מיקרוסופט בתנופת האצה בישראל: חושפת את המועד לפתיחת הדאטה סנטר המקומי בתחילת 2022 - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה

העמלות שלנו

העמלות שלנו

חדשות

אור ירוק לבניית 3,000 יחידות דיור במתחם האלף בראשון לציון‎

מערכת טלנירי | 5/1, 09:53
בקרוב אלפי בעלי קרקעות פרטיות יוכלו להתחיל ולממש את זכיותיהם במתחם

הותר לפרסום: עו"ד דורון לוי חשוד כי סייע לאחים דיין

מערכת טלנירי | 28/12, 09:14
להציג מצגי שווא ולהתחמק מתשלום מסים בסך של למעלה מ-180 מיליון אירו


> > חדשות שוק ההון

מיקרוסופט בתנופת האצה בישראל: חושפת את המועד לפתיחת הדאטה סנטר המקומי בתחילת 2022


Microsoft Datacenter 3 - Credit Microsoft
מיקרוסופט משתפת בחדשות לגבי השקת אזור ענן Azure ציבורי מקומי ומודיעה על המשך השקעתה במשק הישראלי, בארגונים ובחברי הקהילה הטכנולוגית בארץ
חברת מיקרוסופט מציינת היום (ג') אבן דרך נוספת במחויבותה לקידום טרנספורמציה דיגיטלית בישראל, וחושפת את המועד הצפוי להשקת אזור ענן היפר-סקייל בישראל (Hyperscale Cloud Datacenter Region) בתחילת 2022.

בהמשך להכרזתה, אזור הענן בישראל יצטרף לאחת מתשתיות הענן הגדולות והחדשניות בעולם, המשרתת למעלה ממיליארד לקוחות ו-20 מיליון עסקים ברחבי העולם. האזור הישראלי יופעל בהתאם לעקרונות הענן והסטנדרטים של מיקרוסופט העולמית. בתחילה תשיק החברה בישראל את ענן ה- Azure, ומיד בחודשים שלאחר מכן יהיו זמינים בישראל כלל פתרונות הענן הבינלאומיים של החברה, כולל Microsoft 365, Microsoft Dynamics ו- Power Platform.

לדברי רונית אטד, מנכ"לית מיקרוסופט ישראל : "ישראל ידועה ביכולות החדשנות והיזמות הגדולות שלה, ואני בטוחה שטכנולוגיית הענן שלנו תמלא תפקיד חשוב ביצירת הזדמנויות חדשות ומרתקות לארגונים במשק הישראלי. ארגונים זקוקים לתשתית מחשובית חזקה, יציבה ומאובטחת, שתאפשר להם להתמקד בצמיחה העסקית שלהם. בעידן הנוכחי, מחשוב ענן מהווה לב ליבו של כל ארגון, ועל ידי מינוף הנתונים והפיכתם למשאבים הארגוניים החזק ביותר, יכולים ארגונים לבצע מהפיכות דיגיטליות ולהשפיע על כלכלת ישראל כולה".

ענן מיקרוסופט ציבורי בישראל יאפשר לכל עסק, גדול כקטן, גישה לתשתיות המחשוב, השירותים והטכנולוגיה המתקדמים בעולם לרבות כוח מחשוב, שירותי רשת, מסדי נתונים, טכנולוגיות אנליטיקה, יכולות בינה מלאכותית ופתרונות IoT - הכוללים זמן שיהוי נמוך (Low-Latency) ועמידה בדרישות לאחסון דאטה ואבטחת מידע במדינת ישראל (Data Residency). שירותי הענן של מיקרוסופט תואמים לדרישות הגנת הפרטיות באיחוד האירופי (GDPR) ועומדים בדרישות תקני אבטחה המידע והפרטיות המתקדמים ביותר בשוק כיום.

בתחילה תשיק החברה בישראל את ענן Microsoft Azure, המאפשר פיתוחי ענן, ותשתית מחשוב, רשת, מסדי נתונים, ניתוח, בינה מלאכותית ואינטרנט של הדברים (IoT). מיד בחודשים שלאחר מכן יהיו זמינים בישראל כלל פתרונות הענן הבינלאומיים של החברה, הכוללים את Microsoft 365, המאפשר חיבור ותקשורת, עבודה שיתופית, מרוחקת ומקוונת; ו- Dynamics 365 ו- Power Platform, המאפשרים בנייה וניהול של פתרונות עסקיים קריטיים בקנה מידה גדול ופיתוח של אפליקציות עסקיות חכמות ללא ידע מוקדם.

תשתית הענן של מיקרוסופט - הגדולה בעולם - מהווה כבר היום עמוד שדרה תשתיתי לארגונים רבים במשק הישראלי, המחברים אנשים, עסקים וממשלות ומפעילים יישומים קריטיים. מבין הלקוחות בישראל, שכבר הצטרפו למהפכת הטרנספורמציה העסקית בענן של מיקרוסופט ניתן למנות את בנק הפועלים, צים, רפאל, eToro, ורוניס, סאפיינס, אודיוקודס ואחרים וכן שותפים עסקיים רבים, ביניהם - Accenture, KPMG, EY NESS וכן מטריקס, מלם תים, UBTECH מקבוצת ONE ואחרים.

לדברי שחר אפעל מנכ"ל NESS: "ארגונים פונים לתשתית הענן בזכות יכולות האבטחה והגמישות הטבועות בה, כדרך להפחית עלויות תפעול, להגדיל תפוקה ולקדם את הצרכים העסקיים שלהם. השקת דאטה סנטר מקומי של מיקרוסופט בישראל תאפשר ל-NESS וללקוחותיה לפעול בענן באופן ממוקד ולהביא חדשנות טכנולוגית, במסעם הדיגיטלי. אזור הענן החדש בישראל חיוני לארגונים בכל הגדלים במשק הישראלי, כמו אלה במגזר הפיננסי והציבורי, הזקוקים למרכז נתונים מקומי. אנו מאמינים כי ליוזמה זו תהיה השפעה משמעותית, לא רק על ישראל, אלא גם על המזרח התיכון ואירופה, על ידי שיפור יכולתו של האזור להתחרות, לשמור על שלמות וחוסן של הנתונים הארגוניים".

לדברי אייל בן עמרם, סמנכ"ל מערכות המידע של צים שירותי ספנות משולבים בע"מ: "צים שירותי ספנות משולבים בע"מ גאה להוביל את מהפכת הענן של מיקרוסופט ברחבי העולם. המעבר לענן של מיקרוסופט סייע לאלפי עובדינו הפועלים ב -170 משרדים ב -100 מדינות להמשיך לנהל את פעילות הארגון השוטפת במלוא המרץ גם במהלך מגפת הקורונה. כאחת מעשר חברות ההובלה הימית הגדולות בעולם וחברת הספנות הגדולה בישראל, האתגר העיקרי שלנו היה לשמור על שרשרת אספקה עולמית, לשאת מטענים קריטיים בנתיבי סחר מרכזיים בעולם ולשרת את לקוחותינו ברחבי העולם, במיוחד בזמן המשבר. ענן ה- Azure של מיקרוסופט אפשר לנו לשמור על המשכיות עסקית אל מול אלפי לקוחותינו".

לדברי ניר שטרן, מנכ"ל קבוצת פז: "כחלק משיתוף הפעולה של פז עם מיקרוסופט סביב חדשנות, פז ממנפת את טכנולוגיית הענן של מיקרוסופט לקידום הפיתוח והדיגיטליזציה של הפלטפורמות שלה. הענן של מיקרוסופט מאפשר לנו לפתח מנועי צמיחה חדשים המבוססים על טכנולוגיה ונתונים במטרה לחזק את מעמדנו כחברת הקמעונאות המובילה בישראל ולהמציא מחדש את הענף כולו".

השקת הדאטה סנטר החדש בישראל והמעבר של החברה לקמפוס החדש, שמתפרש על פני 46 אלף מ"ר בהרצליה, מוכיחים את חשיבותה של ישראל עבור מיקרוסופט. מאז תחילת פעילותה בישראל והקמת המשרד הראשון בשנת 1989, מיקרוסופט מחויבת למשק הישראלי ולתעשיית ההייטק המקומית. בשנת 1991 הקימה בישראל את מרכז המחקר והפיתוח הראשון שלה מחוץ לארצות הברית, המהווה כיום אחד משלושה מרכזים עולמיים אסטרטגיים, עם למעלה מ- 30 קבוצות מוצרים שונות, המובילות חלק נכבד ממוצרי הליבה העולמיים של מיקרוסופט. כמוקד מרכזי ליזמות, מפעיל מרכז הפיתוח של מיקרוסופט בישראל, מספר תוכניות האצה לסטארט-אפים ולמפתחים, במסגרת Microsoft for Startups, כולל ה- Reactor ותוכנית AI for Good, מעבדת החדשנות המכונה "הגראז'" וקרן ההשקעות M12, שהחלה את פעילותה לראשונה מחוץ לארה"ב לפני 5 שנים, והשקיעה עד כה ביותר מ -13 חברות סטארט-אפ ישראליות מבטיחות.

כדי לתמוך בתעשייה ובמשק הישראלי, ובמטרה לסייע לאלפי ישראלים שאיבדו את מקום עבודתם במהלך משבר הקורונה, תמשיך מיקרוסופט לקדם את יוזמת ההכשרות הגלובאלית, המציעה ללא תשלום אלפי קורסים והכשרות, לחיזוק המיומנויות הטכנולוגיות וקידום עולם העבודה המודרני. בישראל, מפעילה מיקרוסופט את התוכנית בשיתוף עם עמותת תפוח, שבנתה פלטפורמת תמיכה מקיפה בעברית ללא תשלום. התוכנית מציעה אלפי קורסים והכשרות, סמינרים שבועיים, מנטורים, פורומים מקצועיים ומפגשים ומשמשת כקהילת למידה תומכת. ישראל היא אחד השווקים המובילים בתוכנית, ועד כה השתתפו בה למעלה מ- 230 אלף משתתפים ישראלים.

בנוסף ליוזמת ההכשרות לקהל הרחב, מיקרוסופט תמשיך להשקיע בקהילה המקצועית בישראל ומודיעה על הרחבת יוזמת ההכשרות הממוקדת בתחומי הענן, המציאות הרבודה והבינה המלאכותית. יוזמה זו, נועדה לתמוך בצרכי אנשי הטכנולוגיה הארגוניים ולסייע להם להגביר את הידע המקצועי בתחומים אלה. מיקרוסופט פועלת בישראל בשיתוף עם האוניברסיטאות המובילות, ושותפים פרטיים, ציבוריים ועסקיים, ושואפת להגיע למאות אלפי ישראלים עד שנת 2025, בתוכניותיה השונות, בתחומי מדעי המחשב, אבטחת סייבר ומדעי נתונים באמצעות תכנית לימוד אוריינות דיגיטלית.

ציטוטים נוספים:

לדברי אייל אפרת, מנכ"ל הראל המשמר מחשבים, הזרוע הטכנולוגית של קבוצת הראל ביטוח ופיננסים: "הראל חברה לביטוח בע"מ" גאה להוביל טרנספורמציה דיגיטלית בתחום הביטוח בישראל על ידי הטמעת פתרונות ענן חוצי ארגון. אימוץ טכנולוגיות ענן הוא מרכיב קריטי באסטרטגיה שלנו לשמירה על המשכיות ועמידות עסקית, ומאפשר לנו להציע ללקוחותינו את השירות הטוב ביותר. הענן של מיקרוסופט הוטמע ברחבי הראל ביטוח ומימון, ומאפשר לארגון להוביל תהליכים דיגיטליים חדשניים תוך עמידה בקריטריונים המחמירים של אבטחה ורגולציה, בהתחשב באופי הארגון ובדרישות שהוא מחויב כארגון ביטוח-פיננסי".

לדברי אילן ברוק, מנכ"ל הוט מובייל: "שיתוף הפעולה של הוט מובייל ומיקרוסופט מאפשר לנו להגדיל את ההיצע הטכנולוגי והעסקי שלנו בפרויקטים משמעותיים שונים. השקת הדאטה-סנטר של מיקרוסופט, יכולותיו החזקות של Azure, בשילוב דריסת הרגל המתקדמת שלנו בעולמות הדור החמישי, יביאו לתנופת חדשנות בקרב לקוחותינו, ישפיעו על כלכלת ישראל כולה ובססו את ישראל כמובילה טכנולוגית".

לדברי צפריר עזרא, מנהל מערכות מידע, שטראוס מים ישראל: "שטראוס מים היא החברה מובילה בשוק פתרונות מי שתייה למשקי בית בישראל. עם למעלה מ-700 אלף בתים ועסקים בישראל. שטראוס מים טכנולוגיית הענן של מיקרוסופט ביומיום שלנו, במטרה לפתח מוצרים חדשים, להרחיב את מגוון הפתרונות שלה ללקוחות ולהציע לציבור הישראלי חווית מים מושכלת ומתקדמת ".

---

אודות מיקרוסופט:
מיקרוסופט (Nasdaq “MSFT” @microsoft), מאפשרת טרנספורמציה דיגיטלית בעידן הענן החכם וה-Intelligent Edge, מתוך חזונה להעצים כל אדם וכל ארגון להשיג יותר. לפרטים נוספים באתר החברה

בישראל פועלת החברה משנת 1989 ומהווה מאיץ לטרנספורמציה דיגיטלית עבור המשק הישראלי כולו. בדומה למיקרוסופט העולמית, מיקרוסופט ישראל מתמקדת בטכנולוגיה ובשלושה סוגי פתרונות הענן שפיתחה - Azure,Office 365 ו-Dynamics 365, בליווי חברות וממשלות בטרנספורמציה הדיגיטלית, ובקידום הטמעת מגוון פתרונות החברה לגופים עסקיים ולמשתמשים פרטיים. בשנת 1991 הוקם בישראל מרכז המחקר והפיתוח, הראשון מחוץ לארה"ב, שמהווה כיום אחד משלושת המרכזים האסטרטגיים של מיקרוסופט ובו כ-30 קבוצות מוצר שונות, המובילות חלק ניכר ממוצרי הליבה של מיקרוסופט העולמית.

למיקרוסופט נוכחות חזקה בתעשיית ההייטק הישראלית - היא מפעילה זרוע עסקית ופעילות ענפה לקהילת הסטארטאפים, לרבות קרן הון סיכון, M12; הגראז', מעבדת חדשנות בנושאי אבטחה, AI, מציאות רבודה ועוד; ה- Microsoft Reactor, מתחם עבודה ולימוד למפתחים וכן תוכניות היזמות Microsoft for Startups ו- AI for Good.

בשנת 2020 הודיעה החברה על השקעה אסטרטגית נוספת בשוק המקומי, עם השקת דאטה סנטר חדש בישראל, שיאפשר לה להציע שירותי ענן לוקאליים, חכמים, סקיילבילים, מאובטחים ועמידים ולהאיץ תהליכי טרנספורמציה דיגיטלית ארגוניים.


טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: יגאל אלון 94, תל-אביב  |  073-250-5855  |  info@talniri.co.il