אוניברסיטת ת"א חנכה את בניין צ'קפוינט - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה
> > חדשות שוק ההון

אוניברסיטת ת"א חנכה את בניין צ'קפוינט


מימין - פרופ' יוסי קלפטר, גיל שויד, אדריכל איתן קימל - צילום חן גלילי
גיל שויד: "החזון להפוך את העולם לבטוח יותר, נשען על ההשקעה בעיצוב דור העתיד"

בסוף השבוע, במסגרת אירועי חבר הנאמנים, אוניברסיטת תל-אביב חנכה את בניין צ'ק פוניט, המיועד לאכלס את ביה"ס למדעי המחשב ואת תלמידי נוער שוחר מדע. הבניין המרשים, מזכיר בעיצובו החדשני ענן מעולם מדעי המחשב, שצף לו כמבנה במרכז אוניברסיטת תל-אביב. הבניין הוקם בעזרת תרומות של חברת צ'ק פוניט וקרן רש"י.


"זהו רגע מיוחד בשבילי", פתח גיל שויד את נאומו בטקס חנוכת בניין צ'קפוינט. "לפני 36 שנים הייתי בן-עשרה, צעיר ולא הסתדרתי עם ביה"ס. תהיתי מה לעשות עם זמני. מצאתי עצמי מבלה את רוב זמני באוניברסיטה, ולמדתי מדעי המחשב בגין 15. לא יכולתי לתאר לעצמי ש- 36 שנים אחר כך ההתעניינות הזאת שלי תהפוך לחברה הישראלית הגדולה בעולם".


לדברי שויד, צ'קפוינט מוכיחה את יכולתה של חברה ישראלית להוביל תחום מרכזי בעולם כולו. "חנוכת הבניין סוגרת מעגל בחיי. זהו בית משותף לאוניברסיטה לנוער, ולמחלקה למדעי המחשב, וזו הזדמנות עצומה מבחינתנו לסייע לאוניברסיטת ת"א בעיצוב העתיד". שויד הודה לאוניברסיטה בשמם של יותר מ- 5200 עובדי צ'קפוינט, והדגיש כי "החזון שלנו להפוך את העולם לבטוח יותר, נשען על ההשקעה בעיצוב העתיד ודור העתיד".


נשיא אוניברסיטת ת"א, פרופ' יוסף קלפטר, המסיים השבוע כהונה בת עשר שנים, ציין כי שויד, התורם המרכזי לבניין, מהווה דוגמא לתורמים לאוניברסיטה. מעבר להצלחה העסקית האישית שלו, הוא פעיל בתרגום ההצלחה הזאת לתוכנית האוניברסיטה לנוער, כמו גם במגוון פעילויות באוניברסיטה, לרבות מחקר בתחומים שונים.טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: רח' היצירה 19 רחובות  |  08-9361736  |  info@talniri.co.il