אלקטרה נדל"ן ממשיכה בתנופת הפעילות בתחום מקבצי - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה

העמלות שלנו

העמלות שלנו

חדשות

אורביט קבלה הזמנה ראשונה מלוקהיד מרטין בסך של כ-6 מיליון דולר בהמשך להסכם המסגרת שנחתם עמה באוגוסט 2020

מערכת טלנירי | 11/10, 10:09
הסכם מסגרת זה הינו בהיקף צפוי של כ-46 מיליון דולר לפיתוח וייצור הדור הבא של מערכות ניהול קשר ושמע תלת-מימד למטוסי F-16

ביולייט מדווחת על הסכם השקעה והסכם ייצור בחברה הבת דיאגנוסטיר

מערכת טלנירי | 18/10, 09:50
דיאגנוסטיר מגייסת כ- 4 מליון דולר לפי שווי של מעל 18 מליון דולר דיאגנוסטיר ואלכם מדיקל חתמו גם על הסכם ייצור מסחרי, על פיו אלכם מדיקל מתחייבת לייצור מסחרי כלל עולמיאלקטרה נדל"ן ממשיכה בתנופת הפעילות בתחום מקבצי


אלקטרה נדלן- פרויקט אורלנדו
הקרן השלישית להשקעות במקבצי דיור בארה"ב רכשה שני מקבצי דיור בפלורידה, ארה"ב, תמורת כ-100 מיליון דולר לאחר עסקה זו, מחזיקה הקרן השלישית, שהוקמה בדצמבר 2019, בכ-5,380 יחידות דיור, הנכללות ב-18 מקבצי דיור ושנרכשו בהשקעה הונית כוללת של כ-303 מיליון דולר
מערכת טלנירי | 4/10/20, 09:53
בואו לדבר על זה בפורום ארה"ב

חברת אלקטרה נדל"ן, מקבוצת אלקו ובניהולו של גיל רושינק, ממשיכה להרחיב את פעילותה בארה"ב. היום הודיעה החברה, כי הקרן השלישית להשקעות במקבצי דיור בארה"ב רכשה שני מקבצי דיור הממוקמים בערים אורלנדו וטמפה בפלורידה, ארה"ב, תמורת (100%) סכום כולל של כ-100 מיליון דולר.


 


חלקה של הקרן בהון העצמי שהושקעו בנכסים הסתכם לסך של כ-39.3 מיליון דולר (שיעור ההחזקה של הקרן השלישית בזכויות בנכס הינו 100%).


 


לאחר עסקה זו, מחזיקה הקרן השלישית בכ-5,380 יחידות דיור, הנכללים ב-18 מקבצים בדרום מזרח ארה"ב, ושנרכשו בהיקף השקעה הונית כוללת של כ-303 מיליון דולר (חלק הקרן).


 


סך ההתחייבויות שנחתמו בקשר לקרן השלישית להשקעות במקבצי דיור בארה"ב עד למועד דיווח זה מסתכמות לסך של כ-460 מיליון דולר. נציין, כי בשלוש השנים האחרונות גייסה אלקטרה נדל"ן למעלה מ-1.3 מיליארד דולר בארבע קרנות ההשקעה במקבצי דיור בארה"ב ממשקיעים בארץ ובעולם ובנוסף גייסה כ-560 מיליון דולר, בעיקר מגופים בארה"ב בעסקאות משותפות לצד הקרנות. ובסך גייסה החברה כ-1.85 מיליארד דולר בשלוש שנים האחרונות.


 


 


אלקטרה נדל"ן סיימה את המחצית הראשונה של שנת 2020 עם הכנסות בסך של כ-62 מיליון שקל ועם עלייה ברווח הנקי לכ-45 מיליון שקל.


 


 


 


גיל רושינק, מנכ"ל אלקטרה נדל"ן: "אנו שמחים לעדכן על רכישת שני מקבצי דיור נוספים לקרן ההשקעות השלישית במקבצי דיור בארה"ב, שמחזיקה עתה ב-18 מקבצי דיור הכוללים כ-5,380 יחידות דיור, וזאת תוך פחות משנה מיום הקמתה של הקרן. תחום מקבצי הדיור בדרום מזרח ארה"ב ממשיך לשמור על יציבות, ומספק מענה בסיסי לאוכלוסיה האמריקאית, במיוחד בעיתות משבר. עד כה, הן הגביה והן התפוסה במתחמי החברה ממשיכות לשמור על נתונים גבוהים. בתוך כך, בחודשים האחרונים,  הצליחה החברה לגייס למעלה מ-250 מיליון דולר לקרן ההון ולקרן החוב שלנו ממשקיעים מוסדיים ופרטיים בארץ ובעולם. ובסך הכל, מתחילת השנה היקף הגיוס בשתי הקרנות עומד על כ- 600 מליון דולר.


לאלקטרה נדל"ן היכרות עמוקה ורבת שנים בשוק מקבצי הדיור בדרום מזרח ארה"ב, לצד נגישות מלאה לעסקאות חדשות ולמימון בנקאי. אנו נמשיך לרכוש בצורה שמרנית וזהירה מקבצים אשר מתאימים לפורטפוליו ההשקעות שלנו, וזאת כדי להמשיך ולהגדיל את תיק הנכסים של החברה ולחזק את מיצובה כשחקנית מובילה בשוק המולטי-פמילי בארה"ב".


 


 


חברת אלקטרה נדל"ן, מקבוצת אלקו, מנהלת כיום למעלה מ-32,000 יחידות דיור בלמעלה מ-100 מקבצי דיור בארה"ב, וכן השקיעה באמצעות קרן החוב הראשונה, שהוקמה לפני מספר חודשים, ב-6 עסקאות למתן הלוואות לביצוע רכישה של מקבצי דיור. שווי תיק הנכסים (100%) בארה"ב מוערך בכ-16 מיליארד שקל. זאת, בהתאם לתכנית האסטרטגית שהציגה החברה בינואר 2016 ולפיה החברה תהפוך לזרוע הנדל"ן המניב של קבוצת אלקו, תוך התמקדות בתחום מקבצי הדיור בארה"ב, ותפעל באופן שיבטיח תזרים יציב ויאפשר יצירת ערך לבעלי המניות.


 טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: רח' היצירה 19 רחובות  |  08-9361736  |  info@talniri.co.il