משרד החקלאות מזהיר: אין לצרוך מזון לחיות מחמד מהמותג "ספורט-מיקס" - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה

העמלות שלנו

העמלות שלנו

חדשות

אור ירוק לבניית 3,000 יחידות דיור במתחם האלף בראשון לציון‎

מערכת טלנירי | 5/1, 09:53
בקרוב אלפי בעלי קרקעות פרטיות יוכלו להתחיל ולממש את זכיותיהם במתחם

הותר לפרסום: עו"ד דורון לוי חשוד כי סייע לאחים דיין

מערכת טלנירי | 28/12, 09:14
להציג מצגי שווא ולהתחמק מתשלום מסים בסך של למעלה מ-180 מיליון אירומשרד החקלאות מזהיר: אין לצרוך מזון לחיות מחמד מהמותג "ספורט-מיקס"


מזון ספורטסמיקס ריקול צילום:נעמה זערור
היבואן הישראלי ביצע recall למוצריו
מערכת טלנירי | 17/1/21, 10:46
בואו לדבר על זה בפורום ארה"ב
מנהל המזון והתרופות האמריקני, הFDA-, פרסם הודעה על החזרה יזומה (recall) של היצרן האמריקאי Midwestern pet food inc המייצר מזון לכלבים תחת המותג "ספורטמיקס" (SPORTMIX). זאת עקב מקרי תמותה ותחלואה של חיות מחמד אשר צרכו מזון מהמותג בארה"ב. בהודעת הריקול של החברה היצרנית הוחזרו כל המוצרים המכילים תירס ואשר תאריך התפוגה שלהם הוא ה-9/7/2022.

בעקבות הודעה ה-FDA, האגף לפיקוח מזון בעלי חיים בשירותים הווטרינריים במשרד החקלאות מפרסם הודעת ריקול עקב חשש למקרים דומים. יבואן החברה בישראל "My Pet" פועל בשיתוף פעולה מלא וביצע recall של כלל מוצרי המותג, לרבות אלו שלא נכללו בהודעת ה-FDA. מבדיקות אשר נעשו בשיתוף עם היבואן נמצא כי האצוות בהם נמצא הרעלן לא יובאו לארץ, אם כי עדיין יתכן שאצוות אלו עשו דרכן לארץ בייבוא אישי. אך, מבדיקות מעבדה שביצע משרד החקלאות למדגם ממוצרי "ספורטס-מיקס" עולה כי גם אצווה מקומית אשר לא סומנה כאצווה בעייתית בהודעה ה-FDA, נמצאה עם רמות אפלוטוקסין חריגות הגבוהות מהרמות המקסימליות המותרות.

הרעלן עלול לגרום למספר תופעות קליניות בחיות מחמד, בכללן: איבוד תאבון, הקאות, צהבת, שלשול ובמקרים מסוימים אף מוות.

משרד החקלאות ופיתוח הכפר קורא לכלל החנויות לממכר מזון לבעלי חיים, לציבור הווטרינרים ולבעלי חיות המחמד לגלות ערנות ומשנה זהירות, ולוודא כי אינם מחזיקים מזון מהמותג "ספורט-מיקס". בכל מקרה של חשד לתחלואה יש לפנות לווטרינר המטפל. בנוסף, מבקשים במשרד החקלאות מציבור הווטרינרים ליידע אותנו בכל חשד לתחלואה בהקשר למזון זה ושל מזונות אחרים מהיצרן Midwestern pet food inc.

נכון לשעה זו בארצות הברית ישנם כ-70 מקרי מוות וכ-80 מקרי תחלואה מדווחים כתוצאה מצריכת מזון זה. החקירה של המקרה בארצות הברית עדיין לא הסתיימה ועל כן תיתכן הרחבה של מוצרי המזון אשר יוסרו מהמדפים. על כן, כמשנה זהירות, ביצע היבואן בארץ החזרה יזומה של כלל מוצרי המותג.


טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: יגאל אלון 94, תל-אביב  |  073-250-5855  |  info@talniri.co.il