקות והשקעות, שתבנה בפועל את הפרויקט עבור החברה היזמית אורון נדל"ן.
תמורת הקרקע, התחייבה חברת אורון נדל"ן לשלם לרמ"י סך של 2.04 מליון ₪, ותמורת הפיתוח סך של למעלה מ-16 מליון ₪.
בשנים האחרונות, מקימה חברת אורון נדל"ן מאות יחידות דיור בשנה, ורק לאחרונה סיימה את שיווק כלל יחידות הדיור בפרויקט concept4u בשכונת סיגליות בעיר, שכלל 284 יח"ד, מתוכן 227 יח"ד שווקו במסגרת מחיר למשתכן.

מריו קופל, מנכ"ל אורון נדל"ן: "אנו רואים בבאר שבע הזדמנות נדל"נית מצוינת, ושמחים להמשיך ולבנות בה פרויקט נוסף, זאת לאחר שסיימנו בשנה האחרונה את שיווקן של למעלה מ-330 יח"ד בעיר, בשני פרויקטים שונים. החיבור בין חברת "אורון נדל"ן" שזכתה במכרז, ובין חברת "אורון המגורים" מקבוצת אורון שתבצע אותו יאפשרו לנו הקמה מהירה, יעילה ומקצועית של הפרויקט לרווחת הרוכשים. גם בפרויקט זה נמשיך ונקפיד על בניה איכותית ומפרט גבוה, המאפיין את כלל הפרויקטים של החברה".
"אורן נדל"ן" הינה חברת בת בקבוצת "אורון אחזקות והשקעות", המקדמת את הקמתן של מאות יח"ד בשנה. בתחום 'מחיר למשתכן', זכתה החברה במכרזים לבניית מאות יח"ד בב"ש, מגדל העמק, אור יהודה, מבשרת ציון וראשון לציון. החברה פועלת רבות גם בתחום ההתחדשות העירונית ולאחרונה אושרו תוכניות שהגישה לפרויקטים בגבעת אולגה בחדרה ובדרך השלום בת"א.טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: יגאל אלון 94, תל-אביב  |  073-250-5855  |  info@talniri.co.il