פארמוקן מדווחת על תוצאותיה הכספיות לרבעון השלישי ותשעת החודשים הראשונים של 2020: - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה

העמלות שלנו

העמלות שלנו

חדשות

אור ירוק לבניית 3,000 יחידות דיור במתחם האלף בראשון לציון‎

מערכת טלנירי | 5/1, 09:53
בקרוב אלפי בעלי קרקעות פרטיות יוכלו להתחיל ולממש את זכיותיהם במתחם

הותר לפרסום: עו"ד דורון לוי חשוד כי סייע לאחים דיין

מערכת טלנירי | 28/12, 09:14
להציג מצגי שווא ולהתחמק מתשלום מסים בסך של למעלה מ-180 מיליון אירופארמוקן מדווחת על תוצאותיה הכספיות לרבעון השלישי ותשעת החודשים הראשונים של 2020:


גיל חובש, מנכל פארמוקן - קרדיט יחצ
עלייה של 11% בהכנסות הרבעון השלישי, לכ-6 מיליון שקל; רווח נקי של 1.8 מיליון שקל ברבעון ו-5.9 מיליון שקל מתחילת 2020
תזרים מזומנים חיובי מפעילות שוטפת – 2.1 מיליון שקל
גיל חובש, בעל השליטה ומנכ"ל פארמוקן: "בהתאם להחלטת דירקטוריון החברה על ביטול ההקלות לפטור מדיווחים רבעוניים, אנו מפרסמים היום לראשונה את הדוחות הכספיים לרבעון השלישי.
שוק הקנאביס הרפואי בישראל עבר שינוי משמעותי ב-2020, הן בעקבות שינוי שרשרת הערך והאספקה בעקבות המעבר לאסדרה החדשה, והן בעקבות שינוי בהעדפות הצרכנים. במסגרת האסדרה החדשה, מפיצה כיום פארמוקן את מוצריה לבתי מרקחת, אולם יחד עם זאת הצלחנו לגייס בחזרה מטופלים אותם שירתנו בעבר תחת האסדרה הישנה, וכיום אנו מעניקים להם שירות עד הבית, אשר מגוון את מקורות ההכנסה שלנו.
בשנה הנוכחית ישנה עלייה דרמטית בביקוש לזנים אשר ריכוז ה-THC שלהם ברמות גבוהות. פארמוקן מייצרת מגוון רחב של זנים, ועל רקע השינוי בדרישות השוק הואט קצב הצמיחה של החברה במחצית השנייה של 2020, כתוצאה ממחסור בהיצע של הזנים המבוקשים יותר. על רקע השינוי בדרישות השוק חתמנו בחודש יולי על הסכם משותף עם חברת בזלת וחוות עין חצבה, שיאפשר גידול של הזנים המבוקשים באתר נוסף, ויאפשר לנו להכפיל את היקף התוצרת לכ-7 טון קנאביס בשנה. בימים אלה מסתיים הקציר הראשון של התוצרת מחוות עין חצבה, והחל מחודש דצמבר אנו מתחילים בשיווקה.
לאחרונה החלה החברה בשת"פ בעל פוטנציאל רפואי ועסקי רב עם מכון שמיר במסגרתו מפתח המכון תהליכי גידול עבור זני פטריות הזיה מסוג פסילוסיבין אשר בבעלות החברה וזאת כדי להגיע להתכנות עבור התוויות לטיפול באלצהיימר, דמנציה ועבור תחליפים טבעיים מבוססי פטריות לסוגי אנטיביוטיקה. למכון שמיר שהחל בחקר הזנים שלנו, ידע רב שנים בתחום מחקר זה.
שנת 2021 צפויה להיות שנה משמעותית בהתפתחות החברה, בה אנו מצפים לצמיחה משמעותית בכמות הנמכרת, כאשר במקביל אנו בוחנים אפשרויות להרחבת הפעילות באזורים בהם קיימת סינרגיה וכן כניסה לתחומי פעילות חדשים, זאת תוך שמירה על איכות המוצרים הגבוהה ורמת השירות למטופלינו".
הכנסות החברה ברבעון השלישי של 2020 הסתכמו בכ-6.1 מיליון שקל, גידול של 11% בהשוואה לרבעון המקביל אשתקד; בתשעת החודשים הראשונים של 2020, הסתכמו הכנסות פארמוקן בכ-20 מיליון שקל, צמיחה של 38% בהשוואה לתקופה המקבילה אשתקד.
הרווח הגולמי, לפני השפעת שינויים בשווי הוגן ברבעון השלישי הסתכם בכ-2.4 מיליון שקל (שיעור רווחיות גולמית של כ-40%), בדומה לרבעון המקביל אשתקד (שיעור רווחיות גולמית של 43%);
מתחילת 2020, הרווח הגולמי לפני השפעת שינויים בשווי הוגן של החברה נאמד בכ-11.3 מיליון שקל (שיעור רווחיות גולמית של כ-57%) , עלייה של 43% בהשוואה לתקופה המקבילה אשתקד, בה שיעור הרווחיות הגולמית נאמד בכ-55%.
הרווח התפעולי הסתכם ברבעון השלישי בכ-3 מיליון שקל, לעומת כ-2 מיליון שקל ברבעון המקביל אשתקד; מתחילת 2020, הסתכם הרווח התפעולי בכ-9.6 מיליון של, וזאת לעומת הפסד של 44.9 מיליון שקל בתקופה המקבילה אשתקד.
הרווח הנקי ברבעון השלישי הסתכם בכ-1.8 מיליון ש"ח, וזאת ביחס לרווח נקי של כ-1 מיליון שקל ברבעון המקביל אשתקד; מתחילת השנה, הסתכם הרווח הנקי של פארמוקן בכ-5.9 מיליון שקל, וזאת בהשוואה להפסד של כ- 46.6 מיליון שקל, שנובע בעיקרו מהוצאות בסך של 49.6 מיליון ש"ח, שהנן הוצאות חשבונאיות חד פעמיות שאינן תזרימיות עקב רישום החברה למסחר במסגרת המיזוג אשר הושלם ביוני 2019.
הרווח הנקי Non-GAAP, בניכוי הוצאות חשבונאיות לא תזרימיות בגין שיערוך, בגין הענקת כתבי אופציה והוצאות רישום למסחר, נטו ממס הסתכם ברבעון השלישי בכ-0.4 מיליון שקל, לעומת כ-0.6 מיליון שקל ברבעון המקביל אשתקד; מתחילת 2020, הסתכם הרווח הנקי המתואם בכ-4 מיליון שקל, וזאת לעומת 2.8 מיליון שקל בתקופה המקבילה אשתקד. השיפור ברווחיות בתקופה נובע מגידול במכירות תחת האסדרה החדשה וייעול הגידול והייצור עם הגידול בהיקפי המכירות. הקיטון ברווח ברבעון נובע מהשפעת עלויות האסדרה החדשה, בין השאר, בדיקות ועמלות הפצה.
תזרים המזומנים מפעילות שוטפת ברבעון השלישי הסתכם ב-2.1 מיליון שקל, וזאת לעומת תזרים שלילי של 0.5 מיליון שקל ברבעון המקביל אשתקד.
יתרת מזומנים ושווי מזומנים בסוף הרבעון השלישי של 2020 הסתכמה לכ-13 מיליון ש”ח.
אודות פארמוקן
החברה הוקמה בשנת 2008 והנה אחת מחלוצות העשייה בתחום הקנאביס הרפואי בישראל. פארמוקן פועלת בתחום הקנאביס הרפואי כמגדלת ומשווקת מגוון זנים של צמח הקנאביס, מפתחת זנים ייחודיים, פועלת בתחום מיצוי שמנים מצמח הקנאביס, ייצור חיצוני של מוצרים גמורים בהתאם לתקני ה GMP-וכן בפיתוח עצמי של מוצרים נלווים ופורמולציות ייחודיות.

לחברה פעילות מחקר ופיתוח ענפה, החל מהליך ריבוי באמצעות תרביות רקמה ופיתוח זנים, דרך פיתוח מוצרים לתחום הפרה רפואי והקוסמטיקה וכלה בפיתוח מכשור ייעודי לתעשיית הקנאביס הרפואי המסייעים בתהליכי הייצור של הקנאביס. בבעלות החברה מעבדה לייצור תרביות רקמה, המאפשרת לרבות צמחים בנפחים מסחריים, זהים גנטית, נקיים ממזיקים וממחלות והכל על מנת להבטיח תרופה איכותית יותר ואחידה למטופלים. החברה החלה לפעול מחוץ לישראל במטרה להרחיב את שווקי היעד שלה ותחומי פעילותה, זאת על ידי קידום שיתופי פעולה בינלאומיים בתחומים מגוונים.טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: יגאל אלון 94, תל-אביב  |  073-250-5855  |  info@talniri.co.il