חברת DosentRx Ltd בשיתוף עם חברת Choice Specialty Pharmacy יטמיעו טכנולוגיה לניהול ומעקב אחר טיפול תרופתי ביתי ברחבי ארה"ב - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה

העמלות שלנו

העמלות שלנו

חדשות

אור ירוק לבניית 3,000 יחידות דיור במתחם האלף בראשון לציון‎

מערכת טלנירי | 5/1, 09:53
בקרוב אלפי בעלי קרקעות פרטיות יוכלו להתחיל ולממש את זכיותיהם במתחם

הותר לפרסום: עו"ד דורון לוי חשוד כי סייע לאחים דיין

מערכת טלנירי | 28/12, 09:14
להציג מצגי שווא ולהתחמק מתשלום מסים בסך של למעלה מ-180 מיליון אירוחברת DosentRx Ltd בשיתוף עם חברת Choice Specialty Pharmacy יטמיעו טכנולוגיה לניהול ומעקב אחר טיפול תרופתי ביתי ברחבי ארה"ב

שיתוף הפעולה זכה במענק קרן בירד וצפוי להיטמע בבתי מרקחת ובבתי חולים בארה"ב
אלדר גריידי | 4/8/20, 09:18
בואו לדבר על זה בפורום ארה"ב

חברת DosentRx Ltd הישראלית, בשיתוף עם Choice Specialty Pharmacy מיוסטון, ארצות הברית, יטמיעו מערכת לניהול ומעקב אחר טיפול תרופתי ביתי באמצעות בתי מרקחת יחודיים (Specialty pharmacies) ובתי חולים בארה"ב. במסגרת הפרויקט, מערכת ה- ReXשל חברת DosentRx תוטמע בבתי המרקחת של CSP ובאמצעות שילוב של מכשיר ופלטפורמה ייעודית, יתקיים מעקב אחר המצב הבריאותי של מטופלים. הפלטפורמה מאפשרת התאמת טיפול תרופתי אישי, והטמעתה תביא לחיסכון של עשרות מיליוני דולרים בכל שנה ולמניעת הידרדרות של המטופלים.


כ-50% מהמטופלים הנוטלים תרופות אינם נוטלים את התרופות ע"פ ההנחיות הרפואיות. בשל כך הטיפול התרופתי מאבד מיעילותו ומטופלים רבים אינם מקבלים את הטיפול המיטבי. בעיה זו מחמירה כאשר מדובר בתרופות יקרות ערך או בתרופות בעלות סיכון גבוה שהשימוש בהן חייב להיות עקבי ומדויק, ועל פי הנחיות הרופא.


שיתוף הפעולה בין החברות DosentRx Ltd ו-Choice Specialty Pharmacy יאפשר את הטמעת מערכת ReX החדשנית, שפותחה ע"י חברת DosentRx, לטיפול תרופתי דיגיטלי ביחד עם התרופות המסופקות ע"י בתי המרקחת של חברת Choice Specialty Pharmacy כך שהפתרון המשולב יאפשר מעקב אחר כל כדור הניתן למטופל- משלב הנפקת התרופות ע"י בית המרקחת ועד לפיו של המטופל. המערכת מוודאת כי המטופל נטל את התרופה במינון ובעיתוי הנדרשים ומספקת תזכורות חכמות בזמן אמת במקרים של איחור בנטילת התרופה. כמו כן, בזכות פלטפורמה ייעודית, מתקיים קשר ישיר ורציף עם המטופל, לשם מעקב אחר היענותו לטיפול וכן אחר משתנים המשפיעים על בריאותו, כגון: מצב רוחו, מצבו הרפואי, תפקודו היומיומי, הרגלי נטילת התרופות שלו, וכן דיווח על תופעות לוואי. המידע יאפשר התערבות מיידית של המטפל, ייטיב את הטיפול התרופתי וימנע החמרה ואשפוזים מיותרים.


 


לפיתוח הפתרון המשותף, קיבלו החברות מענק מקרן בירד, הקרן הדו-לאומית למחקר ולפיתוח תעשייתיים ישראל-ארה"ב. הקרן מסייעת באיתור וחיבור בין שותפים אסטרטגיים משתי המדינות ומממנת שיתופי פעולה טכנולוגים בין חברות ישראליות ואמריקאיות בעד מחצית מהוצאות המחקר והפיתוח המשותפים לפרויקט.


ד"ר איתן יודילביץ' מנכ"ל קרן בירד, אמר: "אנו גאים להמשיך ולתמוך בפרויקטים ישראלים- אמריקאים המביאים תועלת ממשית לציבור הרחב ותורמים לכלכלת שתי המדינות. בתי מרקחת ייחודיים ובתי חולים בישראל ובארה"ב, זקוקים לפתרון המאפשר מעקב אחר הטיפול הביתי. הפתרון אשר יוטמע במסגרת הפרויקט המשותף עונה על צרכים אלו, וצפוי להפחית את עלויות הבריאות ולשפר את מצבם של חולים רבים".


אילן פז, Founder & CTO בחברת DosentRx Ltd אמר: "הטכנולוגיה של DosentRx נותנת מענה לצורך משמעותי של מערכת הבריאות בארה"ב ומאפשרת לוודא כי המטופל מתמיד בנטילת התרופות יקרות הערך. לאחר מספר פיילוטים עם בתי חולים בישראל, אנו שמחים להיכנס לשוק האמריקאי, ולצורך כך החברה הקימה חברת בת במינסוטה וחיזקה את הנהלת החברה עם מינויים של שני בכירים היושבים בארה"ב. אנו גאים לקחת חלק במאמץ לשיפור ויעול הטיפול התרופתי של מיליוני חולים ברחבי המדינה ובטוחים כי באמצעות הסיוע של מענק קרן בירד נצליח להגיע לשוק האמריקאי, לשפר את תהליכי הטיפול והמעקב אחר נטילת התרופות ולהביא לחיסכון משמעותי למערכות הבריאות".


 


 


אודות  DosentRx Ltd:


DosentRx הינה חברת סטארטאפ המתמקדת בפיתוח פתרונות דיגיטליים לרפואה מותאמת אישית. DosentRx פיתחה את מערכת ReX, המאפשר מעקב אחר חלוקה של תרופות מרשם משלב בית המרקחת ועד לפיו של המטופל. המערכת כוללת מכשיר ייעודי המספק למטופל מינון מדויק של התרופה ישר לפיו, ואת פלטפורמת ReX Cloud- אפליקציה חכמה מבוססת ענן, אשר מעודדת את המטופל להיות מעורב בתהליך הטיפול.


DosentRx שמה לה למטרה להבטיח את בטיחות המטופל, להשיג שיפור באחוזי ההצלחה של תהליכי הטיפול, לעודד את המטופל לאמץ ולדבוק בדרישות הטיפול ולהפחית את הסיכון של נטילת יתר של תרופות.


 


 אודות קרן בירד:


קרן בירד / BIRD Foundation (Binational Industrial Research and Development) היא הקרן הדו-לאומית למחקר ולפיתוח תעשייתיים ישראל-ארה"ב. הקרן פועלת לעידוד ולמימון שיתופי פעולה במחקר ופיתוח בין חברות ישראליות ואמריקאיות בתחומי הטכנולוגיה השונים. במהלך 43 שנות פעילותה אישרה הקרן תמיכה ב-1000 פרויקטים.


קרן בירד תומכת בפרויקטים מבלי לקבל זכויות כלשהן בחברות השותפות בפרויקט. כספי התמיכה מוחזרים כתמלוגים רק אם יש מכירות מתוצרי הפרויקט. המימון מהקרן מוגבל לעד 50% מתקציב הפרויקט, החל משלב המחקר והפיתוח ועד לשלבים הראשונים של המכירות והשיווק. הקרן גם משתתפת בסיכונים אך אינה דורשת תשלום במידה והפרויקט אינו מגיע לשלב המכירה.טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: יגאל אלון 94, תל-אביב  |  073-250-5855  |  info@talniri.co.il